Abel. Cup (JO17)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 FC Oudewater Gouda 1-2
2 Soccer Boys Berkel 2-1
3 Hillegersberg FC IJsselmonde 2-1
4 DCV Bergambacht 0-4
5 Schoonhoven Olympia 0-4
6 Kethel Spaland Jodan Boys 0-4
7 Spirit Victoria’04 3-0
8 2-dec, 19:30 CKC Neptunus-Schiebroek
9 NSVV Spijkenisse 3-0
10 20-jan, 19:30 NOCKralingen Dilettant
11 Excelsior M. FC Maense 10-0
12 Slikkerveer Alexandria’66 0-3
13 SVS Spartaan’20 0-3
14 Strijen SC Feyenoord 2-7
15 TOGB Zwaluwen 7-3
16 VVOR Pelikaan 5-0
17 11-jan, 19:00 Pernis Rozenburg
18 Nieuwenhoorn Groote Lindt 3-0
19 Excelsior’20 Ijvv de Zwervers 4-3
20 Poortugaal Brielle 1-3
21 FC Binnenmaas WFB 11-0
22 IFC Dubbeldam 1-5
23 Bolnes Drechtstreek 1-17
24 SHO Vrij
25 Barendrecht VOC 3-0
26 Hellevoetsluis Rhoon 0-3
27 Capelle LMO 8-3
28 FC Vlotbrug OVV 0-3
29 DJS Meeuwenplaat 5-0
30 VFC Smitshoek 0-3
31 RVVH Vrij
32 PPSC BVCB 1-4
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
33 12-feb, 20:00 Soccer Boys Gouda
34 12-feb, 20:00 Winnaar 8 Olympia
35 12-feb, 20:00 Spirit Hillegersberg
36 12-feb, 20:00 Jodan Boys Excelsior’20
37 12-feb, 20:00 Alexandria’66 Winnaar 17
38 12-feb, 20:00 Barendrecht Capelle
39 12-feb, 20:00 FC Binnenmaas SHO
40 12-feb, 20:00 Winnaar 10 Excelsior Maassluis
41 12-feb, 20:00 Bergambacht VVOR
42 10-feb, 20:00 TOGB BVCB
43 12-feb, 20:00 Brielle Spartaan’20
44 12-feb, 20:00 SC Feyenoord Smitshoek
45 12-feb, 20:00 OVV DJS
46 12-feb, 20:00 NSVV Nieuwenhoorn
47 12-feb, 20:00 Drechtstreek Dubbeldam
48 12-feb, 20:00 RVVH Rhoon