Abel. Cup (JO17)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 FC Oudewater Gouda 1-2
2 Soccer Boys Berkel 2-1
3 Hillegersberg FC IJsselmonde 2-1
4 DCV Bergambacht 0-4
5 Schoonhoven Olympia 0-4
6 Kethel Spaland Jodan Boys 0-4
7 Spirit Victoria’04 3-0
8 CKC Neptunus-Schiebroek 1-8
9 NSVV Spijkenisse 3-0
10 NOCKralingen Dilettant 3-3, D.
11 Excelsior M. FC Maense 10-0
12 Slikkerveer Alexandria’66 0-3
13 SVS Spartaan’20 0-3
14 Strijen SC Feyenoord 2-7
15 TOGB Zwaluwen 7-3
16 VVOR Pelikaan 5-0
17 Pernis Rozenburg 0-9
18 Nieuwenhoorn Groote Lindt 3-0
19 Excelsior’20 Ijvv de Zwervers 4-3
20 Poortugaal Brielle 1-3
21 FC Binnenmaas WFB 11-0
22 IFC Dubbeldam 1-5
23 Bolnes Drechtstreek 1-17
24 SHO Vrij
25 Barendrecht VOC 3-0
26 Hellevoetsluis Rhoon 0-3
27 Capelle LMO 8-3
28 FC Vlotbrug OVV 0-3
29 DJS Meeuwenplaat 5-0
30 VFC Smitshoek 0-3
31 RVVH Vrij
32 PPSC BVCB 1-4
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
33 Soccer Boys Gouda 4-2
34 Neptunus-Sch. Olympia 1-0
35 Spirit Hillegersberg 1-1, Sp
36 Jodan Boys Excelsior’20 9-1
37 Alexandria’66 Rozenburg 9-0
38 Barendrecht Capelle 0-1
39 FC Binnenmaas SHO 0-2
40 Dilettant Excelsior Maassluis 0-6
41 Bergambacht VVOR 5-3
42 TOGB BVCB 3-0
43 Brielle Spartaan’20 0-3
44 SC Feyenoord Smitshoek 3-2
45 OVV DJS 2-3
46 NSVV Nieuwenhoorn 1-0
47 Drechtstreek Dubbeldam 4-2
48 RVVH Rhoon 1-0
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
49 1-apr, 19:30 Spirit Capelle
50 1-apr, 19:30 Jodan Boys Spartaan’20
51 1-apr, 19:30 SC Feyenoord Neptunus-Sch.
52 1-apr, 19:30 SHO Excelsior M.
53 1-apr, 19:30 Bergambacht DJS
54 1-apr, 19:30 Alexandria’66 Soccer Boys
55 1-apr, 19:30 NSVV TOGB
56 1-apr, 19:30 RVVH Drechtstreek
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
57 15-apr, 19:30 Winnaar 49 Winnaar 50
58 15-apr, 19:30 Winnaar 51 Winnaar 52
59 15-apr, 19:30 Winnaar 53 Winnaar 55
60 15-apr, 19:30 Winnaar 54 Winnaar 56
Halve Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
61 19-mei, 19:30 Winnaar 59 Winnaar 58
62 19-mei, 19:30 Winnaar 57 Winnaar 60
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
63 1-juni Winnaar 61 Winnaar 62