Abel. Cup (JO13)

10Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 MSV’71 Victoria’04 0-3
2 Haastrecht Olympia 0-5
3 Berkel Blijdorp 3-1
4 CKC Spirit 0-4
5 FC Oudewater Bergambacht 0-1
6 Kethel Spaland CVV Zwervers 1-5
7 Capelle Jodan Boys 0-5
8 Excelsior ’20 DVO’32 9-1
9 DCV Schoonhoven 0-10
10 Betrokken Spartaan CWO 0-3
11 Alexandria’66 Excelsior M. 5-0
12 BVCB Hillegersberg 2-3
13 Soccer Boys Zwaluwen 3-3, Z.
14 TOGB SVS 7-0
15 SVV VOC 0-3
16 Dilettant Gouda 2-1
17 Maense Vrij
18 WFB SHO 2-3
19 Pelikaan Dubbeldam 1-6
20 NSVV SC Feyenoord 0-3
21 Rhoon Smitshoek 0-4
22 sv Charlois Pernis 10-0
23 Poortugaal LMO 9-0
24 Rozenburg Slikkerveer 2-0
25 Rijsoord Groote Lindt 2-7
26 Hellevoetsluis Meeuwenplaat 9-0
27 DJS Spijkenisse 0-5
28 OVV Fc Vlotbrug 10-0
29 GHVV’13 Botlek 2-3
30 Barendrecht Besiktas 3-0
31 Nieuwenhoorn Spartaan’20 0-6
32 Brielle FC Ijsselmonde 1-0
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 13-mrt, 19:30 Victoria’04 CVV Zwervers
102 13-mrt, 19:30 Jodan Boys CWO
103 13-mrt, 19:30 Olympia Bergambacht
104 13-mrt, 19:30 Schoonhoven Dilettant
105 13-mrt, 19:30 Berkel Zwaluwen
106 13-mrt, 19:30 Alexandria’66 Excelsior’20
107 13-mrt, 19:30 Spirit VOC
108 13-mrt, 19:30 Hillegersberg TOGB
109 20-mrt, 19:30 Maense SC Feyenoord
110 18-mrt, 18:30 SHO Barendrecht
111 20-mrt, 19:30 OVV Brielle
112 20-mrt, 19:30 Smitshoek Spartaan’20
113 20-mrt, 19:30 sv Charlois Poortugaal
114 20-mrt, 19:30 Groote Lindt Dubbeldam
115 18-mrt, 19:00 Hellevoetsluis Rozenburg
116 19-mrt, 19:00 Botlek Spijkenisse
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 17-apr, 19:30 Winnaar 101 Winnaar 102
118 17-apr, 19:30 Winnaar 103 Winnaar 104
119 17-apr, 19:30 Winnaar 105 Winnaar 106
120 17-apr, 19:30 Winnaar 107 Winnaar 108
121 17-apr, 19:30 Winnaar 109 Winnaar 110
122 17-apr, 19:30 Winnaar 111 Winnaar 112
123 17-apr, 19:30 Winnaar 114 Winnaar 113
124 17-apr, 19:30 Winnaar 115 Winnaar 116
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 9-mei, 19:30 Winnaar 117 Winnaar 118
126 9-mei, 19:30 Winnaar 119 Winnaar 120
127 9-mei, 19:30 Winnaar 121 Winnaar 122
128 9-mei, 19:30 Winnaar 123 Winnaar 124
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 29-mei, 19:30 Winnaar 126 Winnaar 127
130 29-mei, 19:30 Winnaar 128 Winnaar 125
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 00:00 Winnaar 129 Winnaar 130