Eerste Ronde VoetbalRijnmond Cup (F1)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR. Datum Thuis Uit Datum
1 CKC HOV/DJSCR 1 – 0
2 Maense Excelsior Maassluis 0 – 6
3 Alexandria’66 VVOR 4 – 1
4 BVCB Gouda 4 – 2
5 Zwaluwen VOC 3 – 3, Z. wns
6 CVV Zwervers Berkel 1 – 3
7 Blijdorp DCV 9 – 1
8 HWD DBS 3 – 1
9 Nieuwerkerk SVV 6 – 0
10 Spirit Excelsior’20 4 – 2
11 Capelle DONK 5 – 1
12 Ommoord Perkouw 3 – 1
13 Lekkerkerk SVS 0 – 3
14 Jodan Boys Olympia 9 – 0
15 Dilettant Moerkapelle 3 – 0
16 CWO PPSC 6 – 1
Regio 2
17 Smitshoek WFB 3 – 0
18 Poortugaal Hellevoetsluis 2 – 15
19 Brielle LMO 3 – 1
20 FC Binnenmaas WCR 1 – 6
21 Rijnmond HS NSVV 0 – 16
22 Pernis VVGZ 3 – 0
23 Spijkenisse GJS 4 – 2
24 Blankenburg Zuidland 0 – 14
25 Drechtstreek Rozenburg 3 – 3, D. wns.
26 Botlek Alblasserdam 3 – 0
27 Oranje Wit DRL 4 – 1
28 OVV Charlois, sv 3 – 2
29 Rhoon Barendrecht 2 – 7
30 Overmaas Spartaan’20 3 – 6
31 Slikkerveer IJvv de Zwervers 1 – 0
32 SCO’63 COAL 0 – 8
33 GHVV’13 Oude Maas 4 – 6
.
Tweede Ronde
REGIO 1
34  – Excelsior Maassluis Berkel  2 – 5
35  – SVS Jodan Boys  1 – 3
36  – Blijdorp Capelle  3 – 4
37  – Nieuwerkerk HWD  3 – 2
38  – Dilettant Alexandria’66  0 – 5
39  – CKC CWO  3 – 1
40  – Ommoord Zwaluwen  0 – 9
41  – BVCB Spirit  9 – 2
.
REGIO 2
42  – WCR Pernis  5 – 5, W. wns
43  – Drechtstreek DRL  2 – 7
44  – OVV Oude Maas  3 – 2
45  – Botlek Spijkenisse  2 – 2, B. wns
46  – Barendrecht NSVV  2 – 0
47  – Zuidland Brielle  0 – 4
48 Spartaan’20 COAL  7 – 0
49  – Slikkerveer Hellevoetsluis  0 – 2
Smitshoek Vrij
 –
Tussenronde
50 Zwaluwen Barendrecht  3 – 0
 –
Achtste finale
51 Alexandria’66 CKC  1 – 0
52 WCR Botlek  3 – 3, B. wns
53 Zwaluwen Nieuwerkerk  1 – 3
54 Capelle DRL  3 – 3, D. wns.
55 Berkel Jodan Boys  3 – 3, B. wns.
56 Brielle OVV  0 – 1
57 BVCB Spartaan’20  1 – 4
58 Hellevoetsluis Smitshoek  0 – 4
 –
Kwartfinale
59  Botlek  Smitshoek  2 – 5
60  Spartaan’20  Alexandria’66  2 – 1
61  Berkel  Nieuwerkerk  3 – 2
62  DRL  OVV  5 – 0
 –
Halve Finale
61  DRL  Smitshoek  1 – 3
62  Berkel  Spartaan’20  1 – 4
 –
Finale
63  Smitshoek  Spartaan’20  2 – 3