Corso Casino Cup 2019

De loting voor het nieuwe toernooi tussen derde- en vierdeklassers, de Corso Playoffs, heeft zaterdagmiddag plaatsgevonden.

De wedstrijden, die niet kunnen worden verplaatst, zijn hier te vinden. Verplaatsing is niet mogelijk omdat anders de voortgang uit het toernooi wordt gehaald. De finale is op 10 juni.

Eerste Ronde
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO1 Rhoon WFB 7-2
CO2 NOCKralingen (za) Ijvv de Zwervers 3-0
CO3 SCO’63 Moerkapelle 6-0
CO4 Zwarte Pijl Swift Boys 2-3
CO5 VVOR Abbenbroek 6-3
CO6 WCR (za) DRL (zo) 3-3, Drl.
CO7 DRL (za) GHVV’13 3-1
CO8 Slikkerveer s Gravendeel 3-4
CO9 GLZ/Delfshaven (za) CKC 1-6
CO10 HOV/DJSCR Perkouw 1-5
CO11 Maasdijk Kethel Spaland (zo) 0-3
CO12 Steeds Hooger HWD (za) 2-1
CO13 NOCKralingen (zo) CVC Reeuwijk 1-3
CO14 26-mrt, 20:00 Piershil FC Dordrecht (AV) J. de Vos
CO15 26-mrt, 20:00 Zinkwegse Boys Rijnmond HS J. Schooneveld
CO16 Blijdorp PPSC 3-1
CO17 FC IJsselmonde (zo) Leonidas (za) 2-0
CO18 26-mrt, 20:00 ZBVH Zestienhoven H. Hamer
CO19 Nieuwerkerk DVO’32 1-3
CO20 Rotterdam Utd. Dilettant 2-4
CO21 GSC/ODS (zo) Spartaan’20 3-1
CO22 ZBC’97 Lekkerkerk 0-3
CO23 Stellendam Bergambacht 3-0
CO24 FC Oudewater sv Charlois (za) 3-1
CO25 Maense VOB 3-0
CO26 Wieldrecht COAL 1-3
CO27 HermesDVS FC Binnenmaas 3-0
CO28 19-mrt, 20:00 Bolnes Oud-Beijerland R. Kooij
CO29 Vierpolders Egelantier Boys 5-0
CO30 HWD (zo) Goudswaardse Boys 3-0
CO31 CION Besiktas 7-0
CO32 Excelsior R. Botlek
CO33 DJS Rozenburg 5-0
CO34 VRIJ Groote Lindt Vrij
Tweede Ronde
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO35 26-mrt, 20:00 DRL (zo) Dilettant
CO36 26-mrt, 20:00 ‘s Gravendeel FC Oudewater
CO37 26-mrt, 20:15 NOCKralingen (za) DVO’32
CO38 26-mrt, 20:00 Perkouw Steeds Hooger
CO39 26-mrt, 20:00 Lekkerkerk VVOR
CO40 27-mrt, 20:00 FC Maense Kethel Spaland (zo)
CO41 2-apr, 20:00 CION Stellendam
CO42 2-apr, 20:00 CKC COAL
CO43 2-apr, 20:00 Winnaar CO32 GSC/ODS (zo)
CO44 2-apr, 20:00 Blijdorp DJS
CO45 2-apr, 20:00 Winnaar CO28 CVC Reeuwijk
CO46 2-apr, 20:00 Winnaar CO18 DRL (za)
CO47 9-apr, 20:00 Rhoon Swift Boys
CO48 9-apr, 20:00 Winnaar CO14 Winnaar CO27
CO49 9-apr, 20:00 HWD (zo) FC IJsselmonde (zo)
CO50 9-apr, 20:00 Groote Lindt Vierpolders
CO51 9-apr, 20:00 Winnaar CO15 SCO’63
Tussenronde
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
TR1 16-apr, 20:00 Winnaar CO39 Winnaar CO40
Achtste finale
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO52 23-apr, 20:00 Winnaar CO35 Winnaar CO36
CO53 23-apr, 20:00 Winnaar CO37 Winnaar CO38
CO54 23-apr, 20:00 Winnaar CO49 Winnaar CO42
CO55 23-apr, 20:00 Winnaar CO41 Winnaar CO44
CO56 23-apr, 20:00 Winnaar CO43 Winnaar CO46
CO57 23-apr, 20:00 Winnaar CO45 Winnaar CO48
CO58 23-apr, 20:00 Winnaar CO47 Winnaar CO50
CO59 23-apr, 20:00 Winnaar TR1 Winnaar CO51
Kwartfinale
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO60 14-mei, 20:00 Winnaar CO52 Winnaar CO53
CO61 14-mei, 20:00 Winnaar CO54 Winnaar CO55
CO62 14-mei, 20:00 Winnaar CO56 Winnaar CO57
CO63 14-mei, 20:00 Winnaar CO58 Winnaar CO59
Halve Finale
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO64 28-mei, 20:00 Winnaar CO63 Winnaar CO62
CO65 28-mei, 20:00 Winnaar CO61 Winnaar CO60
Finale
NR Datum Thuis Uit Scheidsrechter
CO66 10-jun, 20:00 Winnaar CO65 Winnaar CO64