Abel. Cup (JO9)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Pernis OVV 1-20
2 Capelle Bergambacht 1-7
3 FC Maense Olympia 3-7
4 Excelsior M. Nieuwenhoorn 2-0
5 SVS Schoonhoven 11-3
6 BVCB TOGB 3-10
7 Strijen NSVV 3-9
8 Victoria’04 Berkel 2-10
9 Excelsior’20 CKC 3-0
10 Dilettant Zwaluwen 5-2
11 SC Feyenoord Soccer Boys 12-0
12 Rhoon Spijkenisse 1-1, Sp.
13 Smitshoek Rijsoord 10-3
14 SHO Slikkerveer 3-15
15 SVV Spartaan’20 1-8
16 Groote Lindt Poortugaal 3-7
17 Hillegersberg DVO’32 7-1
18 FC Vlotbrug Botlek 3-10
19 Barendrecht VOC 5-1
20 Meeuwenplaat Brielle 0-11
21 LMO Ijsselmonde 2-1
22 Hellevoetsluis FC Binnenmaas 3-0
23 DJS GHVV’13 3-0
24 SCO’63 Pelikaan 0-3
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
25 Bergambacht LMO 2-3
26 Botlek SVS 8-4
27 SC Feyenoord TOGB 11-1
28 NSVV Hellevoetsluis 9-2
29 Poortugaal Olympia 2-2, O.
30 Spartaan’20 Pelikaan 9-4
31 Hillegersberg Berkel 5-10
32 DJS Dilettant 1-3
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
81 1-apr, 18:30 LMO OVV
82 1-apr, 18:30 Botlek Excelsior M.
83 1-apr, 18:30 SC Feyenoord NSVV
84 1-apr, 18:30 Excelsior’20 Olympia
85 1-apr, 18:30 Brielle Spartaan’20
86 1-apr, 18:30 Berkel Barendrecht
87 1-apr, 18:30 Smitshoek Slikkerveer
88 1-apr, 18:30 Spijkenisse Dilettant
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98