Abel. Cup (JO11)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Gouda Excelsior M. 1-8
2 Berkel Capelle 4-7
3 Bergambacht SVS 3-8
4 Hillegersberg CKC 20-0
5 Kethel Spaland Jodan Boys 2-8
6 DVO’32 Excelsior’20 0-18
7 CWO BVCB 5-2
8 TOGB Alexandria’66 11-1
9 NOCKralingen NSVV 2-5
10 Soccer Boys Olympia 1-4
11 Schoonhoven SC Feyenoord 1-5
12 Dilettant Slikkerveer 0-3
13 FC Vlotbrug Spijkenisse 3-13
14 SHO Spartaan’20 1-9
15 Rhoon Rijsoord 1-4
16 FC Binnenmaas Ijsselmonde 3-0
17 Smitshoek Barendrecht 2-5
18 FC Maense HBSS 7-0
19 SCO’63 Nieuwenhoorn 2-12
20 Brielle DJS 3-1
21 Pernis Hellevoetsluis 0-30
22 Groote Lindt Pelikaan 1-3
23 OVV Botlek 2-3
24 GHVV’13 Ijvv de Zwervers 0-12
25 SVV Victoria’04 3-7
26 Meeuwenplaat LMO 0-12
27 VOC Zwaluwen 3-3, V.
28 Poortugaal PPSC 3-4
29 IFC Vrij
30 sv Charlois Vrij
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
28 CWO TOGB 2-4
29 Excelsior’20 Jodan Boys 5-1
30 SVS Hillegersberg 1-3
31 Victoria’04 VOC 2-8
32 Excelsior M. Capelle 3-2
33 PPSC Spartaan’20 1-10
34 Spijkenisse Ijvv de Zwervers 3-2
35 Brielle SC Feyenoord 2-6
36 Slikkerveer IFC 1-5
37 Barendrecht Nieuwenhoorn 9-1
38 Maense Pelikaan 2-8
39 NSVV FC Binnenmaas 3-3, FC B.
40 sv Charlois LMO 2-5
41 Hellevoetsluis Rijsoord 3-11
Botlek Vrij
Olympia Vrij
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 1-apr, 18:30 SC Feyenoord IFC
82 1-apr, 18:30 FC Binnenmaas Barendrecht
83 1-apr, 18:30 Pelikaan Excelsior M.
84 1-apr, 18:30 Excelsior’20 TOGB
85 1-apr, 18:30 Rijsoord Botlek
86 1-apr, 18:30 Spijkenisse VOC
87 1-apr, 18:30 Hillegersberg Spartaan;20
88 1-apr, 18:30 Olympia LMO
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98