Abel. Cup (JO15)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 CKC Alexandria’66 0-23
2 SVV Maasdijk 0-5
3 CWO Gouda 5-1
4 Soccer Boys SVS 5-0
5 Capelle Excelsior M. 1-3
6 IFC Excelsior’20 2-2, I.
7 Spirit Olympia 11-0
8 Schoonhoven Vrij
9 DONK BVCB 2-5
10 Pelikaan VVOR 3-1
11 Barendrecht SC Feyenoord 0-6
12 VOC Berkel 3-1
13 Groote Lindt Smitshoek 1-15
14 WFB Pernis 3-0
15 Kethel Spaland FC Maense 2-1
16 FC Oudewater TOGB 0-1
17 Spartaan’20 Vrij
18 Neptunus-Schiebroek Victoria’04 4-3
19 Rockanje Rhoon 4-1
20 Spijkenisse SHO 6-1
21 DVO’32 DCV 1-7
22 NSVV Poortugaal 1-2
23 FC Binnenmaas Rozenburg 5-1
24 FC IJsselmonde Brielle 7-0
25 Meeuwenplaat LMO 3-6
26 Botlek FC Vlotbrug 1-6
27 Jodan Boys Haastrecht 6-0
28 Dilettant Hillegersberg 2-2, D.
29 IJvv de Zwervers Dubbeldam 3-0
30 Slikkerveer Zwaluwen 2-0
31 Hellevoetsluis OVV 0-0, H.
32 DJS Nieuwenhoorn 2-1
33 RVVH ASWH 0-5
34 PPSC Strijen 5-2
35 DFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
36 5-feb, 19:00 DFC Smitshoek
37 5-feb, 19:00 Schoonhoven Slikkerveer
38 5-feb, 19:00 Soccer Boys CWO
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
39 19-feb, 19:00 Alexandria’66 Winnaar 38
40 19-feb, 19:00 Maasdijk BVCB
41 19-feb, 19:00 Dilettant Winnaar 36
42 19-feb, 19:00 Kethel Spaland VOC
43 19-feb, 19:00 Excelsior M. Winnaar 37
44 19-feb, 19:00 PPSC Jodan Boys
45 19-feb, 19:00 Neptunus-Schiebroek TOGB
46 19-feb, 19:00 WFB Hellevoetsluis
47 19-feb, 19:00 LMO Spijkenisse
48 19-feb, 19:00 IFC Spartaan’20
49 19-feb, 19:00 Fc Binnenmaas Ijvv de Zwervers
50 19-feb, 19:00 Pelikaan DCV
51 19-feb, 19:00 ASWH Spirit
52 19-feb, 19:00 FC IJsselmonde SC Feyenoord
53 19-feb, 19:00 Rockanje Poortugaal
54 19-feb, 19:00 FC Vlotbrug DJS