Drukzo Talent Cup

Onderstaand de loting voor de eerste ronde van de Drukzo TalentCup. Wilt u verplaatsen neemt u dan contact op met uw tegenstander en de organisatie. Een definitieve wijziging kunt u HIER invoeren.

Het verplaatsen van wedstrijden dient binnen tien dagen na de loting te geschieden en kan alleen in onderling overleg. Klik hier om het wedstrijdformulier te downloaden.

POULE A
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 10-nov, 20:00 ASWH Pelikaan
2 17-nov, 20:00 Drechtstreek Papendrecht
3 1-dec, 20:00 Papendrecht ASWH
4 8-dec, 20:00 Pelikaan Drechtstreek
5 19-jan, 20:00 ASWH Drechtstreek
6 19-jan, 20:00 Papendrecht Pelikaan
STAND
1 ASWH
2 Drechtstreek
3 Papendrecht
4 Pelikaan
POULE B
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 17-nov, 20:00 RVVH Groote Lindt
2 17-nov, 20:00 Oranje Wit GSC/ODS
3 15-dec, 20:00 GSC/ODS RVVH
4 15-dec, 20:00 Groote Lindt Oranje Wit
5 26-jan, 20:00 RVVH Oranje Wit
6 26-jan, 20:00 GSC/ODS Groote Lindt
STAND
1 RVVH
2 Oranje Wit
3 GSC/ODS
4 Groote Lindt
POULE C
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 10-nov, 20:00 Sparta (av) Hillegersberg
2 10-nov, 20:00 VOC Zestienhoven
3 8-dec, 20:00 Zestienhoven Sparta (av)
4 8-dec, 20:00 Hillegersberg VOC
5 19-jan, 20:00 Sparta (av) VOC
6 19-jan, 20:00 Zestienhoven Hillegersberg
STAND
1 Sparta (av)
2 VOC
3 Zestienhoven
4 Hillegersberg
POULE D
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 17-nov, 20:30 SVS DVO’32
2 17-nov, 20:00 Victoria’04 DCV
3 15-dec, 20:00 DCV SVS
4 15-dec, 20:00 DVO’32 Victoria’04
5 26-jan, 20:30 SVS Victoria’04
6 26-jan, 20:00 DCV DVO’32
STAND
1 SVS
2 Victoria’04
3 DCV
4 DVO’32
POULE E
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 10-nov, 20:00 Dilettant Olympia
2 10-nov, 20:00 CVC Reeuwijk HBSS
3 8-dec, 20:00 HBSS Dilettant
4 8-dec, 20:00 Olympia CVC Reeuwijk
5 19-jan, 20:00 Dilettant CVC Reeuwijk
6 19-jan, 20:00 HBSS Olympia
STAND
1 Dilettant
2 CVC Reeuwijk
3 HBSS
4 Olympia
POULE F
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 17-nov, 20:00 Brielle Poortugaal
2 17-nov, 20:00 Hellevoetsluis Nieuwenhoorn
3 15-dec, 20:00 Nieuwenhoorn Brielle
4 15-dec, 20:00 Poortugaal Hellevoetsluis
5 26-jan, 20:00 Brielle Hellevoetsluis
6 26-jan, 20:00 Nieuwenhoorn Poortugaal
STAND
1 Brielle
2 Hellevoetsluis
3 Nieuwenhoorn
4 Poortugaal
POULE G
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 3-nov, 20:00 WCR FC Maense
2 3-nov, 20:00 SV Charlois Rijnmond HS
3 24-nov, 20:00 OFB WCR
4 24-nov, 20:00 FC Maense SV Charlois
5 8-dec, 20:00 Rijnmond HS OFB
6 8-dec, 20:00 WCR SV Charlois
7 12-jan, 20:00 OFB FC Maense
8 12-jan, 20:00 Rijnmond HS WCR
9 26-jan, 20:00 SV Charlois OFB
10 26-jan, 20:00 FC Maense Rijnmond HS
STAND
1 WCR
2 FC Maense
3 SV Charlois
4 Rijnmond HS
5 OFB
POULE H
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 10-nov, 20:00 Spirit VFC
2 10-nov, 20:00 SC Feyenoord FC Oudewater
3 1-dec, 20:00 FC Oudewater Spirit
4 1-dec, 20:00 VFC SC Feyenoord
5 12-jan, 20:00 Spirit SC Feyenoord
6 12-jan, 20:00 FC Oudewater VFC
STAND
1 Spirit
2 SC Feyenoord
3 FC Oudewater
4 VFC
POULE I
NR Datum Thuis Uit Scheids
1 10-nov, 20:00 SHO NSVV
2 10-nov, 20:00 Spartaan’20 Spijkenisse
3 1-dec, 20:00 Spijkenisse SHO
4 1-dec, 20:00 NSVV Spartaan’20
5 12-jan, 20:00 SHO Spartaan’20
6 12-jan, 20:00 Spijkenisse NSVV
STAND
1 SHO
2 Spartaan’20
3 Spijkenisse
4 NSVV