Programma Palace Casino Cup

Nr.   Thuis   Uit  S.
1 SpartaAV (za) Capelle  1-4
2 Olympia Hermandad  14-0
3 VFC CVC Reeuwijk  5-3
4 HermesDVS Excelsior R.  3-3, H. wns
5 Dilettant CVV Zwervers  3-2
6 XerxesDZB (za) Steeds Hooger  11-0
7 Jodan Boys BVCB  2-0
8 Nieuwerkerk CION  2-1
9 Zwarte Pijl Leonidas (za)  5-2
10 JHR (zo) HVC’10  6-3
11 ASW ONA  1-2
12 SVDPW Swift Boys  5-3
13 RVC’33 Hillegersberg (zo)  3-1
14 GGK SVV (zo)  2-2, G. wns
15 HWD SVV (za)  0-5
16 Deltasport Gouda (zo)  3-2
17 CWO DONK  3-1
18 Schoonhoven Hillegersberg (za)  3-0
19 VOC PPSC  7-0
20 Alexandria’66 Haastrecht  4-1
21 Perkouw Neptunus-Sch.  1-3
22 Gouda (za) TOGB  0-3
23 Ommoord Moerkapelle  5-0
24 Soccer Boys Berkel  2-0
25 Kethel Spaland (za) JHR (za)  6-2
26 Spirit Moordrecht  9-4
27 AGE Maasdijk  0-7
28 Floreant (za) Excelsior’20  0-3
29 Zwaluwen DCV  2-1
30 CKC Bergambacht (za)  6-3
31 Blijdorp NOCKralingen (zo)  3-3. N. wns
32 Floreant (zo) Leonidas (zo)  0-7
33 Zestienhoven GLZ/Delfshaven  1-1, G. wns
34 HOV/DJSCR Lekkerkerk  6-3
35 Antibarbari DVO’32  4-0
36 VOB VVOR  0-7
37 XerxesDZB (zo) Maense  0-3
38 HBSS SVS  2-1
39 SDV Excelsior Maassluis  0-12
nr   Thuis   Uit
1 Nieuwenhoorn Egelantier Boys  8-2
2 COAL ZBC’97  1-2
3 Drechtstreek Lombardijen  4-2
4 Botlek Maasstad Tediro  4-1
5 Melissant Slikkerveer  2-5
6 Papendrecht Poortugaal (zo)  3-1
7 LMO Zuidland  1-4
8 IJVV de Zwervers Pelikaan  1-5
9 EBOH DBGC  4-0
10 SHO Strijen  3 – 1
11 Kocatepe (za) Oud-Beijerland  1-3
12 TransvaliaZW (zo) Heerjansdam  0-8
13 Overmaas Pernis  0-2
14 NSVV SV Charlois (za)  3-1
15 Piershil Kocatepe (zo)  5-1
16 PFC Spijkenisse  2-6
17 SC Amstelwijck Zinkwegse Boys  3-1
18 Besiktas Rijsoord  0-4
19 DJS Rhoon  3-3, D. wns
20 Hellevoetsluis Meeuwenplaat  2-0
21 Oranje Wit Rozenburg  4-0
22 IFC (zo) Brielle  1-1, B. wns.
23 GJS Pretoria  5-0
24 SCO’63 SV Charlois (zo)  0-1
25 SSS Herkingen’55  4-3
26 OVV Goudswaardse Boys  7-1
27 Wieldrecht Spartaan’20 (za)  6-0
28 WCR (za) Bolnes  0-4
29 Nieuw-Lekkerland FC Binnenmaas  2-2, N. wns
30 DRL (za) s-Gravendeel  2-1
31 BZC/Zuiderpark (zo) GOZ  5-2
32 Rijnmond HS WCR (zo)  2-4
33 Groote Lindt Hekelingen  4-0
34 Abbenbroek Barendrecht  0-13
35 Bernisse OHVV  2-3
36 WFB Poortugaal (za)  2-1
37 Vierpolders Smitshoek  0-1
38 DRL (zo) RVVH  0-0, R. wns
39 ASWH FC Vlotbrug  9-0
40 VVGZ Heinenoord  1-2
41 NBSVV Spartaan’20 (zo)  1-3
42 Rockanje BZC/Zuiderpark (za)  5-0
43 IFC (za) DHZ  3-2
44 TransvaliaZW (za) Oude Maas  1-2