MiniWorld Cup (JO-9/F1)

miniworld-rotterdam_logo_2Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit Miniworld. Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR Regio 1 Thuis   Uit Scheidsr.
1 SVS Zestienhoven  0-8
2 ASW DONK  2-4
3 Zwaluwen Spirit  0-1
4 Maense Blijdorp  1-1,. B. wns.
5 VOC VVOR  2-1
6 Bergambacht Dilettant  8-2
7 Schoonhoven Sparta AV  3-0
8 BVCB Jodan Boys  2-1
9 HWD Olympia  4-1
10 Berkel Capelle  5-1
11 Leonidas HermesDVS  0-3
12 sv Ommoord Nieuwerkerk  3-3, O. wns.
13 DCV XerxesDZB  3-6
14 ONA PPSC  1-4
15 CKC HOV/DJSCR  8-1
16 CVV Zwervers Gouda  6-1
17 Excelsior’20 SVV  12-1
18 Excelsior Maassluis Alexandria’66  6-3
19 TOGB Vrij
Regio 2 Thuis   Uit  
20 SCO’63 vrij  –
21 Poortugaal Rhoon  0-5
22 Spartaan’20 Slikkerveer  5-0
23 GHVV’13 Rockanje  1-10
24 NSVV s Gravendeel  0-5
25 FC Vlotbrug Oude Maas  0-3
26 VVGZ Groote Lindt  2-3
27 Hellevoetsluis Nieuwenhoorn  0-10
28 Rijnmond HS SC Feyenoord  0-6
29 Bolnes Botlek  0-3
30 Pelikaan Smitshoek  3-2
31 Charlois IJvv de Zwervers  1-4
32 Barendrecht LMO  3-2
33 FC Binnenmaas DRL  3-10-3
34 Brielle Overmaas  1-3
35 De Jonge Spartaan Hekelingen  6-1
36 OVV Pernis  3-1
37 Drechtstreek Rijsoord  4-1
38 Spijkenisse vrij
39 SHO vrij
40 WFB vrij
Tussenronde
41 Bergambacht s Gravendeel  5-3
42 CVV Zwervers XerxesDZB  6-2
43 TOGB FC Binnenmaas  7-1
44 SCO’63 Rockanje  0-4
45 IJvv de Zwervers BVCB  0-0, B. wns.
46 Rhoon WFB  3-0
47 Spirit Barendrecht  0-7
48 Zestienhoven SC Feyenoord  0-1
Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
49 VOC SC Feyenoord  0-3
50 Berkel Spartaan’20  0-2
51 HWD Overmaas  5-2
52 CVV Zwervers De Jonge Spartaan  12-0
53 Barendrecht OVV  1-5
54 Botlek Excelsior Maassluis  0-14
55 BVCB Schoonhoven  7-1
56 Blijdorp DONK  4-3
57 Pelikaan Rockanje  3-0
58 Rhoon Groote Lindt  16-1
59 Nieuwenhoorn Oude Maas  9-1
60 TOGB Excelsior’20  0-2
61 Drechtstreek PPSC  1-2
62 CKC sv Ommoord  6-3
63 HermesDVS Bergambacht  1-2
64 Spijkenisse SHO  7-3
Achtste Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
65 Spartaan’20 OVV  7-0
66 Excelsior M. SC Feyenoord  2-10
67 Excelsior’20 BVCB  1-1, E. wns
68 Blijdorp PPSC  1-4
69 Bergambacht Spijkenisse  2-4
70 CVV Zwervers Rhoon  3-1
71 Nieuwenhoorn HWD  3-1
72 Pelikaan CKC  9-0
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
73 SC Feyenoord Nieuwenhoorn  4-2
74 Spijkenisse Excelsior’20  1-1, S. wns
75 CVV Zwervers Spartaan’20  0-3
76 Pelikaan PPSC  2-1
Halve Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
77 Spijkenisse Pelikaan  1-1, P. wns
78 Spartaan’20 SC Feyenoord  3-1
Finale        
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
79 5-jun, 08:30 Spartaan’20 Pelikaan