Miniworld Cup (E1)

miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de Miniworld Cup (VoetbalRijnmond Cup). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis Uit
1 Olympia Berkel  2-1
2 Ommoord Dilettant  3-5
3 Schoonhoven CWO  3-0
4 Spirit Sparta AV  5-5, Spi. wns
5 XerxesDZB Zwaluwen  5-3
6 HBSS Blijdorp  0-9
7 HOV/DJSCR Gouda  3-1
8 HWD Lekkerkerk  2-4
9 Jodan Boys Zestienhoven  5-2
10 Bergambacht AGE  11-2
11 ASW Leonidas  2-0
12 Alexandria’66 Maense  5-3
13 CVC Reeuwijk CVV Zwervers  0-3
14 DCV VFC  0 – 4
15 VOC Excelsior’20  0-5
16 Nieuwerkerk Moerkapelle  11-0
17 CKC Soccer Boys  1-4
18 SVS DBS  7-3
Regio 2 Thuis Uit
19 Rijnmond HS Rijsoord  1-7
20 SCO’63 Spijkenisse  1-8
21 VVGZ Zuidland  3-0
22 GHVV’13 Groote Lindt  1-3
23 Hellevoetsluis LMO  3-3, H. wns
24 Nieuwenhoorn Pernis  8-0
25 OVV Rhoon  9-2
26 FC Binnenmaas Charlois, sv  0-5
27 Brielle Drechtstreek  3-1
28 Barendrecht Botlek  5-3
29 Spartaan’20 IJvv de Zwervers  10-0
30 SHO WFB  2-9
31 Bolnes Oude Maas  7-4
32 FC Vlotbrug DRL  0-6
33 GJS Vrijgeloot
2de ronde
Regio 1 Thuis Uit
34  Bergambacht  SVS  6-3
35  Olympia  Schoonhoven  6-3
36  Dilettant  ASW  3-6
37  Soccer Boys  VFC  1-4
38  XerxesDZB  Nieuwerkerk  1-4
39  Jodan Boys  CVV Zwervers  8-1
40  Alexandria’66  Spirit  10-0
41  Blijdorp  Excelsior’20  2-5
42  Lekkerkerk  HOV/DJSCR  3-0
Regio 2 Thuis Uit
44  sv Charlois  Barendrecht  3-6
45  GJS  Spartaan’20  0-3
46  WFB  Hellevoetsluis  5-2
47  Groote Lindt  DRL  3-2
48  VVGZ  Bolnes  4-0
49  Spijkenisse  Brielle  4-2
50  Nieuwenhoorn  Rijsoord  10-0
51  OVV  Vrijgeloot
Tussenronde
Thuis Uit
53  Excelsior’20  Bergambacht  8-0
Achtste finale
Thuis Uit
54  Barendrecht  Groote Lindt  11-2
55  VVGZ  OVV  2-5
56  Nieuwenhoorn  Lekkerkerk  9-2
57  Olympia  Excelsior’20  2-3
58  Nieuwerkerk  WFB  0-3
59  Jodan Boys  Alexandria’66  3-1
60  VFC  Spijkenisse  7-1
61  Spartaan’20  ASW  9-0
Kwartfinale
Thuis Uit
62  OVV  Spartaan’20  0-4
63  VFC  Barendrecht  3-2
64  WFB  Jodan Boys  2-4
65  Excelsior’20  Nieuwenhoorn  3-0
Halve Finale
Thuis Uit
66  Spartaan’20  Jodan Boys  7-3
67  VFC  Excelsior’20  6-2
Finale
Thuis Uit
68  VFC  Spartaan’20  1-5