Abel. Cup (JO12)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2018/2019. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Uitslag
1 SVS Haastrecht 3-6
2 CKC SVV 3-0
3 VOC Betrokken Spartaan 3-0
4 BVCB Alexandria’66 1-2
5 Excelsior ’20 Excelsior M. 2-5
6 Berkel TOGB 6-0
7 Jodan Boys Bergambacht 2-0
8 Spirit Olympia 2-2, S.
9 Soccer Boys Blijdorp 2-8
10 Hillegersberg CWO 9-1
11 Schoonhoven Gouda 2-6
12 ASW Vrij
13 FC Ijsselmonde FC Binnenmaas 1-2
14 Brielle Rhoon 4-3
15 Poortugaal MSV’71 3-0
16 Smitshoek Barendrecht 3-7
17 DJS Zuidland 3-3, Z.
18 NSVV Spartaan’20 0-21
19 SHO Pelikaan 8-3
20 SC Feyenoord Besiktas 3-0
21 DRL Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
101 Berkel Excelsior M. 2-4
102 CKC Jodan Boys 1-7
103 Barendrecht Gouda 7-2
104 Alexandria’66 Haastrecht 2-2, H.
105 SC Feyenoord Spartaan’20 3-3, S.
TWEEDE RONDE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
117 Excelsior M. Jodan Boys 12-2
118 Barendrecht Haastrecht 3-1
119 FC Binnenmaas Brielle 2-1
120 DRL Blijdorp 2-4
121 Spirit Hillegersberg 1-2
122 Spartaan’20 SHO 1-0
123 Poortugaal Zuidland 3-1
124 VOC ASW 0-0, V.
KWARTFINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
125 Excelsior M. Barendrecht 1-3
126 FC Binnenmaas Blijdorp 5-1
127 Hillegersberg Spartaan’20 0-10
128 Poortugaal VOC 0-7
HALVE FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
129 FC Binnenmaas Spartaan’20 0-3
130 VOC Barendrecht 2-5
FINALE
NR. Datum Thuis Uit Uitslag
131 10-jun, 10:45 Spartaan’20 Barendrecht