Abel. Cup (JO15)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 CKC Alexandria’66 0-23
2 SVV Maasdijk 0-5
3 CWO Gouda 5-1
4 Soccer Boys SVS 5-0
5 Capelle Excelsior M. 1-3
6 IFC Excelsior’20 2-2, I.
7 Spirit Olympia 11-0
8 Schoonhoven Vrij
9 DONK BVCB 2-5
10 Pelikaan VVOR 3-1
11 Barendrecht SC Feyenoord 0-6
12 VOC Berkel 3-1
13 Groote Lindt Smitshoek 1-15
14 WFB Pernis 3-0
15 Kethel Spaland FC Maense 2-1
16 FC Oudewater TOGB 0-1
17 Spartaan’20 Vrij
18 Neptunus-Schiebroek Victoria’04 4-3
19 Rockanje Rhoon 4-1
20 Spijkenisse SHO 6-1
21 DVO’32 DCV 1-7
22 NSVV Poortugaal 1-2
23 FC Binnenmaas Rozenburg 5-1
24 FC IJsselmonde Brielle 7-0
25 Meeuwenplaat LMO 3-6
26 Botlek FC Vlotbrug 1-6
27 Jodan Boys Haastrecht 6-0
28 Dilettant Hillegersberg 2-2, D.
29 IJvv de Zwervers Dubbeldam 3-0
30 Slikkerveer Zwaluwen 2-0
31 Hellevoetsluis OVV 0-0, H.
32 DJS Nieuwenhoorn 2-1
33 RVVH ASWH 0-5
34 PPSC Strijen 5-2
35 DFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
36 DFC Smitshoek 0-3
37 Schoonhoven Slikkerveer 3-2
38 Soccer Boys CWO 5-2
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
39 Alexandria’66 Soccer Boys 6-1
40 Maasdijk BVCB 1-1, B.
41 11-mrt, 19:30 Dilettant Smitshoek
42 Kethel Spaland VOC 3-2
43 Excelsior M. Schoonhoven 4-1
44 PPSC Jodan Boys 3-1
45 Neptunus-Schiebroek TOGB 0-4
46 WFB Hellevoetsluis 1-1, H.
47 LMO Spijkenisse 0-9
48 IFC Spartaan’20 0-4
49 Fc Binnenmaas Ijvv de Zwervers 2-5
50 Pelikaan DCV 6-2
51 ASWH Spirit 1-2
52 FC IJsselmonde SC Feyenoord 0-7
53 Rockanje Poortugaal 7-1
54 FC Vlotbrug DJS 2-6
Achtste finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 1-apr, 19:00 Alexandria’66 Excelsior M.
82 1-apr, 19:00 Rockanje Hellevoetsluis
83 1-apr, 19:00 Kethel Spaland Spijkenisse
84 31-mrt, 18:30 PPSC SC Feyenoord
85 1-apr, 19:00 IJvv de Zwervers BVCB
86 1-apr, 19:00 Pelikaan Spirit
87 1-apr, 19:00 TOGB Winnaar 41
88 1-apr, 19:00 DJS Spartaan’20
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
93 22-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 22-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 22-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 22-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
99 1-juni Winnaar 97 Winnaar 98