Abel. Cup (JO9)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 Excelsior ’20 Blijdorp 5-2
2 Capelle CVV Zwervers 0-4
3 Schoonhoven Bergambacht 2-3
4 Olympia Kethel Spaland 10-1
5 SVV DVO’32 6-2
6 Soccer Boys Betrokken Spartaan 3-0
7 Excelsior M. TOGB 6-11
8 Berkel Alexandria’66 4-6
9 Zwaluwen BVCB 1-9
10 MSV’71 CWO 0-3
11 Poortugaal CKC 4-6
12 HBSS Vrij
13 Hillegersberg SVS 4-6
14 Victoria’04 SC Feyenoord 3-12
15 LMO Dilettant 1-3
16 FC Vlotbrug DJS 3-1
17 Pelikaan Vrij
18 Brielle Besiktas 3-0
19 SHO Barendrecht 1-10
20 NSVV Smitshoek 3-6
21 Meeuwenplaat GHVV’13 12-1
22 SCO’63 Rhoon 0-20
23 Pernis Slikkerveer 3-1
24 FC IJsselmonde Vrij
25 Fc Binnenmaas Spartaan’20 1-11
26 IJvv de Zwervers Groote Lindt 8-1
27 Hellevoetsluis OVV 5-5, O.
28 sv Charlois vrij
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 Excelsior’20 Soccer Boys 0-2
102 TOGB CWO 15-0
103 Bergambacht VRIJ
104 CVV Zwervers BVCB 4-1
105 SVV VRIJ
106 CKC Olympia 3-8
107 Barendrecht Alexandria’66 7-3
108 SC Feyenoord VRIJ
109 Pelikaan SVS 5-0
110 Smitshoek Dilettant 13-3
111 Brielle VRIJ
112 FC Ijsselmonde Spartaan’20 1-10
113 IJvv de Zwervers HBSS 7-1
114 FC Vlotbrug Rhoon 0-21
115 SV Charlois OVV 6-2
116 Pernis Meeuwenplaat 1-9
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 Soccer Boys TOGB 10-5
118 Bergambacht CVV Zwervers 2-5
119 SVV Olympia 5-10
120 Barendrecht SC Feyenoord 4-8
121 Pelikaan Smitshoek 4-4, P.
122 Brielle Spartaan’20 4-10
123 IJvv de Zwervers Rhoon 3-6
124 sv Charlois Meeuwenplaat 3-2
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 Soccer Boys CVV Zwervers 4-5
126 Olympia SC Feyenoord 4-4, O.
127 Pelikaan Spartaan’20 0-3
128 Rhoon sv Charlois 3-13
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 Olympia Spartaan’20 2-5
130 sv Charlois CVV Zwervers 3-5
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 10:00 Spartaan’20 CVV Zwervers