Abel. Cup (JO17)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2018. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
B1 BVCB CKC 0-1
B2 DVO’32 Blijdorp 4-2
B3 SVS Victoria’04 2-5
B4 CWO Excelsior M. 2-8
B5 Schoonhoven ONA 4-0
B6 Berkel Olympia 1-4
B7 DONK Kethel Spaland 1-5
B8 FC Oudewater Haastrecht 4-0
B9 Capelle CVV Zwervers 4-2
B10 Gouda Excelsior ’20 1-3
B11 Alexandria’66 DRL 5-0
B12 VOC Soccer Boys 2-2, S.
B13 Jodan Boys Hillegersberg 3-1
B14 Bergambacht NOCKralingen 7-0
B15 Spirit Dilettant 4-1
B16 PPSC Zwaluwen 8-0
B17 HBSS Maense 3-2
B17 Pelikaan DCV 5-2
B18 LMO Meeuwenplaat 1-2
B19 NSVV Barendrecht 3-2
B20 OVV Hellevoetsluis 0-3
B21 GSC/ODS IJvv de Zwervers 1-1, IJ
B22 FC Vlotbrug GHVV’13 4-2
B23 Drechtstreek ASWH 2-4
B24 SHO Slikkerveer 4-1
B25 Groote Lindt Dubbeldam 1-6
B26 DJS Botlek 1-0
B27 FC Binnenmaas FC Ijsselmonde 4-0
B28 Nieuwenhoorn Brielle 3-5
B29 Rhoon Smitshoek 0-5
B30 Pernis SC Feyenoord 1-9
B31 Spijkenisse Poortugaal 4-2
B32 WFB Rozenburg 5-3
B33 Zuidland Spartaan’20 1-6
B34 Rijsoord sv Charlois 2-6
B35 s Gravendeel Vrij
B36 IFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
39 Alexandria’66 Capelle 4-0
40 CKC Excelsior’20 0-4
41 s Gravendeel sv Charlois 2-2
42 IFC Dubbeldam 1-4
43 FC Binnenmaas WFB 7-1
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 sv Charlois Olympia 3-6
102 DVO’32 Victoria’04 2-2, V.
103 Excelsior’20 Spartaan’20 1-5
104 Kethel Spaland Excelsior Maassluis 0-4
105 FC Oudewater Jodan Boys 0-2
106 Schoonhoven Soccer Boys 0-0, Sch.
107 Alexandria’66 Bergambacht 4-0
108 Spirit SC Feyenoord 0-5
109 Brielle Smitshoek 1-0
110 Meeuwenplaat NSVV 0-15
111 HBSS PPSC 3-3, H.
112 DJS FC Binnenmaas 0-1
113 Hellevoetsluis FC Vlotbrug 11-0
114 SHO ASWH 3-2
115 Dubbeldam Pelikaan 2-1
116 Spijkenisse IJvv de Zwervers 5-0
Derde Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 Olympia Victoria’04 0-2
118 Spartaan’20 Excelsior M. 2-1
119 Jodan Boys Schoonhoven 4-1
120 Alexandria’66 SC Feyenoord 2-6
121 Brielle NSVV 0-2
122 HBSS FC Binnenmaas 5-2
123 Hellevoetsluis SHO 2-5
124 Dubbeldam Spijkenisse 0-1
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 Victoria’04 Spartaan’20 2-5
126 Jodan Boys SC Feyenoord 2-3
127 NSVV HBSS 5-0
128 SHO Spijkenisse 2-3
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 SC Feyenoord NSVV 3-2
130 Spijkenisse Spartaan’20 5-0
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 10:45 SC Feyenoord Spijkenisse