Abel. Cup (JO13)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 VOC Hillegersberg 3-0
2 Bergambacht FC Oudewater 4-2
3 DVO’32 Berkel 3-9
4 Excelsior’20 BVCB 1-1, E.
5 CKC Slikkerveer 4-2
6 CWO Soccer Boys 0-4
7 Dilettant Schoonhoven 1-3
8 Alexandria’66 Jodan Boys 2-4
9 TOGB Olympia 8-1
10 HBSS SVS 0-5
11 Victoria’04 FC Maense 4-5
12 VVOR Spirit 2-2, V.
13 Capelle Vrij
14 sv Charlois Kethel Spaland 4-0
15 NSVV Poortugaal 1-1, P.
16 Zwaluwen Excelsior M. 0-6
17 14-dec, 09:30 GHVV’13 Hellevoetsluis
18 13-nov, 18:30 Rhoon SVV
19 Smitshoek HermesDVS 3-0
20 Barendrecht Gouda 5-0
21 FC Binnenmaas SC Feyenoord 0-9
22 Spijkenisse LMO 5-0
23 Brielle Botlek 3-0
24 Nieuwenhoorn Spartaan’20 0-8
25 Rijsoord Dubbeldam 1-1, R.
26 FC Vlotbrug Meeuwenplaat 3-1
27 Groote Lindt Ijsselmonde 3-3, Gr.
28 WFB Vrij
29 SHO DJS 3-0
30 Pelikaan Pernis 8-0
31 OVV RVVH 6-7
32 IFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
33 26-feb, 18:30 Berkel Excelsior’20
34 26-feb, 18:30 CKC Soccer Boys
35 26-feb, 18:30 Bergambacht SVS
36 26-feb, 18:30 Jodan Boys VOC
37 26-feb, 18:30 Schoonhoven VVOR
38 4-mrt, 18:30 FC Maense TOGB
39 26-feb, 18:30 winnaar 17 Winnaar 18
40 26-feb, 18:30 Capelle Excelsior M.
41 26-feb, 18:30 IFC Smitshoek
42 26-feb, 18:30 Barendrecht SC Feyenoord
43 26-feb, 18:30 Poortugaal SV Charlois
44 26-feb, 18:30 Spijkenisse FC Vlotbrug
45 26-feb, 18:30 Brielle Spartaan’20
46 26-feb, 18:30 Groote Lindt Rijsoord
47 26-feb, 18:30 WFB SHO
48 18-feb, 18:30 Pelikaan RVVH
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 18-mrt, 18:30
82 18-mrt, 18:30
83 18-mrt, 18:30
84 18-mrt, 18:30
85 18-mrt, 18:30
86 18-mrt, 18:30
87 18-mrt, 18:30
88 18-mrt, 18:30
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98