MiniWorld Cup (JO-13/D1)

 miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit Miniworld. Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis Uit Scheidsr.
1 Zwaluwen HWD  8-0
2 Dilettant Nieuwerkerk  1-3
3 TOGB SVV  8-0
4 Blijdorp Olympia  0-3
5 ONA Schoonhoven  2-1
6 Berkel HermesDVS  4-0
7 BVCB ASW  5-0
8 DVO’32 Maense  0-10
9 Excelsior Maassluis Zestienhoven  7-0
10 DCV Leonidas  1-1, D. wns
11 CVV Zwervers VVOR  0-1
12 XerxesDZB Capelle  3-1
13 DONK Jodan Boys  2-7
14 HOV/DJSCR Maasdijk  3-3, H. wns.
15 Alexandria’66 Gouda  8-0
16 FC Oudewater sv Ommoord  2-3
17 CKC Excelsior’20  1-2
18 Neptunus-Schiebroek VOC  1-5
19 Bergambacht CVC Reeuwijk  2-0
20 Spirit SVS  7-0
Regio 2 Thuis   Uit  
21 SC Feyenoord FC Binnenmaas  7-0
22 LMO Groote Lindt  5-1
23 Oranje Wit vrij
24 Smitshoek Hellevoetsluis  4-0
25 GHVV’13 Spijkenisse  0-9
26 IJvv de Zwervers VVGZ  1-5
27 ASWH Heerjansdam  2-1
28 Rockanje Zuidland  2-2, R. wns
29 DRL Pelikaan  1-0
30 Nieuwenhoorn Barendrecht  1-2
31 FC Vlotbrug OVV  3-3, F. wns
32 Hekelingen Overmaas  2-1
33 Bolnes Charlois  4-0
34 Kocatepe Rijsoord  1-1, K. wns
35 Poortugaal SCO’63  2-1
36 NSVV De Jonge Spartaan  6-6, D. wns
37 Rhoon Rijnmond HS 3-0
38 SHO Brielle  0-3
39 Slikkerveer s Gravendeel  9-0
40 Drechtstreek DFC  5-0
41 Pernis Spartaan’20  0-4
42 WFB Botlek  5-0
43 Dubbeldam Vrij
 –
Tussenronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
44 DCV Barendrecht  0-6
45 Drechtstreek DRL  3-1
46 VOC Zwaluwen  1-3
47 VVOR SC Feyenoord  2-2, V. wns
48 Smitshoek VVGZ  0-0, S. wns
49 Kocatepe BVCB  0-6
50 Rockanje FC Vlotbrug  2-6
51 Alexandria’66 Dubbeldam  4-0
52 LMO Nieuwerkerk  3-1
53 Berkel ASWH  1-0
54 Oranje Wit HOV/DJSCR  1-3
 –
  Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
55 Spirit Brielle  0-2
56 Olympia ONA  4-3
57 Spijkenisse Bolnes  3-0
58 VVOR Bergambacht  3-1
59 HOV/DJSCR Maense  3-1
60 BVCB Poortugaal  3-0
61 Zwaluwen Hekelingen  4-0
62 Jodan Boys Rhoon  1-0
63 XerxesDZB FC Vlotbrug  3-2
64 TOGB  LMO  3-0
65 SV Ommoord Excelsior’20  1-8
66 Drechtstreek Excelsior Maassluis  1-5
67 Berkel Spartaan’20  0-5
68 Barendrecht WFB  7-1
69 Alexandria’66 De Jonge Spartaan  5-0
70 Slikkerveer Smitshoek  3-1
 –
Achtste Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
71 Slikkerveer HOV/DJSCR  1-1, HOV wns
72 Barendrecht Brielle  0-1
73 TOGB Excelsior’20  4-1
74 Excelsior M. Jodan Boys  1-1, J. wns
75 BVCB Alexandria’66  3-1
76 Spijkenisse XerxesDZB  4-3
77 Spartaan’20 VVOR  12-0
78 Zwaluwen Olympia  0-7
 –
  Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
79 HOV/DJSCR Brielle  1-5
80 Jodan Boys Olympia  3-0
81 TOGB BVCB  2-1
82 Spartaan’20 Spijkenisse  3-1
 –
  Halve Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
83 Jodan Boys Spartaan’20  0-3
84 TOGB Brielle  3-0
 –
Finale        
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
85 5-jun, 08:30 Spartaan’20 TOGB