Eerste & Tweede Ronde Palace Casino Cup

De loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup (VoetbalRijnmond Cup) is maandag 30 september weer bij RTV Rijnmond verricht. Onderstaand een overzicht van de loting en het programma tot aan de winterstop.

Documenten

Lotingen

  • Loting tweede ronde regio 2: 12 november 2019

EERSTE RONDE

REGIO 1
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Leonidas (za) PPSC 2-3
2 Sparta (AV) HOV/DJSCR 6-0
3 Soccer Boys CWO 0-3
4 CION DONK 1-2
5 DCV Jodan Boys 3-2
6 CVV Zwervers Rotterdam United 2-3
7 Excelsior’20 Blijdorp 3-3, E.
8 XerxesDZB (zo) HWD (zo) 1-0
9 Zwarte Pijl Leonidas (zo) 2-8
10 VOB Kethel Spaland (zo) 2-1
11 Gouda SVS 1-3
12 DVO’32 Hillegersberg (zo) 4-5
13 GSV HBSS 2-2, H.
14 Excelsior Maassluis NOCKralingen 14-0
15 SVV Zwaluwen 0-3
16 Lekkerkerk Excelsior R. 3-0
17 Swift Boys VOC 1-3
18 Hillegersberg (za) ONA 4-2
19 HWD (za) Perkouw 3-2
20 VFC (za) Maasdijk 3-1
21 Antibarbari TOGB (zo) 0-2
22 Dilettant Zestienhoven 0-5
23 Maense Gouderak 2-1
24 Neptunus-Schiebroek SDV 3-0
25 BVCB Bergambacht 5-2
26 Nieuwerkerk Capelle 1-1, C.
27 VFC (zo) VVOR 4-3
28 Olympia Steeds Hooger 7-3
29 TOGB (za) CKC 1-0
30 AGE-GGK Alexandria’66 1-9
31 HermesDVS XerxesDZB (za) 1-4
32 Deltasport GLZ/Delfshaven 0-3
33 Kethel Spaland (za) Vrij
Regio 2
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
33 Flakkee RVVH 0-3
34 Zuidland Zinkwegse Boys 3-0
35 ZBVH Hellevoetsluis 1-3
36 Piershil Pretoria 3-0
37 Rozenburg Rijnmond HS 2-4
38 FC IJsselmonde (zo) Smitshoek 5-2
39- Ijvv de Zwervers WFB 3-0
40 SSS Nieuwenhoorn 2-3
41 NSVV NBSVV 2-0
42 FC Vlotbrug SHO 1-6
43 BZC/Zuiderpark OHVV 1-2
44 Simonshaven IFC (za) 0-7
45 LMO DBGC 1-2
46 Oranje Wit GHVV’13 4-1
47 Papendrecht Spartaan’20 4-3
48 SCO’63 Heerjansdam 0-2
49 FC Ijsselmonde (za) sv Poortugaal 0-3
50 OVV Barendrecht 0-3
51 WCR (za) Meeuwenplaat 2-1
52 DJS Groote Lindt 3-4
53 Pernis GSC/ODS (za) 1-4
54 Slikkerveer Spijkenisse 0-5
55 DRL GOZ 7-1
56 Egelantier Boys COAL 1-7
57- Abbenbroek Pelikaan 0-4
58 Rhoon Heinenoord 1-3
59 Bolnes (zo) IFC (zo) 0-16
60 Rockanje Vierpolders 2-1
61 Oud-Beijerland FC Dordrecht (AV) 0-1
62 s Gravendeel Stellendam 2-3
63 ASWH Botlek 3-1
64 FC Binnenmaas sv Charlois (zo) 7-1
65 GSC/ODS (zo) Brielle 2-3
66 ZBC’97 Rijsoord 3-5
Bolnes (za) VRIJ

TWEEDE RONDE

Regio 1
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
67 Excelsior M. VOC 2-2, V.
68 VFC (za) TOGB (za) 4-0
69 BVCB Hillegersberg (zo) 0-1
70 PPSC Sparta (AV) 2-3
71 CWO Capelle 0-10
72 Zestienhoven DONK 1-2
73 XerxesDZB (za) Hillegersberg (za) 3-0
74 DCV XerxesDZB (zo) 4-1
75 HBSS VFC (zo) 2-2, V.
76 Leonidas (zo) Kethel Spaland (za) 8-1
77 Lekkerkerk Alexandria’66 0-6
78 Neptunus-Schiebroek TOGB (zo) 1-4
79 SVS FC Maense 2-2, M.
80 GLZ/Delfshaven Zwaluwen 3-5
81 VOB Olympia 0-3
82 Excelsior’20 Rotterdam United 2-3
HWD (za) Vrij
Regio 2
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
83 GSC/ODS (za) FC Dordrecht 2-0
84 Rijnmond HS IFC (za) 3-0
85 Barendrecht OHVV 5-1
86 DRL NSVV 0-4
87 IJvv de Zwervers – Papendrecht 0-4
88 DBGC COAL 1-3
89 Groote Lindt SHO 1-1, GL
90 Heerjansdam Rijsoord 1-1, HJD.
91 FC Binnenmaas Bolnes (za) 11-0
92 Oranje Wit Spijkenisse 1-4
93 RVVH Rockanje 3-0
94 sv Poortugaal ASWH 4-0
95 Pelikaan Nieuwenhoorn 0-6
96 Stellendam IFC (zo) 1-3
97 WCR (za) Heinenoord 1-4
98 FC IJsselmonde (zo) Piershil 3-0
99 Zuidland Hellevoetsluis 0-3
100 Brielle Vrij