Eerste ronde Palace Casino Cup

Palace Casino'sHierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl.

Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Regio 1:
Nr. Speeldatum Thuis Uit Scheidsr.
1 CWO SVV (zo)  8 – 0
2 Maense Gouderak  4 – 3
3 VFC Victoria’04 (zo)  6 – 1
4 SVV (za) Olympia  0 – 1
5 Blijdorp SpartaAV  2 – 2, Sp. wns.
6 SVDPW Hillegersberg (za)  6 – 1
7 VOC DCV  1 – 3
8 Zwaluwen GLZ/Delfshaven  1 – 1, GLZ wns.
9
Jodan Boys NOCKralingen (za)  19 – 1
10
Groeneweg Dilettant  2 – 1
11 Zwarte Pijl Steeds Hooger  1 – 1, Zw. wns.
12 Alexandria’66 Deltasport  0 – 3
13
SVS NOCKralingen (zo)  11 – 2
14 Excelsior Maassluis CION  3 – 1
15 Ommoord HWD  3 – 0
16
SDV Excelsior R.  0 – 2
17 Spirit Leonidas (zo)  1 – 3
18
Hermandad Neptunus-Schiebroek  0 – 9
19 ONA Nieuwerkerk  0 – 3
20
GGK Stolwijk  0 – 1
21 TOGB XerxesDZB (zo)  6 – 1
22 VVOR BVCB  1 – 3
23 HOV/DJSCR Moerkapelle  4 – 1
24 Hargasport Antibarbari  0 – 9
25 Hillegersberg (zo) Perkouw  3 – 7
26
Capelle Schoonhoven  9 – 1
27
XerxesDZB (za) AGE  3 – 0
28
Gouda (za) Maasdijk  3 – 2
29 Haastrecht Voorwaarts  3 – 0
30
Gouda (zo) Swift Boys  3 – 2
31 CKC VOB  6 – 2
32 HBSS CVV Zwervers  2 – 7
33 DONK Berkel  3 – 4
34
PPSC JHR  3 – 2
35 Lekkerkerk Leonidas (za)  3 – 2
36 Zestienhoven Excelsior’20  1 – 6
Regio 2
Nr. Speeldatum Thuis Uit Scheidsr.
37
De Zwerver IJvv de Zwervers  1 – 4
38 Groote Lindt Spartaan’20 (za)  3 – 0
39 Pretoria Bernisse  4 – 2
40 SC Amstelwijck FC Binnenmaas  3 – 0
41 FIOS Nieuw Lekkerland  0 – 5
42 Hellevoetsluis NBSVV  7 – 0
43 Heinenoord OFB  3 – 1
44 WCR (zo) OHVV  2 – 1
45 Brielle Goudswaardse Boys  4 – 0
46 SSS COAL  5 – 0
47 GOZ Oranje Wit  1 – 1, G. wns.
48 BZC/Zuiderpark (za) NSVV  1 – 0
49 Smitshoek Meeuwenplaat  12 – 0
50 Rozenburg Egelantier Boys  4 – 2
51 Drechtstreek Rockanje  8 – 1
52 ZBC’97 IFC (zo)  0 – 0, IFC wns.
53 Zinkwegse Boys DFC  2 – 0
54 SHO SCO’63  17 – 1
55 DJS Maasstad Tediro  2 – 3
56 LMO (zo) FC Vlotbrug  1 – 4
57 WCR (za) DRL (zo)  1 – 7
58 IFC (za) Melissant  1 – 3
59 Poortugaal (zo) VVGZ  5 – 0
60 Poortugaal (za) TransvaliaZW (za)  3 – 0
61 Kocatepe Barendrecht  0 – 6
62
Overmaas Slikkerveer  2 – 1
63 sv Charlois (za) Strijen  0 – 3
64 Oud Beijerland Lombardijen  1 – 2
65 LMO (za) Besiktas  1 – 4
66 TransvaliaZW (zo) Spartaan’20 (zo)  1 – 8
67
BZC/Zuiderpark (zo) DRL (za)  2 – 2, BZC wns.
68 DBGC GJS  4 – 1
69 Papendrecht Spijkenisse  3 – 7
70 Rijnmond HS Abbenbroek  5 – 2
71 Zuidland OVV  3 – 4
72 ASWH EBOH  9 – 0
73
s Gravendeel Oude Maas  5 – 1
74 RVVH Zwartewaal  14 – 0
75
Rhoon Piershil  2 – 6
76 Rijsoord Hekelingen  11 – 0
77 sv Charlois (zo) WFB  2 – 2, C. wns.
78 PFC Pernis  3 – 1
79 Botlek Pelikaan  1 – 3