Eerste Ronde Palace Casino Cup (20/21)

Onderstaand de loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup.

Wilt u verplaatsen neemt u dan contact op met uw tegenstander en de organisatie. Een definitieve wijziging kunt u HIER invoeren.

Het verplaatsen van wedstrijden dient binnen tien dagen na de loting te geschieden en kan alleen in onderling overleg.

NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Zwaluwen HWD (zo) 3-0
2 TOGB (zo) HWD (za) 8-3
3 27-10, 20:15 Zestienhoven ONA M. de Lange
4 20-10, 20:00 Excelsior’20 (zo) SVV (zo) H. Spaans
5 CVV Zwervers Excelsior’20 (za) 5-1
6 27-10, 20:00 Jodan Boys GSV E. Toonen
7 UITG. FC Maense Capelle R. Westhoff
8 UITG. Nieuwerkerk TOGB (za) A. Kemner
9 CVC Reeuwijk BVCB 4-6
10 SVV (za) XerxesDZB (zo) 0-3
11 3-11, 20:00 DVO’32 Excelsior M. L. van der Helm
12 20-10, 20:00 CION GLZ/Delfshaven
13 10-11, 20:00 HOV/DJSCR (zo) CKC
14 Alexandria’66 Swift Boys 3-3, A’66 wns.
15 Sparta (AV) Soccer Boys 3-1
16 3-11, 20:30 SVS VOC R. Karremans
17 20-10, 20:00 Antibarbari Olympia R. Kooij
18 20-10, 20:00 Kethel Spaland (za) Ommoord R. Broekhuizen
19 20-10, 20:00 Deltasport HOV/DJSCR (za) E. Vlek
20 20-10, 20:00 HermesDVS VFC (za) F. van Asperen
21 20-10, 20:00 NOCKralingen Steeds Hooger N. Sleeuwenhoek
22 20-10, 20:00 VOB Berkel M. de Lange
23 10-11, 20:00 Lekkerkerk AGE-GGK J. van der Lugt
24 20-10, 20:00 DONK CWO M. Kuil
25 27-10, 20:00 Kethel Spaland (zo) Perkouw N. Laros
26 20-10, 20:00 Hillegersberg (zo) Neptunus-Schiebroek R. Karremans
27 27-10, 20:00 Blijdorp SDV E. Egberts
28 10-11, 20:15 HBSS Bergambacht R. Westhoff
29 27-10, 20:00 Victoria’04 XerxesDZB (za) J. Schooneveld
30 20-10, 20:00 PPSC Dilettant
31 20-10, 20:00 VVOR Leonidas J. Pang
32 20-10, 20:00 Maasdijk Hillegersberg (za) N. Laros
33 20-10, 20:00 DCV NSVV R. van der Hul
NR Datum Thuis Uit
34 27-10, 20:00 Zuidland Abbenbroek J. Schooneveld
35 27-10, 20:00 Spartaan’20 SSS C. Brouwer
36 27-10, 20:00 Slikkerveer Heerjansdam B. Oosterlaken
37 27-10, 20:00 ZBC’97 DRL R. Kooij
38 10-11, 20:00 Poortugaal Wieldrecht T. Groenendijk
39 27-10, 20:00 FC IJsselmonde (zo) Overmaas M. de Lange
40 27-10, 20:15 SV Charlois (za) OHVV S. Kaptein
41 27-10, 20:00 Oud-Beijerland Bolnes (zo) W. Kleinjan
42 27-10, 20:00 GHVV’13 FC Binnenmaas P. Borsboom
43 27-10, 20:00 Rijnmond HS Egelantier Boys H. van Meerkerk
44 27-10, 20:00 De Zwerver WFB
45 De Jonge Spartaan Rozenburg 0-3
46 27-10, 20:00 IFC (za) Brielle J. Francisca
47 27-10, 20:00 Nieuwenhoorn Groote Lindt T. Groenendijk
48 27-10, 20:00 COAL BZC/Zuiderpark H. Hamer
49 27-10, 20:00 Rijsoord Zinkwegse Boys R. Wolf
50 27-10, 20:00 Pelikaan IFC (zo) C. van der Heiden
51 3-11, 20:00 Pretoria Botlek K. Snoeij
52 3-11, 20:00 RVVH SCO’63 J. Pang
53 3-11, 20:00 Rockanje Heinenoord J. de Vos
54 3-11, 20:00 Barendrecht NBSVV R. Wolf
55 3-11, 20:00 Ijvv de Zwervers FC Dordrecht (AV) W. Kleinjan
56 3-11, 20:00 Papendrecht Pernis
57 3-11, 20:00 Meeuwenplaat GOZ J. van Gurp
58 3-11, 20:00 Spijkenisse FC Vlotbrug J. Schooneveld
59 3-11, 20:00 Bolnes (za) SV Charlois (zo) M. Lopes
60 3-11, 20:00 s Gravendeel Rhoon J. Francisca
61 3-11, 20:00 WCR SHO C. Brouwer
62 3-11, 20:00 FC IJsselmonde (za) Vierpolders J. van der Lugt
63 3-11, 20:00 GSC/ODS (zo) Smitshoek N. Laros
64 3-11, 20:00 ASWH Simonshaven C. van der Heijden
65 3-11, 20:00 GSC/ODS (za) Hellevoetsluis H. van Meerkerk
66 LMO Vrij
RONDE 2
NR Datum Thuis Uit Scheidsr.
67 17-11, 20:00
68 17-11, 20:00
69 17-11, 20:00
70 17-11, 20:00
71 17-11, 20:00
72 17-11, 20:00
73 17-11, 20:00
74 17-11, 20:00
75 24-11, 20:00
76 24-11, 20:00
77 24-11, 20:00
78 24-11, 20:00
79 24-11, 20:00
80 24-11, 20:00
81 24-11, 20:00
82 24-11, 20:00
REGIO 2
NR Datum Thuis Uit
67 1-12, 20:00
68 1-12, 20:00
69 1-12, 20:00
70 1-12, 20:00
71 1-12, 20:00
72 1-12, 20:00
73 1-12, 20:00
74 1-12, 20:00
75 8-12, 20:00
76 8-12, 20:00
77 8-12, 20:00
78 8-12, 20:00
79 8-12, 20:00
80 8-12, 20:00
81 8-12, 20:00
82 8-12, 20:00