Programma VoetbalRijnmond Cup (C1)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Datum Thuis Uit Uitslag
REGIO 1
1 Zwaluwen Nieuwerkerk 3 – 0
2 HWD Ommoord 3 – 3 HWD wns.
3 Perkouw VVOR 0 – 4
4 CVV Zwervers DCV 5 – 1
5 Capelle VOC 3 – 0
6 Soccer Boys Dilettant 8 – 4
7 Blijdorp Moerkapelle 5 – 0
8 SVS Berkel 14 – 1
9 CVC Reeuwijk Excelsior’20 1 – 4
10 Gouda DONK 2 – 1
11 Spirit CWO 3 – 1
12 Alexandria’66 Maense 8 – 0
13 HOV/DJSCR SVV 1 – 8
14 Olympia BVCB 4 – 3
REGIO 2
15 Brielle GJS 4 – 2
16 Zuidland RDM 6 – 2
17 OVV Alblasserdam 0 – 2
18 DRL Spartaan20 1 – 3
19 COAL WCR 3 – 4
20 s Gravendeel Drechtstreek 1 – 3
21 Rozenburg Overmaas 2 – 0
22 Slikkerveer FC Binnenmaas 3 – 1
23 Wieldrecht Rhoon 3 – 1
24 Smitshoek IJvv de Zwervers 1 – 4
25 Rijnmond HS WFB 2 – 6
26 VVGZ Hellevoetsluis 8 – 0
27 Pernis Charlois, sv 1 – 6
28 Poortugaal GHVV’13 6 – 1
29 Oranje Wit Botlek 3 – 0
30 Oude Maas Dubbeldam 0 – 10
31 Blankenburg SHO 0 – 20
32 Rijsoord NSVV 3 – 4
33 Spijkenisse LMO 20 – 1
34 Barendrecht Vrij
.
Tweede Ronde
REGIO 1
35 VVOR Blijdorp  2 – 2, B. wns.
36 CVV Zwervers Excelsior’20  7 – 0
37 Gouda HWD  1 – 0
38 Zwaluwen Capelle  0 – 0 , Zw. wns.
39  – Soccer Boys Spirit  2 – 0
40 Alexandria’66 SVS  6 – 1
41 SVV Olympia  2 – 5
.
REGIO 2
42 Brielle Barendrecht  2 – 0
43 Zuidland Spartaan’20  0 – 7
44 Spijkenisse Rozenburg  9 – 0
45 Drechtstreek Wieldrecht  1 – 7
46 NSVV Alblasserdam  8 – 2
47 VVGZ Dubbeldam  2 – 3
48 SHO WCR  3 – 1
49 Slikkerveer WFB  2 – 1
50 Poortugaal Oranje Wit  1 – 2
51 Charlois, sv IJvv de Zwervers  4 – 5
 –
Tussenronde
52 IJvv de Zwervers Zwaluwen  6 – 1
.
Achtste finale
53 IJvv de Zwervers Spartaan’20  1 – 6
54 Gouda Spijkenisse  3 – 1
55 CVV Zwervers Wieldrecht  1 – 2
56 Dubbeldam Oranje Wit  1 – 3
57 NSVV Soccer Boys  1 – 2
58 Brielle Blijdorp  6 – 0
59 Alexandria’66 Slikkerveer  12 – 0
60 SHO Olympia  5 – 5, SHO wns.
.
Kwartfinale
61  Oranje Wit  Brielle  4 – 2
62  Soccer Boys  Alexandria’66  0 – 2
63  Gouda  SHO  4 – 4, G. wns
64  Wieldrecht  Spartaan’20  1 – 4
.
Halve Finale
65  Alexandria’66  Gouda  5 – 0
66  Oranje Wit  Spartaan’20  4 – 2
.
Finale
67  Oranje Wit  Alexandria’66  3 – 0