Abel. Cup (JO15)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 FC Oudewater ONA 1-2
2 SVS TOGB 0-17
3 Berkel Gouda 3-5
4 BVCB Jodan Boys 1-3
5 CVV Zwervers DCV 2-1
6 MSV’71 Blijdorp 0-3
7 Olympia CKC 0-0, Ckc.
8 NOCKralingen Haastrecht 1-0
9 Alexandria’66 Hillegersberg 9-0
10 Soccer Boys Excelsior M. 0-4
11 CWO Kethel Spaland 0-1
12 Dilettant Capelle 1-4
13 Schoonhoven Spirit 3-3, Sp.
14 Bergambacht VOC 0-4
15 Victoria’04 Zwaluwen 1-4
16 SVV Pernis 5-5, S.
17 Maense Excelsior’20 1-9
18 Meeuwenplaat OVV 0-1
19 Pelikaan Smitshoek 2-7
20 Poortugaal Besiktas 3-0
21 Rijsoord Drechtstreek 0-7
22 IJvv de Zwervers SC Feyenoord 2-2, F.
23 SHO sv Charlois 2-2, Sh.
24 Groote Lindt Dubbeldam 0-6
25 NSVV FC Binnenmaas 3-5
26 GHVV’13 Rozenburg 0-3
27 Hellevoetsluis Fc Vlotbrug 3-0
28 Nieuwenhoorn Spijkenisse 2-0
29 Slikkerveer ASWH 2-2, S.
30 FC Ijsselmonde Spartaan’20 2-4
31 WFB Brielle 0-5
32 Rhoon ’s Gravendeel 3-3, R.
33 DJS Botlek 4-2
34 Barendrecht Zuidland 9-0
35 LMO Vrij
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 Kethel Spaland VOC 3-2
102 TOGB Jodan Boys 6-3
103 Gouda ONA 4-1
104 CVV Zwervers NOCKralingen 6-1
105 Excelsior M. SVV 4-1
106 CKC Blijdorp 0-2
107 Alexandria’66 Zwaluwen 5-2
108 Spirit Capelle 1-3
109 Excelsior’20 Vrij
110 OVV Rozenburg 1-4
111 Smitshoek Dubbeldam 1-1, D.
112 Poortugaal SHO 6-0
113 SC Feyenoord Brielle 4-0
114 Drechtstreek Barendrecht 0-5
115 FC Binnenmaas Slikkerveer 2-2, Sl.
116 Rhoon Spartaan’20 0-5
117 Hellevoetsluis Nieuwenhoorn 3-0
118 DJS LMO 3-0
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
120 Kethel Spaland Excelsior M. 0-1
121 Dubbeldam Hellevoetsluis 0-5
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 Excelsior M. TOGB 1-3
118 Gouda CVV Zwervers 5-1
119 Hellevoetsluis Blijdorp 4-3
120 Alexandria’66 Capelle 6-0
121 Excelsior’20 Rozenburg 3-2
122 DJS Poortugaal 1-3
123 Barendrecht SC Feyenoord 2-1
124 Slikkerveer Spartaan’20 0-5
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 TOGB Gouda 5-0
126 Hellevoetsluis Alexandria’66 2-3
127 Excelsior’20 Poortugaal 0-2
128 Barendrecht Spartaan’20 3-6
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 Alexandria’66 Poortugaal 2-0
130 Spartaan’20 TOGB 3-2
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 11:00 Alexandria’66 Spartaan’20