Fidus Cup 21/22

Onderstaand de loting voor de eerste ronde van de Fidus Cup.

Wilt u verplaatsen neemt u dan contact op met uw tegenstander en de organisatie. Een definitieve wijziging kunt u HIER invoeren.

Het verplaatsen van wedstrijden dient binnen tien dagen na de loting te geschieden en kan alleen in onderling overleg.

EERSTE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Maasdijk VOB 5-0
2 Alexandria ’66 FC Banlieue 3-3, FC B.
3 BVCB Swift Boys 9-0
4 Zwarte Pijl DCV 1-3
5 Rotterdam United Bergambacht 1-9
6 Kethel Spaland (zo) AGE-GGK 3-0
7 Deltasport VFC (za) 2-4
8 Neptunus-Sch. DVO ’32 3-0
9 SDV SVV 1-3
10 Victoria ’04 HBSS 0-4
11 Excelsior Maassluis Hillegersberg (za) 3-0
12 Ommoord VOC 2-4
13 NOCKralingen Dilettant 4-3
14 VVOR Gouda 3-1
15 Sparta AV Zestienhoven 4-1
16 RVC’33 Kethel Spaland (za) 3-0
17 CVV Zwervers SVS 1-2
18 Antibarbari Hillegersberg (zo) 0-1
19 HWD (za) Berkel 0-12
20 Excelsior’20 HWD (zo) 5-1
21 Hermes DVS Nieuwerkerk 1-4
22 TOGB (zo) Maense 1-1,M.
23 DONK CWO 3-2
24 Blijdorp Soccer Boys 3-0
25 PPSC CKC 0-5
26 Zwaluwen Lekkerkerk 3-0
27 Leonidas CION 0-3
28 Olympia MSV’71 3-2
29 Perkouw Steeds Hooger 3-0
30 HOV/DJSCR SPV’81 3-0
31 Jodan Boys Excelsior R. 3-0
32 Capelle XerxesDZB 2-2, C.
TOGB (za) Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
33 SSS ZBC ’97 5-2
34 Barendrecht LMO 6-1
35 GSC/ODS (za) Rhoon 0-1
36 sGravendeel WCR 3-0
37 Groote Lindt Drechtstreek 1-3
38 BZC/Zuiderpark Rockanje 3-0
39 Oud Beijerland Botlek 4-0
40 Zuidland sv Charlois (za) 5-0
41 Rijsoord Meeuwenplaat 7-1
42 GHVV’13 Heerjansdam 0-3
43 OHVV Jonge Spartaan 2-2, O.
44 Vlotbrug Binnenmaas 1-3
45 Smitshoek FC Ijsselmonde (zo) 7-0
46 DVV’09 Spartaan ’20 0-3
47 Rozenburg ASWH 0-3
48 Zwartewaal Brielle 0-6
49 GOZ Poortugaal 0-4
50 Hellevoetsluis RVVH 3-6
51 Spijkenisse Papendrecht 2-2, P.
52 GSC/ODS (zo) DRL 3-0
53 Pernis SHO 0-4
54 Vierpolders Nieuwenhoorn 0-11
55 Zinkwegse Boys Egelantier Boys 1-0
56 WFB Fc Dordrecht AV 7-3
57 Bolnes (za) IFC 2-2, I.
58 FC IJsselmonde (za) Simonshaven 5-2
59 Pelikaan Zwervers IJVV 1-2
60 SC Feyenoord OVV 6-0
61 Coal SCO ’63 7-0
62 Rijnmond HS Dubbeldam 5-2
63 Heinenoord sv Charlois (zo) 3-0
64 Slikkerveer Bolnes (zo) 3-0
TWEEDE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr
65 TOGB (za) Berkel 2-3
66 Hillegersberg (zo) NOCKralingen 3-4
67 FC Banlieue Zwaluwen 0-3
68 Neptunus-Schieb. CKC 3-0
69 RVC’33 VFC (za) 3-1
70 Sparta (AV) BVCB 0-3
71 Bergambacht Nieuwerkerk 2-1
72 Excelsior’20 HBSS 1-0
73 VVOR Olympia 1-3
74 Kethel Spaland (zo) Perkouw 3-2
75 Blijdorp Maense 0-3
76 VOC CION 3-0
77 SVV Capelle 0-3
78 DONK DCV 5-1
79 Excelsior M. SVS 9-0
80 Jodan Boys HOV/DJSCR 3-0
V1 Maasdijk Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 SSS Papendrecht 3-3, P.
82 RVVH Smitshoek 2-2, R.
83 Barendrecht FC IJsselmonde (za) 1-2
84 Zuidland IFC 6-1
85 Brielle Oud-Beijerland 4-2
86 ASWH Rhoon 3-0
87 Drechtstreek SHO 0-5
88 GSC/ODS (zo) Heerjansdam 1-3
89 Spartaan’20 SC Feyenoord 0-3
90 BZC/Zuiderpark COAL 0-2
91 WFB Nieuwenhoorn 0-3
92 FC Binnenmaas IJVV de Zwervers 5-1
93 Rijsoord Slikkerveer 3-3, R.
94 Zinkwegse Boys ’s Gravendeel 2-1
95 OHVV Poortugaal 1-4
96 Heinenoord Rijnmond HS 5-1
DERDE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 Maasdijk Zwaluwen 0-6
98 Olympia Berkel 5-2
99 Excelsior’20 VOC 3-2
100 Capelle Neptunus-Schiebroek 3-3, N.
101 NOCKralingen RVC’33 3-3, R.
102 Fc Maense DONK 2-9
103 Excelsior M. Kethel Spaland (zo) 3-0
104 BVCB Bergambacht 3-0
Jodan Boys Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
105 RVVH ASWH 3-0
106 SC Feyenoord FC IJsselmonde (za) 7-0
107 Heinenoord FC Binnenmaas 5-2
108 Zinkwegse Boys COAL 0-4
109 Brielle Zuidland 3-0
110 Nieuwenhoorn Rijsoord 3-1
111 Heerjansdam Poortugaal 3-2
112 SHO Papendrecht 6-1