Abel. Cup (JO19)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 Bergambacht Spirit 1-2
2 HBSS Olympia 0-3
3 FC Maense DVO’32 2-3
4 Gouda HermesDVS 3-2
5 Haastrecht Alexandria’66 3-2
6 BVCB Soccer Boys 4-1
7 SC Feyenoord Dilettant 3-0
8 Slikkerveer Spartaan’20 0-8
9 OVV Smitshoek 4-2
10 Capelle Brielle 3-0
11 Pernis Rhoon 2-2, P.
12 CKC Dubbeldam 2-2, D.
13 IFC Barendrecht 0-3
14 Excelsior’20 DONK 3-1
15 Schoonhoven Jodan Boys 2-6
16 Kethel Spaland WCR 1-3
17 NOCKralingen Hillegersberg 5-3
18 SVS Pelikaan 2-1
19 Botlek Excelsior M. 2-11
20 GHVV’13 Spijkenisse 2-4
21 SHO NSVV 1-1, N.
22 VOC Nieuwenhoorn 2-0
23 WFB FC Binnenmaas 1-4
24 Groote Lindt GSC/ODS 0-5
25 FC Vlotbrug Flakkee 6-3
26 Strijen VVOR 3-0
27 RVVH VDL 11-1
28 Victoria’04 Zwaluwen 6-0
29 DJS Poortugaal 1-1, D.
30 Hellevoetsluis ‘s Gravendeel 4-1
31 sv Charlois Bolnes 6-1
32 ONA PPSC 3-0
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
33 BVCB SC Feyenoord 2-2, B.
34 Spirit Olympia 1-1, S.
35 Gouda ONA 0-4
36 Haastrecht SVS 4-2
37 Barendrecht Excelsior’20 7-1
38 Victoria’04 Capelle 1-1, C.
39 18-mrt, 20:00 DVO’32 Excelsior M.
40 Jodan Boys sv Charlois 6-2
41 WCR NOCKralingen 2-3
42 OVV Dubbeldam 0-1
43 NSVV FC Vlotbrug 5-1
44 GSC/ODS RVVH 1-1, G.
45 Spijkenisse Spartaan’20 2-3
46 12-feb, 20:00 FC Binnenmaas Strijen
47 Pernis VOC 0-3
48 DJS Hellevoetsluis 6-2
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
49 1-apr, 19:30 ONA Capelle
50 1-apr, 19:30 Haastrecht NSVV
51 1-apr, 19:30 GSC/ODS Spirit
52 1-apr, 19:30 Winnaar 39 Jodan Boys
53 1-apr, 19:30 NOCKralingen Spartaan’20
54 1-apr, 19:30 Winnaar 46 BVCB
55 1-apr, 19:30 Barendrecht Dubbeldam
56 1-apr, 19:30 DJS VOC
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
57 22-apr, 19:30 Winnaar 49 Winnaar 50
58 22-apr, 19:30 Winnaar 51 Winnaar 52
59 29-apr, 19:30 Winnaar 53 Winnaar 55
60 22-apr, 19:30 Winnaar 54 Winnaar 56
Halve Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
61 19-mei, 19:30 Winnaar 59 Winnaar 58
62 19-mei, 19:30 Winnaar 57 Winnaar 60
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
63 1-juni Winnaar 61 Winnaar 62