Abel. Cup (JO13)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 VOC Hillegersberg 3-0
2 Bergambacht FC Oudewater 4-2
3 DVO’32 Berkel 3-9
4 Excelsior’20 BVCB 1-1, E.
5 CKC Slikkerveer 4-2
6 CWO Soccer Boys 0-4
7 Dilettant Schoonhoven 1-3
8 Alexandria’66 Jodan Boys 2-4
9 TOGB Olympia 8-1
10 HBSS SVS 0-5
11 Victoria’04 FC Maense 4-5
12 VVOR Spirit 2-2, V.
13 Capelle Vrij
14 sv Charlois Kethel Spaland 4-0
15 NSVV Poortugaal 1-1, P.
16 Zwaluwen Excelsior M. 0-6
17 GHVV’13 Hellevoetsluis 0-7
18 Rhoon SVV 1-7
19 Smitshoek HermesDVS 3-0
20 Barendrecht Gouda 5-0
21 FC Binnenmaas SC Feyenoord 0-9
22 Spijkenisse LMO 5-0
23 Brielle Botlek 3-0
24 Nieuwenhoorn Spartaan’20 0-8
25 Rijsoord Dubbeldam 1-1, R.
26 FC Vlotbrug Meeuwenplaat 3-1
27 Groote Lindt Ijsselmonde 3-3, Gr.
28 WFB Vrij
29 SHO DJS 3-0
30 Pelikaan Pernis 8-0
31 OVV RVVH 6-7
32 IFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
33 Berkel Excelsior’20 2-4
34 CKC Soccer Boys 0-2
35 Bergambacht SVS 3-0
36 Jodan Boys VOC 3-1
37 Schoonhoven VVOR 4-3
38 FC Maense TOGB 0-2
39 Hellevoetsluis SVV 1-7
40 Capelle Excelsior M. 1-4
41 IFC Smitshoek 0-0, I.
42 Barendrecht SC Feyenoord 0-2
43 Poortugaal SV Charlois 3-0
44 Spijkenisse FC Vlotbrug 10-2
45 26-feb, 18:30 Brielle Spartaan’20
46 19-mrt, 18:30 Groote Lindt Rijsoord
47 WFB SHO 0-2
48 Pelikaan RVVH 2-1
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 1-apr, 18:30 Excelsior’20 IFC
82 1-apr, 18:30 Excelsior M. Jodan Boys
83 1-apr, 18:30 TOGB SC Feyenoord
84 8-apr, 18:30 Winnaar 45 Soccer Boys
85 8-apr, 18:30 Winnaar 46 Bergambacht
86 1-apr, 18:30 Schoonhoven SHO
87 1-apr, 18:30 Pelikaan SVV
88 1-apr, 18:30 Poortugaal Spijkenisse
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
99 1-juni Winnaar 97 Winnaar 98