Miniworld Cup (D1)

miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de Miniworld Cup (VoetbalRijnmond Cup). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis Uit
1 HWD Lekkerkerk  0-5
2 Leonidas VOC  3-1
3 VFC Ommoord  3-1
4 Olympia ONA  1-2
5 Capelle CVV Zwervers  2-0
6 CWO DBS  0-6
7 Dilettant Schoonhoven  0-5
8 TOGB DONK  5-1
9 VVOR Excelsior M.  2-4
10 Floreant Excelsior’20  2-6
11 XerxesDZB Soccer Boys  4-1
12 Spirit Nieuwerkerk  4-3
13 Moerkapelle Jodan Boys  0-10
14 AGE ASW  1-3
15 Gouda HOV/DJSCR  2-2, G. wns
16 HermesDVS Zwaluwen  1-5
17 Zestienhoven HBSS  10-1
18 Alexandria’66 Blijdorp  8-0
19 BVCB SVS  4-2
20 SVV CKC  5-0
21 Maense CVC Reeuwijk  3-0
22 DCV Berkel  2-0
23 Bergambacht UNIO  1-3
 –
Regio 2 Thuis Uit
23 Pelikaan Poortugaal  1-2
24 Rhoon Rijsoord  1-4
25 RVVH SCO’63  8-1
26 Slikkerveer Spartaan’20  1-5
27 Groote Lindt Spijkenisse  0-12
28 Zuidland WFB  3-1
29 Oude Maas OVV  1-12
30 Nieuwenhoorn NSVV  1-2
31 Barendrecht Dubbeldam  3-1
32 Bolnes DRL  1-12
33 Drechtstreek Charlois, sv  3-2
34 Pernis Botlek  1-5
35 Rijnmond HS Brielle  0-8
36 Smitshoek GJS  2-1
37 Hellevoetsluis LMO  0-3
38 Oranje Wit IJvv de Zwervers  8-0
39 FC Binnenmaas s-Gravendeel  5-3
40 SHO FC Vlotbrug  7-0
41 Strijen GHVV’13  4-1
42 VVGZ Vrijgeloot
2de ronde
Thuis Uit
43  DCV  Gouda  0-0, D. wns
44  Zwaluwen  VFC  2-1
45  Zestienhoven  BVCB  0-2
46  Excelsior’20  Schoonhoven  1-4
47  Jodan Boys  ONA  6-0
48  Capelle  SVV  3-1
49  DBS  Alexandria’66  0-6
50  Lekkerkerk  ASW  0-8
51  TOGB  Leonidas  0-2
52  XerxesDZB  Excelsior M.  0-0, X. wns
53-  Maense  Spirit  1-3
54  UNIO  Vrijgeloot
55  Brielle  Strijen  4-0
56  SHO  Spijkenisse  0-4
57  Spartaan’20  LMO  5-0
58  Smitshoek  FC Binnenmaas  6-1
59  Drechtstreek  Poortugaal  2-5
60  RVVH  Barendrecht  1-4
61  NSVV  Botlek  8-0
62  Zuidland  Oranje Wit  0-3
63  VVGZ  OVV  3-0
64  DRL  Rijsoord  3-0
Tussenronde
Thuis Uit
66  Smitshoek  Jodan Boys  1-0
67  Leonidas  Schoonhoven  0-3
68  Poortugaal  Oranje Wit  3-1
69  UNIO  BVCB  0-3
70  VVGZ  Spartaan’20  2-5
71  Spijkenisse  Alexandria’66  1-4
Achtste finale
Thuis Uit
74  Poortugaal  Smitshoek  0-3
75  Spartaan’20  XerxesDZB  1-2
76  Brielle  NSVV  0-0, N. wns
77  Schoonhoven  Barendrecht  2-6
78  Alexandria’66  DCV  10-0
79  Zwaluwen  ASW  6-0
80  BVCB  Spirit  3-0
81  DRL  Capelle  2-4
Kwartfinale
Thuis Uit
82  NSVV  Smitshoek  1-5
83  Barendrecht  BVCB  3-1
84  Alexandria’66  Capelle  2-0
85  XerxesDZB  Zwaluwen  0-2
Halve Finale
Thuis Uit
86-  Zwaluwen  Alexandria’66  0-7
87  Barendrecht  Smitshoek  3-0
Finale
Thuis Uit
88  Alexandria’66  Barendrecht  0-2