Programma VoetbalRijnmond Cup (D1)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 19:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Datum Thuis Uit Uitslag
REGIO 1
1 PPSC Gouda 2 – 5
2 VOC HWD 6 – 0
3 HOV/DJSCR DBS 3 – 0
4 CKC Dilettant 0 – 3
5 Perkouw Soccer Boys 0 – 8
6 CWO Ommoord 3 – 2
7 SVV Berkel 10 – 1
8 CVV Zwervers Excelsior’20 2 – 2, E. wns.
9 Alexandria’66 Excelsior Maassluis 2 – 4
10 Blijdorp Moerkapelle 8 – 0
11 Spirit DCV 3 – 1
12 Maense Lekkerkerk 3 – 0
13 Zwaluwen CVC Reeuwijk 10 – 1
14 SVS Capelle 1 – 5
15 BVCB DONK 2 – 1
16 Nieuwerkerk Olympia 2 – 2, O. wns.
VVOR Vrij
.
REGIO 2
17 COAL Rijsoord 1 – 7
18 Overmaas Spijkenisse 0 – 7
19 DRL WCR 4 – 1
20 Oranje Wit VVGZ 3 – 0
21 Smitshoek Slikkerveer 5 – 3
22 Pernis IJvv de Zwervers 0 – 4
23 Rijnmond HS WFB 3 – 0
24 Spartaan’20 Botlek 8 – 1
25 Rozenburg Charlois, sv 5 – 0
26 OVV LMO 1 – 1, LMO wns.
27 Hellevoetsluis Blankenburg 3 – 1
28 SHO Poortugaal 4 – 0
29 FC Binnenmaas GJS 2 – 5
30 Rhoon Brielle 1 – 5
31 SCO’63 NSVV 1 – 1, N. wns
32 Drechtstreek Zuidland 0 – 2
33 Oude Maas Barendrecht 1 – 12
34 GHVV’13 RVVH 1 – 7
35 Alblasserdam s Gravendeel 2 – 8
.
Tweede Ronde
REGIO 1
36 Zwaluwen Gouda  6 – 3
37 VVOR SVV  1 – 5
38 Excelsior’20 Excelsior Maassluis  0 – 1
39 Blijdorp HOV/DJSCR  0 – 7
40 Capelle VOC  3 – 1
41 Maense Spirit  1 – 3
42 Olympia Soccer Boys  1 – 2
43 CWO CKC  0 – 4
44  – BVCB Vrij
.
REGIO 2
45 Rijsoord Smitshoek  0 – 11
46 Spartaan’20 Rijnmond HS  4 – 1
47 Brielle s Gravendeel  0 – 3
48 Rozenburg Hellevoetsluis  2 – 3
49 Oranje Wit Spijkenisse  1 – 2
50 NSVV IJvv de Zwervers  3 – 1
51 DRL GJS  1 – 1, G. wns.
52 LMO Zuidland  1 – 1, Z. wns.
53 Barendrecht RVVH  2 – 2, R. wns.
54 SHO Vrij
.
Tussenronde
55 SHO SVV  3 – 4
56 Excelsior Maassluis Spijkenisse  4 – 3
57 NSVV Zuidland  0 – 1
.
Achtste finale
58 HOV/DJSCR Capelle  3 – 2
59 Zwaluwen CKC  1 – 1, C. wns.
60 Spirit Smitshoek  1 – 2
61 Spartaan’20 SVV  2 – 2, Sp. wns
62 Excelsior Maassluis Hellevoetsluis  0 – 4
63 Zuidland Soccer Boys  3 – 2
64 BVCB s Gravendeel  5 – 0
65 RVVH GJS  4 – 1
.
Kwartfinale
66  HOV/DJSCR  BVCB  1 – 3
67  Spartaan’20  RVVH  2 – 0
68  CKC  Smitshoek  0 – 9
69  Hellevoetsluis  Zuidland  2 – 1
.
Halve Finale
70  BVCB  Spartaan’20  0 – 5
71  Hellevoetsluis  Smitshoek  1 – 4
.
Finale
72  Spartaan’20  Smitshoek  3 – 2