Tweede ronde VoetbalRijnmond Cup

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de tweede ronde van de VoetbalRijnmond Cup. De speeldatum is 26 november of 3 december, tenzij anders aangegeven. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders via:  06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Loting tweede ronde VoetbalRijnmond Cup

NR. Datum: Thuis Uit Scheidsrechter:
67  – Strijen Gouda (zo)  4 – 2
68  – PFC Rijsoord  0 – 0, PFC wns.
69  – Olympia Spartaan’20  0 – 1
70  – WCR (za) VOC  2 – 5
71  – Rockanje Zuidland  0 – 10
72   Nieuwenhoorn (za) Nieuwenhoorn (zo)  1 – 3
73  
Swift Boys Capelle  1 – 13
74   Jodan Boys Heinenoord  3 – 1
75  – XerxesDZB (zo) Bernisse  5 – 1
76   Barendrecht Rozenburg  2 – 0
77   XerxesDZB (za) Hellevoetsluis  8 – 2
78  – Moordrecht SCO’63 (za)  1 – 4
79  – Maasstad Tediro Pernis  4 – 0
80  – BVCB Hargasport (zo)  7 – 2
81  – RVVH LMO (zo)  6 – 0
82   Pelikaan VVOR  4 – 0
83  – SVV Groote Lindt  1 – 3
84   Excelsior’20 Spijkenisse  0 – 1
85  – WCR (zo) Hargasport (za)  6 – 3
86  – BZC’95 Hermandad  1 – 1, Herm. wns.
87  – Alexandria’66 AGE  5 – 2
88  – Lekkerkerk Brielle  2 – 4
89  – Meeuwenplaat Lombardijen  2 – 5
90  – HOV/DJSCR CKC  1 – 4
91  – Soccer Boys Voorwaarts  5 – 4
92  – Poortugaal (zo) Botlek  3 – 1
93  – GLZ/Delfshaven Excelsior R.  1 – 0
94  – Excelsior M. Heerjansdam  4 – 1
95  – Zwaluwen Sliedrecht  3 – 1
96  – Schoonhoven Slikkerveer  4 – 1
97  – Antibarbari IFC  0 – 1
98  – OVV Piershil  2 – 0
99  – SHO Nieuwerkerk  0 – 2
100   Zestienhoven LMO (za)  3 – 3, LMO wns.