Drukzo Talent Cup

Poule A
1 FC Oudewater 1-3
2 Olympia 4-0
3 Bergambacht 2-3
4 Spirit 2-6
5 Schoonhoven 1-3
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Olympia Schoonhoven 1-3
2 Bergambacht Spirit 0-3
3 11-feb, 20:00 Schoonhoven Bergambacht
4 FC Oudewater Olympia 3-1
5 21-jan, 20:00 Bergambacht FC Oudewater E. de Heer
6 21-jan, 20:00 Spirit Schoonhoven A. Jansen
7 11-feb, 20:00 FC Oudewater Spirit A. Kenmer
8 Olympia Bergambacht 1-3
9- Spirit Olympia 3-1
10 3-mrt, 20:00 Schoonhoven FC Oudewater
Poule B
1 CKC 0-0
2 DCV 1-3
3 Dilettant 1-0
4 Capelle 1-3
5 Poortugaal 1-0
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 DCV Poortugaal 3-1
2 Dilettant Capelle 0-2
3 UITG. Poortugaal Dilettant C. Brouwer
4 CKC DCV 3-3
5 21-jan, 20:00 Dilettant CKC A. Lingen
6 21-jan, 20:00 Capelle Poortugaal J. Schooneveld
7 11-feb, 20:30 CKC Capelle
8 11-feb, 20:00 DCV Dilettant
9 3-mrt, 20:00 Capelle DCV
10 3-mrt, 20:00 Poortugaal CKC
Poule C
1 Alexandria’66 1-3
2 Sparta (AV) 2-0
3 Hillegersberg 2-0
4 VFC 1-3
5 Zwaluwen 2-6
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Sparta (AV) Zwaluwen 1-3
2 VFC Hillegersberg 4-2
3 Zwaluwen Hillegersberg 7-2
4 Alexandria’66 Sparta (AV) 4-3
5 9-mrt, 20:00 Hillegersberg Alexandria’66
6 21-jan, 20:00 VFC Zwaluwen
7 11-feb, 20:00 Alexandria’66 VFC
8 11-feb, 20:00 Sparta (AV) Hillegersberg
9 3-mrt, 20:00 VFC Sparta (AV)
10 3-mrt, 20:00 Zwaluwen Alexandria’66
Poule D
1 Spijkenisse 1-3
2 OVV 2-4
3 Rijnmond HS 4-0
4 Nieuwenhoorn 1-3
5 Brielle 2-4
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 OVV Brielle 2-2
2 Rijnmond HS Nieuwenhoorn 0-3
3 Brielle Rijnmond HS 3-0
4 AFG. Spijkenisse OVV
5 Rijnmond HS Spijkenisse 0-3
6 28-jan, 20:00 Nieuwenhoorn Brielle
7 18-feb, 20:00 Spijkenisse Nieuwenhoorn
8 OVV Rijnmond HS 3-0
9 10-mrt, 20:00 Nieuwenhoorn OVV
10 10-mrt, 20:00 Brielle Spijkenisse
Poule E
1 ASWH 0-0
2 Barendrecht
3 SHO 1-0
4 Smitshoek
5 SC Feyenoord 1-3
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Barendrecht SC Feyenoord 0-3
2 SHO Smitshoek 3-0
3 SC Feyenoord SHO 4-3
4 ASWH Barendrecht 3-0
5 28-jan, 20:00 SHO ASWH
6 Smitshoek SC Feyenoord 0-3
7 ASWH Smitshoek 3-0
8 18-feb, 20:00 Barendrecht SHO 0-3
9 Smitshoek Barendrecht
10 10-mrt, 20:00 SC Feyenoord ASWH
Poule F
1 Dubbeldam 1-3
2 Pelikaan 2-6
3 Groote Lindt 2-1
4 Papendrecht 1-1
5 RVVH 2-3
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Pelikaan RVVH 4-1
2 Groote Lindt Papendrecht 1-1
3 RVVH Groote Lindt 5-1
4 Dubbeldam Pelikaan 1-3
5 28-jan, 20:00 Groote Lindt Dubbeldam
6 28-jan, 20:00 Papendrecht RVVH
7 18-feb, 20:00 Dubbeldam Papendrecht
8 18-feb, 20:00 Pelikaan Groote Lindt
9 10-mrt, 20:00 Papendrecht Pelikaan
10 10-mrt, 20:00 RVVH Dubbeldam
Poule G
1 Victoria’04 0-0
2 MSV’71 1-0
3 DVO’32 0-0
4 Spartaan’20 0-0
5 Slikkerveer 1-3
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 MSV’71 Slikkerveer 0-1
2 25-feb, 20:00 DVO’32 Spartaan’20 D. van Aalst
3 Slikkerveer DVO’32 2-3
4 17-dec, 20:00 Victoria’04 MSV’71 A. Martis
5 28-jan, 20:00 DVO’32 Victoria’04
6 28-jan, 20:00 Spartaan’20 Slikkerveer
7 18-feb, 20:00 Victoria’04 Spartaan’20
8 18-feb, 20:00 MSV’71 DVO’32
9 10-mrt, 20:00 Spartaan’20 MSV’71
10 10-mrt, 20:00 Slikkerveer Victoria’04
Poule H
1 Excelsior’20 0-0
2 Heinenoord 0-0
3 Hellevoetsluis 0-0
4 Pernis 0-0
5 Flakkee 0-0
 
Speelschema
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Heinenoord Flakkee 3-0
2 Hellevoetsluis XerxesDZB 3-0
3 17-dec, 20:00 Flakkee Hellevoetsluis B. van Rooden
4 11-feb, 20:00 Excelsior’20 Heinenoord
5 28-jan, 20:00 Hellevoetsluis Excelsior’20
6 28-jan, 20:00 XerxesDZB Flakkee
7 18-feb, 20:00 Excelsior’20 XerxesDZB
8 18-feb, 20:00 Heinenoord Hellevoetsluis
9 10-mrt, 20:00 XerxesDZB Heinenoord
10 10-mrt, 20:00 Flakkee Excelsior’20