Programma VoetbalRijnmond Cup (E1)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Datum Thuis Uit Uitslag
1 Gouda Berkel 4 – 1
2 CKC CVV Zwervers 0 – 5
3 Capelle Spirit 0 – 4
4 SVV HOV/DJSCR 6 – 0
5 Zwaluwen VOC 2 – 1
6 Perkouw BVCB 1 – 3
7 Moerkapelle VVOR 1 – 4
8 Jodan Boys PPSC 10 – 4
9 Excelsior Maassluis SVS 16 – 1
10 Alexandria’66 Maense 4 – 0
11 CVC Reeuwijk Nieuwerkerk 2 – 3
12 Lekkerkerk Ommoord 3 – 1
13 Schoonhoven Olympia 0 – 6
14 Dilettant CWO 3 – 1
15 DCV DBS 4 – 4, D. wns
16 Blijdorp HWD 10 – 0
17 Excelsior’20 Soccer Boys 2 – 2, S. wns
DONK Vrij
18 Rijnmond HS Oude Maas 3 – 5
19 Overmaas SCO’63 5 – 2
20 COAL LMO 3 – 3, C. wns.
21 GHVV’13 Slikkerveer 1 – 6
22 Spartaan’20 WCR 3 – 0
23 Spijkenisse Rhoon 2 – 1
24 Drechtstreek Brielle 11 – 0
25 FC Binnenmaas Hellevoetsluis 5 – 3
26 Oranje Wit Blankenburg 3 – 0
27 Poortugaal OVV 10 – 2
28 IJvv de Zwervers Zuidland 4 – 2
29 DRL GJS 1 – 3
30 Pernis Rozenburg 4 – 3
31 VVGZ Alblasserdam 1 – 3
32 WFB Smitshoek 0 – 3
33 s Gravendeel Botlek 2 – 5
34 Rijsoord Barendrecht 2 – 15
35 NSVV Charlois, sv 9 – 3
 –
Tweede Ronde
REGIO 1
36 CVV Zwervers VVOR  2 – 0
37 Spirit Excelsior Maassluis  8 – 1
38 Jodan Boys Soccer Boys  7 – 2
39 Blijdorp Alexandria’66  1 – 2
40 BVCB SVV  3 – 5
41 Gouda Lekkerkerk  5 – 1
42 Olympia DONK  7 – 0
43 DCV Nieuwerkerk  5 – 4
44 Dilettant VOC  0 – 6
.
REGIO 2
45 Overmaas Drechtstreek  3 – 2
46 COAL Oranje Wit  3 – 9
47 FC Binnenmaas Barendrecht  4 – 10
48 Botlek Poortugaal  0 – 11
49 Spijkenisse Slikkerveer  0 – 4
50 Oude Maas GJS  4 – 2
51 Pernis NSVV  2 – 4
52 Smitshoek IJvv de Zwervers  6 – 0
53 Alblasserdam Spartaan’20  0 – 16
Tussenronde
54 Spartaan’20 CVV Zwervers  4 – 0
55 Gouda Poortugaal  0 – 4
 –
Achtste finale
56 Spirit NSVV  5 – 4
57 Olympia Spartaan’20  2 – 7
58 VOC Overmaas  4 – 0
59 Oranje Wit Oude Maas  8 – 2
60 Jodan Boys DCV  8 – 1
61 Smitshoek Slikkerveer  0 – 3
62 SVV Alexandria’66  2 – 2. A. wns
63 Poortugaal Barendrecht  2 – 2, P. wns.
 –
Kwartfinale
64  Spartaan’20  Poortugaal  4 – 0
65  Alexandria’66  Spirit  2 – 0
66  Slikkerveer  Jodan Boys  4 – 1
67  Oranje Wit  VOC  0 – 7
 –
Halve Finale
68  Slikkerveer  Spartaan’20  0 – 0, Sp. wns.
69  Alexandria’66  VOC  4 – 2
 –
Finale
70  Spartaan’20  Alexandria’66  2 – 0