MiniWorld Cup (C1)

miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de Miniworld Cup (VoetbalRijnmond Cup). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis Uit
1 TOGB Gouda  10-0
2 HBSS VOC  2-1
3 Bergambacht Jodan Boys  0-3
4 Lekkerkerk Blijdorp  1-2
5 Moerkapelle CKC  4-4, M. wns
6 Schoonhoven ASW  9-0
7 Maense Nieuwerkerk  0-9
8 CVC Reeuwijk DCV  4-6
9 CVV Zwervers CWO  4-2
10 Zwaluwen Leonidas  4-0
11 Soccer Boys Dilettant  5-0
12 Ommoord DONK  0-3
13 Excelsior M. SVV  4-2
14 BVCB AGE  17-0
15 Berkel VFC  1-10
16 HWD VVOR  4-2
17 Zestienhoven Capelle  1-2
18 Excelsior’20 Sparta AV  2-3
19 Spirit Alexandria’66  1-1, A. wns
20 Olympia HOV/DJSCR  4-1
21 Floreant XerxesDZB  3-8
22 SVS UNIO  1-0
 –
Regio 2 Thuis Uit
23 Barendrecht NSVV  13-0
24 OVV Brielle  0-0. B. wns
25 Rhoon Rijnmond HS  4-5
26 s Gravendeel Dubbeldam  1-3
27 SHO GJS  4-0
28 Spijkenisse Zuidland  9-0
29 SCO’63 FC Vlotbrug  6-2
30 FC Binnenmaas Pernis  2-1
31 Charlois, sv Drechtstreek  5-0
32 DRL Poortugaal  3-4
33 Pelikaan Slikkerveer  1-4
34- Oranje Wit Oude Maas  5-2
35 Bolnes Spartaan’20  0-41
36 Groote Lindt IJvv de Zwervers  0-6
37 GHVV’13 WFB  13-0
38 Smitshoek VVGZ  2-0
39 Rijsoord Botlek  3-3, R. wns
40 Hellevoetsluis Maasstad Tediro  3-1
41 Nieuwenhoorn LMO  17-1
2de ronde
Thuis Uit
42  SVS  VFC  0-0, S. wns
43  HWD  Jodan Boys  0-8
44  Capelle  Alexandria’66  2-1
45  Zwaluwen  Nieuwerkerk  6-0
46  Excelsior M.  Blijdorp  21-0
47  Moerkapelle  Olympia  0-4
48  Schoonhoven  Sparta AV  3-0
49  TOGB  BVCB  4-0
50  DCV  HBSS  3-2
51  Soccer Boys  CVV Zwervers  4-5
52  XerxesDZB  DONK  3-1
53  Spartaan’20  Nieuwenhoorn  3-0
54  Hellevoetsluis  SHO  4-5
55  GHVV’13  Dubbeldam  3-2
56  IJvv de Zwervers  Rijsoord  16-4
57  Slikkerveer  Barendrecht  0-5
58  Rijnmond HS  sv Charlois  0-10
59  FC Binnenmaas  Oranje Wit  1-4
60  Spijkenisse  Smitshoek  1-0
61  Brielle  SCO’63  11-1
 Poortugaal  Vrijgeloot
Tussenronde
Thuis Uit
63  Spartaan’20  Capelle  3-1
64  IJvv de Zwervers  SVS  6-1
65  TOGB  Brielle  5-2
66  Schoonhoven  GHVV’13  10-0
67  CVV Zwervers  Poortugaal  0-3
Achtste finale
Thuis Uit
69  Jodan Boys  DCV  2-1
70  Poortugaal  Barendrecht  1-3
71  Schoonhoven  SHO  2-1
72  Zwaluwen  Spartaan’20  3-6
73  XerxesDZB  sv Charlois  3-0
74  Olympia  TOGB  6-2
75  IJvv de Zwervers  Oranje Wit  6-1
76  Spijkenisse  Excelsior Maassluis  0-0, S. wns
Kwartfinale
Thuis Uit
77-  Spartaan’20  Jodan Boys  3-2
78  IJvv de Zwervers  XerxesDZB  3-2
79  Schoonhoven  Spijkenisse  1-1, Sp. wns
80  Olympia  Barendrecht  0-2
Halve Finale
Thuis Uit
81  Barendrecht  IJvv de Zwervers  5-0
82  Spijkenisse  Spartaan’20  0-1
 –
Finale
Thuis Uit
83-  Spartaan’20  Barendrecht  0-3