Eerste Ronde Palace Casino Cup

De loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup, heeft op 1 oktober bij RTV Rijnmond plaatsgevonden.

Wijzigingen kunt u uiterlijk een week van te voren doorsturen naar info@voetbalrijnmondcup.nl

Regio 1
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Bergambacht HBSS 3-0
2 Zwaluwen NOCKralingen (zo) 13-0
3 DVO’32 GLZ/Delfshaven (zo) 2-3
4 XerxesDZB (zo) HOV/DJSCR 2-1
5 Haastrecht Perkouw 6-1
6 HermesDVS VVOR 2-4
7 MSV’71 Olympia 1-3
8 Excelsior Maassluis Sparta (AV) 3-0
9 Excelsior’20 Nieuwerkerk 3-3, Ex.
10 Rotterdam United Moerkapelle 2-4
11 FC Oudewater VFC (zo) 2-5
12 Steeds Hooger CVV Zwervers 0-3
13 SVV (za) Hillegersberg (zo) 1-3
14 CKC XerxesDZB (za) 0-4
15 Jodan Boys PPSC 8-1
16 Spirit CVC Reeuwijk 5-4
17 Lekkerkerk HWD (zo) 2-3
18 Soccer Boys Leonidas (zo) 4-4, S.
19 CWO SVV (zo) 1-6
20 Victoria’04 (za) Blijdorp 3-0
21 VFC (za) Hillegersberg (za) 3-0
22 DCV Maasdijk 5-1
23 GLZ/Delfshaven (za) SDV 0-2
24 Zestienhoven TOGB (zo) 1-1, T.
25 Leonidas (za) NOCKralingen (za) 2-0
26 DONK ONA 2-2, O.
27 VOC Kethel Spaland (za) 5-2
28 Alexandria’66 Antibarbari 1-3
29 VDL Victoria’04 (zo) 3-1
30 Kethel Spaland (zo) Maense 3-5
31 Zwarte Pijl HWD (za) 1-3
32 Swift Boys SVS 2-5
33 Capelle BVCB 2-1
34 CION Berkel 2-8
35 TOGB (za) Dilettant 1-1, TOGB wns.
36 VOB Deltasport 0-4
37 Neptunus-Schiebr. SC Excelsior 10-1
Regio 2
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
38 Rozenburg Herkingen’55 3-0
39 GSC/ODS (zo) Meeuwenplaat 1-3
40 SCO’63 SHO 0-4
41 RVVH Goudswaardse Boys 7-1
42 IFC (zo) Pretoria 3-0
43 IJvv de Zwervers Rijsoord 2-6
44 NSVV ZBVH 1-0
45 IFC (za) Spartaan’20 (za) 2-0
46 SC Feyenoord ZBC’97 8-0
47 Oud-Beijerland Zuidland 2-3
48 OVV SSS 6-0
49 Smitshoek GHVV’13 4-2
50 s Gravendeel Overmaas 3-0
51 Spartaan’20 (zo) sv Charlois (za) 2-1
52 sv Charlois (zo) Stellendam 3-2
53 Oranje Wit Rockanje 3-0
54 FC IJsselmonde (za) Slikkerveer 1-0
55 FC Dordrecht (AV) Abbenbroek 2-1
56 Botlek Besiktas 7-2
57 Brielle LMO 3-0
58 GOZ Egelantier Boys 6-0
59 Rijnmond HS ASWH 0-6
60 Hellevoetsluis De Zwerver 3-0
61 Heinenoord FIOS 3-0
62 Vierpolders COAL 2-1
63 FC Vlotbrug Zinkwegse Boys 5-1
64 Groote Lindt DRL (zo) 3-1
65 DRL (za) Poortugaal 3-1
66 4-dec, 20:00 DJS Heerjansdam J. van Drunen
67 Pelikaan Nieuwenhoorn 4-3
68 WCR (zo) Spijkenisse 0-3
69 Wieldrecht Barendrecht 0-2
70 BZC/Zuiderpark Rhoon 3-2
71 FC IJsselmonde (zo) FC Binnenmaas 4-3
72 Pernis OHVV 3-0
73 Piershil WFB 1-7
74 FC Blankenburg NBSVV 1-11
75 Papendrecht WCR (za) 2-1
Bolnes vrij