Miniworld Cup (F1)

miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de Miniworld Cup (VoetbalRijnmond Cup). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis Uit
1 Zwaluwen HOV/DJSCR  2-2, Z. win
2 Leonidas ASW  1-2
3 Maense SVV  5-0
4 Moerkapelle Berkel  4-2
5 Nieuwerkerk Blijdorp  5-1
6 Schoonhoven Capelle  1-3
7 CKC Spirit  5-1
8 CVV Zwervers SVS  8-2
9 CWO Bergambacht  0-8
10 DBS TOGB  6-4
11 DCV VFC  0-7
12 BVCB AGE  12-0
13 Alexandria’66 HWD  7-1
14 VOC DONK  11-0
15 Excelsior M. VVOR  4-4, V. wns
16 Excelsior’20 Lekkerkerk  3-4
17 Gouda Zestienhoven  2-2, Z. wns.
18 HBSS Dilettant  2-2, H. wns
19 Ommoord XerxesDZB  1-4
20 Jodan Boys Olympia  2-1
 –
Regio 2 Thuis Uit
21 Barendrecht OVV  6-2
22 Rhoon Botlek  6-2
23 Poortugaal Charlois, sv  0-11
24 Slikkerveer FC Vlotbrug  3-1
25 VVGZ GJS  8-1
26 GHVV’13 Spartaan’20  0-9
27 IJvv de Zwervers Spijkenisse  1-5
28 Zuidland Dubbeldam  3-1
29 Brielle Pelikaan  3 – 1
30 Groote Lindt Smitshoek  2-15
31 Nieuwenhoorn WCR  3-1
32 NSVV SCO’63  20-0
33 Drechtstreek Rijnmond HS  4-0
34 Pernis Rijsoord  0-11
35 Hellevoetsluis Oude Maas  1-2
36 Bolnes DRL  0-3
37 FC Binnenmaas LYRA  3-4
38 LMO Vrijgeloot
 –
2de ronde
Regio 1 Thuis Uit
39  VVOR  VOC  2-1
40  Zestienhoven  CVV Zwervers  0-8
41  CKC  HBSS  4-0
42  Moerkapelle  Alexandria’66  0-11
43  XerxesDZB  DBS  2-1
44  Bergambacht  Jodan Boys  2-1
45  BVCB  Zwaluwen  2-4
46  Maense  VFC  4-3
47  ASW  Capelle  2-1
48  Nieuwerkerk  Lekkerkerk  14-1
Regio 2 Thuis Uit
49  Barendrecht  Nieuwenhoorn  3-1
50  Rijsoord  DRL  0-0. D. wns
51  LMO  Slikkerveer  3-1
52  Spartaan’20  Oude Maas  14-1
53  VVGZ  Drechtstreek  0-0, D. wns
54  Smitshoek  Rhoon  3-1
55  NSVV  sv Charlois  0-4
56  LYRA  Zuidland  5-3
57  Brielle  Spijkenisse  4-1
Tussenronde
Thuis Uit
58  DRL  VVOR  5-5, D. wns
59  Drechtstreek  LMO  3-1
60  Zwaluwen  Nieuwerkerk  0-8
Achtste finale
Thuis Uit
61  Barendrecht  Spartaan’20  1-3
62  Drechtstreek  sv Charlois  5-1
63  Nieuwerkerk  Maense  5-2
64  CKC  Smitshoek  0-0, C. wns
65  XerxesDZB  DRL  4-1
66  Brielle  Bergambacht  5-2
67  ASW  Alexandria’66  1-4
68  CVV Zwervers  LYRA  2-2, C wns.
Kwartfinale
Thuis Uit
69  Drechtstreek  Brielle  2-0
70  Nieuwerkerk  CKC  7-1
71  CVV Zwervers  Spartaan’20  1-0
72  XerxesDZB  Alexandria’66  2-8
Halve Finale
Thuis Uit
73  Alexandria’66  Nieuwerkerk  1-4
74  CVV Zwervers  Drechtstreek  4-1
Finale
Thuis Uit
75  Nieuwerkerk  CVV Zwervers  5-0