Abel. Cup (JO19)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
A1 Excelsior ’20 SVS 3-2
A2 DCV Olympia 0-0, O.
A3 Victoria’04 Excelsior M. 1-6
A4 Schoonhoven Jodan Boys 0-2
A5 AGE-GGK Blijdorp 2-2, A.
A6 CVV Zwervers NOCKralingen 7-1
A7 Hillegersberg Capelle 3-9
A8 BVCB Berkel 3-0
A9 Haastrecht Gouda 4-1
A10 Kethel Spaland Soccer Boys 3-2
A11 DONK FC Oudewater 2-2, F.
A12 VOC CKC 4-3
A13 Dilettant Bergambacht 2-7
A14 Spirit Zwaluwen 2-0
A15 Zestienhoven Pernis 3-0
A15 HBSS Maense 8-0
A16 SHO WFB 11-0
A17 Rijsoord Spijkenisse 1-3
A18 OVV Smitshoek 2-2, S.
A19 Hellevoetsluis Poortugaal 0-4
A20 Rhoon SC Feyenoord 1-5
A21 Pelikaan Barendrecht 0-5
A22 Brielle DRL 3-1
A23 GHVV’13 Botlek 12-3
A24 IFC GSC/ODS 5-1
A25 Ijvv de Zwervers Alexandria’66 0-7
A26 DJS NSVV 2-3
A27 FC Dordrecht AV Dubbeldam 1-3
A28 Nieuwenhoorn Slikkerveer 4-0
A29 FC Binnenmaas FC IJsselmonde 4-0
A30 SCO’63 Zuidland 0-3
A31 Spartaan’20 Vrij
A32 RVVH Vrij
TWEEDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 13-mrt, 19:30 AGE-GGK Kethel Spaland
102 13-mrt, 19:30 VOC Excelsior M.
103 13-mrt, 19:30 Excelsior’20 BVCB
104 13-mrt, 19:30 Olympia Capelle
105 13-mrt, 19:30 Haastrecht Jodan Boys
106 13-mrt, 19:30 CVV Zwervers Spirit
107 13-mrt, 19:30 Bergambacht FC Oudewater
108 30-mrt, 14:30 Zestienhoven HBSS
109 20-mrt, 19:30 SC Feyenoord Brielle
110 20-mrt, 19:30 Spartaan’20 SHO
111 20-mrt, 19:30 Poortugaal Spijkenisse
112 20-mrt, 19:30 Smitshoek NSVV
113 20-mrt, 19:30 Barendrecht Dubbeldam
114 19-mrt, 20:00 Zuidland GHVV’13
115 20-mrt, 19:30 IFC RVVH
116 20-mrt, 19:30 Alexandria’66 FC Binnenmaas
Nieuwenhoorn Vrij
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
TR 3-apr, 19:30 Nieuwenhoorn Winnaar 114
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 17-apr, 19:30 Winnaar 101 Winnaar 102
118 17-apr, 19:30 Winnaar 103 Winnaar 104
119 17-apr, 19:30 Winnaar 105 Winnaar 106
120 17-apr, 19:30 Winnaar 107 Winnaar 108
121 17-apr, 19:30 Winnaar 109 Winnaar 110
122 17-apr, 19:30 Winnaar 111 Winnaar 112
123 17-apr, 19:30 Winnaar 113 Winnaar TR
124 17-apr, 19:30 Winnaar 115 Winnaar 116
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 9-mei, 19:30 Winnaar 117 Winnaar 118
126 9-mei, 19:30 Winnaar 119 Winnaar 120
127 9-mei, 19:30 Winnaar 121 Winnaar 122
128 9-mei, 19:30 Winnaar 123 Winnaar 124
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 29-mei, 19:30 Winnaar 126 Winnaar 127
130 29-mei, 19:30 Winnaar 128 Winnaar 125
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 00:00 Winnaar 129 Winnaar 130