Fidus Cup 21/22

Onderstaand de loting voor de eerste ronde van de Fidus Cup.

Wilt u verplaatsen neemt u dan contact op met uw tegenstander en de organisatie. Een definitieve wijziging kunt u HIER invoeren.

Het verplaatsen van wedstrijden dient binnen tien dagen na de loting te geschieden en kan alleen in onderling overleg.

EERSTE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Maasdijk VOB 5-0
2 2-11, 20:00 Alexandria ’66 FC Banlieue J. Pang
3 BVCB Swift Boys 9-0
4 Zwarte Pijl DCV 1-3
5 Rotterdam United Bergambacht 1-9
6 UITG. Kethel Spaland (zo) AGE-GGK E. den Urk
7 Deltasport VFC (za) 2-4
8 16-11, 20:00 Neptunus-Sch. DVO ’32 R. van Rhijn
9 SDV SVV 1-3
10 Victoria ’04 HBSS 0-4
11 Excelsior Maassluis Hillegersberg (za) 3-0
12 Ommoord VOC 2-4
13 NOCKralingen Dilettant 4-3
14 VVOR Gouda 3-1
15 Sparta AV Zestienhoven 4-1
16 09-11, 20:00 RVC’33 Kethel Spaland (za) M. Gelderblom
17 CVV Zwervers SVS 1-2
18 UITG. Antibarbari Hillegersberg (zo) R. Karremans
19 HWD (za) Berkel 0-12
20 Excelsior’20 HWD (zo) 5-1
21 Hermes DVS Nieuwerkerk 1-4
22 TOGB (zo) Maense 1-1,M.
23 DONK CWO 3-2
24 3-0 Blijdorp Soccer Boys
25 PPSC CKC 0-5
26 09-11, 20:00 Zwaluwen Lekkerkerk S. van Erven
27 Leonidas CION 0-3
28 Olympia MSV’71 3-2
29 Perkouw Steeds Hooger 3-0
30 HOV/DJSCR SPV’81 3-0
31 Jodan Boys Excelsior R. 3-0
32 2-11, 20:00 Capelle XerxesDZB J. Jung (3)
TOGB (za) Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
33 SSS ZBC ’97 5-2
34 Barendrecht LMO 6-1
35 GSC/ODS (za) Rhoon 0-1
36 sGravendeel WCR 3-0
37 Groote Lindt Drechtstreek 1-3
38 BZC/Zuiderpark Rockanje 3-0
39 Oud Beijerland Botlek 4-0
40 2-11, 20:00 Zuidland sv Charlois (za)
41 Rijsoord Meeuwenplaat 7-1
42 GHVV’13 Heerjansdam 0-3
43 9-11, 20:00 OHVV Jonge Spartaan C. Gerritsen
44 Vlotbrug Binnenmaas 1-3
45 Smitshoek FC Ijsselmonde (zo) 7-0
46 DVV’09 Spartaan ’20 0-3
47 Rozenburg ASWH 0-3
48 02-11, 20:00 Zwartewaal Brielle T. Groenendijk
49 02-11, 20:00 GOZ Poortugaal W. Kleinjan
50 09-11, 20:00 Hellevoetsluis RVVH T. Groenendijk
51 02-11, 20:00 Spijkenisse Papendrecht R. Westhoff
52 02-11, 20:00 GSC/ODS (zo) DRL H. van Meerkerk
53 02-11, 20:00 Pernis SHO E. Egberts
54 02-11, 20:00 Vierpolders Nieuwenhoorn
55 02-11, 20:00 Zinkwegse Boys Egelantier Boys A. Letterman
56 02-11, 20:00 WFB Fc Dordrecht AV C. Gerritsen
57 02-11, 20:00 Bolnes (za) IFC R. Broekhuizen
58 FC IJsselmonde (za) Simonshaven 5-2
59 02-11, 20:15 Pelikaan Zwervers IJVV B. van Rooden
60 02-11, 20:00 SC Feyenoord OVV J. Schooneveld
61 02-11, 20:00 Coal SCO ’63
62 02-11, 20:00 Rijnmond HS Dubbeldam
63 09-11, 20:00 Heinenoord sv Charlois (zo) J. Schooneveld
64 02-11, 20:00 Slikkerveer Bolnes (zo)
TWEEDE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr
65 16-11, 20:00 TOGB (za) Berkel
66 16-11, 20:00 Winnaar 18 NOCKralingen
67 16-11, 20:00 Winnaar 2 Winnaar 26
68 30-11, 20:00 Winnaar 8 CKC
69 16-11, 20:00 Winnaar 16 VFC (za)
70 16-11, 20:00 Sparta (AV) BVCB
71 16-11, 20:00 Bergambacht Winnaar 21
72 16-11, 20:00 Excelsior’20 HBSS
73 16-11, 20:00 VVOR Olympia
74 16-11, 20:00 Winnaar 6 Perkouw
75 23-11, 20:00 Blijdorp Maense
76 23-11, 20:00 VOC CION
77 23-11, 20:00 SVV Winnaar 32
78 23-11, 20:00 DONK DCV
79 23-11, 20:00 Excelsior M. SVS
80 23-11, 20:00 Jodan Boys HOV/DJSCR
V1 Maasdijk Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 23-11, 20:00 SSS Winnaar 51
82 23-11, 20:00 Winnaar 50 Smitshoek
83 23-11, 20:00 Barendrecht FC IJsselmonde (za)
84 23-11, 20:00 Winnaar 40 Winnaar 57
85 30-11, 20:00 Winnaar 48 Oud-Beijerland
86 30-11, 20:00 ASWH Rhoon
87 30-11, 20:00 Drechtstreek Winnaar 53
88 30-11, 20:00 Winnaar 52 Heerjansdam
89 30-11, 20:00 Spartaan’20 Winnaar 60
90 30-11, 20:00 BZC/Zuiderpark Winnaar 61
91 30-11, 20:00 Winnaar 56 Winnaar 54
92 30-11, 20:00 FC Binnenmaas Winnaar 59
93 30-11, 20:00 Rijsoord Winnaar 64
94 30-11, 20:00 Winnaar 55 ’s Gravendeel
95 30-11, 20:00 Winnaar 43 Winnaar 49
96 30-11, 20:00 Winnaar 63 Winnaar 62
DERDE RONDE
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 14-12, 20:00 V1 Winnaar 67
98 14-12, 20:00 Winnaar 73 Winnaar 65
99 14-12, 20:00 Winnaar 72 Winnaar 76
100 14-12, 20:00 Winnaar 77 Winnaar 68
101 14-12, 20:00 Winnaar 66 Winnaar 69
102 14-12, 20:00 Winnaar 75 Winnaar 78
103 14-12, 20:00 Winnaar 79 Winnaar 74
104 14-12, 20:00 Winnaar 70 Winnaar 71
Winnaar 80 Vrij
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
105 21-12, 20:00 Winnaar 82 Winnaar 86
106 21-12, 20:00 Winnaar 89 Winnaar 83
107 21-12, 20:00 Winnaar 96 Winnaar 92
108 21-12, 20:00 Winnaar 94 Winnaar 90
109 21-12, 20:00 Winnaar 85 Winnaar 84
110 21-12, 20:00 Winnaar 91 Winnaar 93
111 21-12, 20:00 Winnaar 88 Winnaar 95
112 21-12, 20:00 Winnaar 87 Winnaar 81