Abel. Cup (JO9)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 Excelsior ’20 Blijdorp 5-2
2 Capelle CVV Zwervers 0-4
3 Schoonhoven Bergambacht 2-3
4 Olympia Kethel Spaland 10-1
5 SVV DVO’32 6-2
6 Soccer Boys Betrokken Spartaan 3-0
7 Excelsior M. TOGB 6-11
8 Berkel Alexandria’66 4-6
9 Zwaluwen BVCB 1-9
10 MSV’71 CWO 0-3
11 Poortugaal CKC 4-6
12 HBSS Vrij
13 Hillegersberg SVS 4-6
14 Victoria’04 SC Feyenoord 3-12
15 LMO Dilettant 1-3
16 FC Vlotbrug DJS 3-1
17 Pelikaan Vrij
18 Brielle Besiktas 3-0
19 SHO Barendrecht 1-10
20 NSVV Smitshoek 3-6
21 Meeuwenplaat GHVV’13 12-1
22 SCO’63 Rhoon 0-20
23 Pernis Slikkerveer 3-1
24 FC IJsselmonde Vrij
25 Fc Binnenmaas Spartaan’20 1-11
26 IJvv de Zwervers Groote Lindt 8-1
27 Hellevoetsluis OVV 5-5, O.
28 sv Charlois vrij
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 20-mrt, 18:30 Excelsior’20 Soccer Boys
102 20-mrt, 18:30 TOGB CWO
103 20-mrt, 18:30 Bergambacht VRIJ
104 20-mrt, 18:30 CVV Zwervers BVCB
105 20-mrt, 18:30 SVV VRIJ
106 19-mrt, 18:00 CKC Olympia
107 20-mrt, 18:30 Barendrecht Alexandria’66
108 20-mrt, 18:30 SC Feyenoord VRIJ
109 20-mrt, 18:30 Pelikaan SVS
110 20-mrt, 18:30 Smitshoek Dilettant
111 20-mrt, 18:30 Brielle VRIJ
112 20-mrt, 18:30 FC Ijsselmonde Spartaan’20
113 18-mrt, 18:30 IJvv de Zwervers HBSS
114 23-feb, 10:00 FC Vlotbrug Rhoon
115 20-mrt, 18:30 SV Charlois OVV
116 20-mrt, 18:30 Pernis Meeuwenplaat
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 10-apr, 18:30 Winnaar 101 Winnaar 102
118 10-apr, 18:30 Winnaar 103 Winnaar 104
119 10-apr, 18:30 SVV Winnaar 106
120 10-apr, 18:30 Winnaar 107 Winnaar 108
121 10-apr, 18:30 Winnaar 109 Winnaar 110
122 10-apr, 18:30 Winnaar 111 Winnaar 112
123 10-apr, 18:30 Winnaar 113 Winnaar 114
124 10-apr, 18:30 Winnaar 115 Winnaar 116
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 9-mei, 18:30 Winnaar 117 Winnaar 118
126 9-mei, 18:30 Winnaar 119 Winnaar 120
127 9-mei, 18:30 Winnaar 121 Winnaar 122
128 9-mei, 18:30 Winnaar 123 Winnaar 124
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 29-mei, 18:30 Winnaar 126 Winnaar 127
130 29-mei, 18:30 Winnaar 128 Winnaar 125
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 00:00 Winnaar 129 Winnaar 130