VR Cup: Loting eerste ronde Palace Casino Cup

Op maandagavond 19 september is er op Woudestein geloot voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup. Hierbij de loting. De definitieve speeldata worden dinsdag in de loop van de middag gepubliceerd. Dan zullen ook aanpassingen direct worden verwerkt.

Regio 1:

Capelle VFC
SVS VOC
Neptunus Schiebroek Berkel
JHR (zo) Leonidas (za)
Excelsior’20 SpartaAV
Lekkerkerk Nieuwerkerk
Leonidas (zo) Maasdijk
HermesDVS (zo) Zwarte Pijl
Steeds Hooger CION
ONA Jodan Boys
CVV Zwervers VOB
FC Oudewater Perkouw
HWD Zestienhoven
HOV/DJSCR HBSS
Bolnes Antibarbari
Haastrecht PKC’85
Deltasport Excelsior Maassluis
SVV (zo) BVCB
Spirit Excelsior Rotterdam
DONK GLZ/Delfshaven (za)
Kethel Spaland (za) Blijdorp
TOGB Dilettant
Victoria’04 (zo) Kethel Spaland (zo)
Swift Boys Gouda
AGE-GGK (za) Be Fair
Zwaluwen Ommoord
Alexandria’66 GLZ/Delfshaven (zo)
NOCKralingen Hillegersberg (za)
XerxesDZB (zo) JHR (za)
Hermandad CVC Reeuwijk
Maense CKC
DCV CWO
Soccer Boys Schoonhoven
ASW AGE-GGK (zo)
PPSC Bergambacht
VVOR DVO’32
RVC’33 SDV
Olympia Hillegersberg (zo)
SVV (za) XerxesDZB (za)

Regio 2:

Overmaas IFC (zo)
FC Vlotbrug SCO’63
IJVV de Zwervers Pernis
Barendrecht ZBVH
WCR (zo) RVVH
Groote Lindt Vierpolders
SHO Lombardijen
Oude Maas SSS
NSVV Drechtstreek
DRL (za) Heerjansdam
FIOS Pelikaan
Spartaan’20 (za) OFB
Smitshoek RDM
Blankenburg Hellevoetsluis
GSC/ODS Spijkenisse
SC Feyenoord IFC (za)
VVGZ ZBC’97
LMO Heinenoord
Oud-Beijerland Rijsoord
Zinkwegse Boys Kocatepe
Poortugaal (zo) COAL
Slikkerveer DRL (zo)
BZC/Zuiderpark (zo) Abbenbroek
DBGC WFB
OHVV Meeuwenplaat
ASWH Poortugaal (za)
De Jonge Spartaan GHVV’13
Rhoon WCR (za)
Rockanje Zuidland
Herkingen’55 Egelantier Boys
Piershil Rijnmond Hoogvliet Sport
Hekelingen DVV’09
DHZ Pretoria
OVV Spartaan’20 (zo)
Oranje Wit Wieldrecht
Nieuwenhoorn Flakkee
Brielle s-Gravendeel
SV Charlois (zo) Besiktas
Binnenmaas SV Charlois (za)
NBSVV Papendrecht
GOZ Goudswaardse Boys
Botlek Maasstad Tediro
BZC/Zuiderpark (za) Rozenburg