Abel. Cup (JO13)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 VOC Hillegersberg 3-0
2 Bergambacht FC Oudewater 4-2
3 DVO’32 Berkel 3-9
4 11-dec, 18:30 Excelsior’20 BVCB
5 CKC Slikkerveer 4-2
6 CWO Soccer Boys 0-4
7 Dilettant Schoonhoven 1-3
8 Alexandria’66 Jodan Boys 2-4
9 TOGB Olympia 8-1
10 HBSS SVS 0-5
11 Victoria’04 FC Maense 4-5
12 VVOR Spirit 2-2, V.
Capelle Vrij
13 sv Charlois Kethel Spaland 4-0
14 11-jan, 09:30 NSVV Poortugaal
15 AFG. Zwaluwen Excelsior M.
16 14-dec, 09:30 GHVV’13 Hellevoetsluis
17 13-nov, 18:30 Rhoon SVV
18 Smitshoek HermesDVS 3-0
19 Barendrecht Gouda 5-0
20 FC Binnenmaas SC Feyenoord 0-9
21 Spijkenisse LMO 5-0
22 Brielle Botlek 3-0
23 11-dec, 18:30 Nieuwenhoorn Spartaan’20
24 13-nov, 18:30 Rijsoord Dubbeldam
25 14-dec, 12:00 FC Vlotbrug Meeuwenplaat
26 14-nov, 18:30 Groote Lindt Ijsselmonde
27 WFB Vrij
28 AFG. SHO DJS
29 Pelikaan Pernis 8-0
30 13-nov, 18:30 OVV RVVH
31 13-nov, 18:30 IFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
28 26-feb, 18:30 Loting volgt
29 26-feb, 18:30
30 26-feb, 18:30
31 26-feb, 18:30
32 26-feb, 18:30
33 26-feb, 18:30
34 26-feb, 18:30
35 26-feb, 18:30
36 26-feb, 18:30
37 26-feb, 18:30
38 26-feb, 18:30
39 26-feb, 18:30
40 26-feb, 18:30
41 26-feb, 18:30
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
81 18-mrt, 18:30
82 18-mrt, 18:30
83 18-mrt, 18:30
84 18-mrt, 18:30
85 18-mrt, 18:30
86 18-mrt, 18:30
87 18-mrt, 18:30
88 18-mrt, 18:30
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98