Abel. Cup (JO11)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 AFG. Gouda Excelsior M.
2 Berkel Capelle 4-7
3 Bergambacht SVS 3-8
4 Hillegersberg CKC 20-0
5 Kethel Spaland Jodan Boys 2-8
6 DVO’32 Excelsior’20 0-18
7 CWO BVCB 5-2
8 TOGB Alexandria’66 11-1
9 NOCKralingen NSVV 2-5
10 Soccer Boys Olympia 1-4
11 Schoonhoven SC Feyenoord 1-5
12 Dilettant Slikkerveer 0-3
13 FC Vlotbrug Spijkenisse 3-13
14 SHO Spartaan’20 1-9
15 Rhoon Rijsoord 1-4
16 FC Binnenmaas Ijsselmonde 3-0
17 Smitshoek Barendrecht 2-5
18 13-nov, 18:30 FC Maense HBSS
19 SCO’63 Nieuwenhoorn 2-12
20 Brielle DJS 3-1
21 Pernis Hellevoetsluis 0-30
22 Groote Lindt Pelikaan 1-3
23 OVV Botlek 2-3
24 GHVV’13 Ijvv de Zwervers 0-12
25 SVV Victoria’04 3-7
26 Meeuwenplaat LMO 0-12
27 VOC Zwaluwen 3-3, V.
28 Poortugaal PPSC 3-4
29 IFC Vrij
30 sv Charlois Vrij
Tweede Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
28 19-feb, 18:30 CWO TOGB
29 19-feb, 18:30 Excelsior’20 Jodan Boys
30 19-feb, 18:30 SVS Hillegersberg
31 19-feb, 18:30 Victoria’04 VOC
32 19-feb, 18:30 Winnaar 1 Capelle
33 19-feb, 18:30 PPSC Spartaan’20
34 19-feb, 18:30 Spijkenisse Ijvv de Zwervers
35 19-feb, 18:30 Brielle SC Feyenoord
36 19-feb, 18:30 Slikkerveer IFC
37 19-feb, 18:30 Barendrecht Nieuwenhoorn
38 19-feb, 18:30 Winnaar 18 Pelikaan
39 19-feb, 18:30 NSVV FC Binnenmaas
40 19-feb, 18:30 sv Charlois LMO
41 19-feb, 18:30 Hellevoetsluis Rijsoord
Botlek Vrij
Olympia Vrij
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
81 18-mrt, 18:30
82 18-mrt, 18:30
83 18-mrt, 18:30
84 18-mrt, 18:30
85 18-mrt, 18:30
86 18-mrt, 18:30
87 18-mrt, 18:30
88 18-mrt, 18:30
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98