Abel. Cup (JO11)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 Spirit SVS 9-2
2 Excelsior M. Zwaluwen 3-1
3 Betrokken Spartaan DVO’32 0-3
4 Berkel Hillegersberg 6-3
5 Alexandria’66 BVCB 2-3
6 CVV Zwervers Haastrecht 5-0
7 Capelle Poortugaal 3-1
8 Excelsior ’20 PPSC 1-1, E.
9 Jodan Boys SVV 2-2, J.
10 Soccer Boys Blijdorp 7-0
11 Kethel Spaland Olympia 2-3
12 Schoonhoven Dilettant 2-5
13 TOGB Victoria’04 9-0
14 VOC Gouda 3-0
15 Bergambacht CKC 1-3
16 Maense Vrij
17 Hellevoetsluis Pernis 0-1
18 Smitshoek Spijkenisse 2-1
19 21-nov, 19:00 Rhoon Slikkerveer
20 Barendrecht Pelikaan 6-0
21 Drechtstreek Vrij
22 NSVV SHO 2-4
23 DRL Besiktas 3-1
24 Meeuwenplaat OVV 1-15
25 FC Ijsselmonde SC Feyenoord 0-11
26 FC Binnenmaas DJS 20-0
27 SCO’63 Ijvv de Zwervers 0-9
28 Brielle FC Vlotbrug 6-0
29 27-nov, 18:30 Groote Lindt LMO
30 Spartaan’20 Vrij
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 20-mrt, 18:30 Soccer Boys Jodan Boys
102 20-mrt, 18:30 TOGB Olympia
103 20-mrt, 18:30 Excelsior’20 CKC
104 20-mrt, 18:30 VOC Dilettant
105 20-mrt, 18:30 Spirit SC Feyenoord
106 20-mrt, 18:30 DVO’32 Berkel
107 20-mrt, 18:30 Smitshoek Excelsior M.
108 20-mrt, 18:30 BVCB Maense
109 20-mrt, 18:30 Capelle CVV Zwervers
110 20-mrt, 18:30 FC Binnenmaas DRL
111 20-mrt, 18:30 Winnaar 29 Pernis
112 20-mrt, 18:30 Barendrecht Drechtstreek
113 20-mrt, 18:30 Winnaar 19 VRIJ
114 20-mrt, 18:30 Spartaan’20 Ijvv de Zwervers
115 20-mrt, 18:30 Brielle SHO
116 20-mrt, 18:30 OVV VRIJ
DERDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 10-apr, 18:30 Winnaar 101 Winnaar 102
118 10-apr, 18:30 Winnaar 103 Winnaar 104
119 10-apr, 18:30 Winnaar 105 Winnaar 106
120 10-apr, 18:30 Winnaar 107 Winnaar 108
121 10-apr, 18:30 Winnaar 109 Winnaar 110
122 10-apr, 18:30 Winnaar 111 Winnaar 112
123 10-apr, 18:30 Winnaar 113 Winnaar 114
124 10-apr, 18:30 Winnaar 115 Winnaar 116
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 9-mei, 18:30 Winnaar 117 Winnaar 118
126 9-mei, 18:30 Winnaar 119 Winnaar 120
127 9-mei, 18:30 Winnaar 121 Winnaar 122
128 9-mei, 18:30 Winnaar 123 Winnaar 124
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 29-mei, 18:30 Winnaar 126 Winnaar 127
130 29-mei, 18:30 Winnaar 128 Winnaar 125
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 00:00 Winnaar 129 Winnaar 130