Tweede Ronde Palace Casino Cup

Palace Casino'sHierbij een overzicht van de wedstrijden uit de tweede ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Nr. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Olympia Maense  5 – 0
2 Ommoord Gouda (za)  3 – 0
3 Groeneweg Perkouw  2 – 1
4 HOV/DJSCR Excelsior’20  5 – 0
5 SVS CWO  3 – 1
6
Deltasport XerxesDZB (za)  3 – 3
7 Sparta (AV) Antibarbari  3 – 2
8 GLZ/Delfshaven Jodan Boys  0 – 4
9 VFC PPSC  3 – 1
10 Excelsior M. Excelsior R.  4 – 0
11 Berkel DCV  1 – 4
12 Gouda (zo) Capelle  1 – 5
13 Leonidas (zo) SVDPW  0 – 0. L. wns.
14 CKC Zwarte Pijl  5 – 2
15 TOGB Neptunus-Schiebroek  4 – 1
16 CVV Zwervers Haastrecht  3 – 1
17 BVCB Nieuwerkerk  1 – 1, n. wns.
18 Lekkerkerk Stolwijk  3 – 0
 Regio 2
19 Besiktas sc Amstelwijck  2 – 1
20 Strijen Overmaas  14 – 0
21 DBGC Barendrecht  3 – 4
22 Rijnmond HS Piershil  1 – 3
23 Rozenburg SHO  1 – 2
25 WCR (zo) OVV  1 – 1, O. wns.
26 SSS Zinkwegse Boys  4 – 2
27 Maasstad Tediro FC Vlotbrug  1 – 4
28 Poortugaal (za) Hellevoetsluis  0 – 3
29 Nieuw Lekkerland ASWH  2 – 6
30 Brielle GOZ  4 – 0
24
Charlois (zo) Poortugaal (zo)  2 – 7
31 Lombardijen Groote Lindt  1 – 3
32 Spartaan’20 Pretoria  4 – 0
33 ‘s-Gravendeel RVVH  0 – 3
34 Spijkenisse Pelikaan  3 – 2
35
Heinenoord DRL (zo)  2 – 1
36 BZC/Zuiderpark Smitshoek  0 – 11
37 Rijsoord Drechtstreek  3 – 1
38 PFC IFC (zo)  1 – 4
39 IJvv de Zwervers BZC/Zuiderpark (zo)  5 – 3
40 Melissant Vrij