Eerste Ronde

 

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Capelle VFC  4-0
2 SVS VOC 1-8
3 Neptunus Schiebroek Berkel  2-2, N. wns
4 JHR (zo) Leonidas (za)  2-0
5 Excelsior’20 SpartaAV  3-3, E. wns
6 Lekkerkerk Nieuwerkerk  0-4
7 Leonidas (zo) Maasdijk  5-1
8 HermesDVS (zo) Zwarte Pijl  3-1
9 Steeds Hooger CION  2-9
10 ONA Jodan Boys  1-1, J. wns.
11 CVV Zwervers VOB  2-0
12- FC Oudewater Perkouw  2-5
13 HWD Zestienhoven  0-1
14 HOV/DJSCR HBSS  1-3
15 Bolnes Antibarbari  4-1
16 Haastrecht PKC’85  3-1
17 Deltasport Excelsior Maassluis  0-4
18 SVV (zo) BVCB  2-0
19 Spirit Excelsior Rotterdam  2-2, E. wns
20 DONK GLZ/Delfshaven (za)  7-1
21 Kethel Spaland (za) Blijdorp  2-0
22 TOGB Dilettant  3-2
23 Victoria’04 (zo) Kethel Spaland (zo)  0-2
24 Swift Boys Gouda  0-3
25- AGE-GGK (za) Be Fair  3-5
26 Zwaluwen Ommoord  7-2
27 Alexandria’66 GLZ/Delfshaven (zo)  6-0
28- NOCKralingen Hillegersberg (za)  5-3
29 XerxesDZB (zo) JHR (za)  6-0
30 Hermandad CVC Reeuwijk  0-4
31 Maense CKC  2-3
32 DCV CWO  3-2
33 Soccer Boys Schoonhoven  4-1
34 ASW AGE-GGK (zo)  1-3
35- PPSC Bergambacht  2-0
36 VVOR DVO’32  1-2
37 RVC’33 SDV  7-0
38 Olympia Hillegersberg (zo)  3-1
39 SVV (za) XerxesDZB (za)  0-10
Regio 2:
40 Overmaas IFC (zo)  0-8
41 FC Vlotbrug SCO’63  9-1
42 IJVV de Zwervers Pernis  4-2
43 Barendrecht ZBVH  5-1
44 WCR (zo) RVVH  0-5
45 Groote Lindt Vierpolders  8-2
46 SHO Lombardijen  5-1
47 Oude Maas SSS  0-3
48 NSVV Drechtstreek  3-1
49 DRL (za) Heerjansdam  3-6
50 FIOS Pelikaan  1-7
51 Spartaan’20 (za) OFB  7-0
52 Smitshoek RDM  8-0
53 Blankenburg Hellevoetsluis  1-14
54 GSC/ODS Spijkenisse  1-8
55 SC Feyenoord IFC (za)  3-1
56 VVGZ ZBC’97  3-1
57 LMO Heinenoord  2-5
58 Oud-Beijerland Rijsoord  0-7
59 Zinkwegse Boys Kocatepe  0-7
60 Poortugaal (zo) COAL  8-0
61 Slikkerveer DRL (zo)  0-0, D. wns
62 BZC/Zuiderpark (zo) Abbenbroek  3-2
63 DBGC WFB  4-3
64 OHVV Meeuwenplaat  2-1
65 ASWH Poortugaal (za)  3-1
66 De Jonge Spartaan GHVV’13  1-1, GHVV wns.
67 Rhoon WCR (za)  3-1
68 Rockanje Zuidland  2-1
69 Herkingen’55 Egelantier Boys  1-3
70 Piershil Rijnmond Hoogvliet Sport  2-2, P. wns.
71 Hekelingen DVV’09  4-3
72 DHZ Pretoria  5-3
73 OVV Spartaan’20 (zo)  2-1
74 Oranje Wit Wieldrecht  2-2, W. wns
75 Nieuwenhoorn Flakkee  4-1
76 Brielle s-Gravendeel  4-0
77 SV Charlois (zo) Besiktas  7-0
78 Binnenmaas SV Charlois (za)  5-0
79 NBSVV Papendrecht  1-0
80 GOZ Goudswaardse Boys  2-`1
Botlek Maasstad Tediro  3-1
82 BZC/Zuiderpark (za) Rozenburg  2-3