Abel. Cup (JO11)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup 2019/2020. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Eerste Ronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
1 13-nov, 18:30 Gouda Excelsior M.
2 13-nov, 18:30 Berkel Capelle
3 13-nov, 18:30 Bergambacht SVS
4 13-nov, 18:30 Hillegersberg CKC
5 13-nov, 18:30 Kethel Spaland Jodan Boys
6 13-nov, 18:30 DVO’32 Excelsior’20
7 13-nov, 18:30 CWO BVCB
8 13-nov, 18:30 TOGB Alexandria’66
9 13-nov, 18:30 NOCKralingen NSVV
10 13-nov, 18:30 Soccer Boys Olympia
11 13-nov, 18:30 Schoonhoven SC Feyenoord
12 13-nov, 18:30 Dilettant Slikkerveer
13 11-nov, 18:30 FC Vlotbrug Spijkenisse
14 13-nov, 18:30 SHO Spartaan’20
15 13-nov, 18:30 Rhoon Rijsoord
16 13-nov, 18:30 FC Binnenmaas Ijsselmonde
17 11-nov, 18:30 Smitshoek Barendrecht
18 13-nov, 18:30 FC Maense HBSS
19 13-nov, 18:30 SCO’63 Nieuwenhoorn
20 13-nov, 18:30 Brielle DJS
21 13-nov, 18:30 Pernis Hellevoetsluis
22 13-nov, 18:30 Groote Lindt Pelikaan
23 13-nov, 18:30 OVV Botlek
24 13-nov, 18:30 GHVV’13 Ijvv de Zwervers
25 13-nov, 18:30 SVV Victoria’04
26 13-nov, 18:30 Meeuwenplaat LMO
27 13-nov, 18:30 VOC Zwaluwen
28 13-nov, 18:30 Poortugaal PPSC
29 IFC Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
28 26-feb, 18:30 Loting volgt
29 26-feb, 18:30
30 26-feb, 18:30
31 26-feb, 18:30
32 26-feb, 18:30
33 26-feb, 18:30
34 26-feb, 18:30
35 26-feb, 18:30
36 26-feb, 18:30
37 26-feb, 18:30
38 26-feb, 18:30
39 26-feb, 18:30
Achtste Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
81 18-mrt, 18:30
82 18-mrt, 18:30
83 18-mrt, 18:30
84 18-mrt, 18:30
85 18-mrt, 18:30
86 18-mrt, 18:30
87 18-mrt, 18:30
88 18-mrt, 18:30
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
93 15-apr, 18:30 Winnaar 81 Winnaar 88
94 15-apr, 18:30 Winnaar 83 Winnaar 86
95 15-apr, 18:30 Winnaar 85 Winnaar 84
96 15-apr, 18:30 Winnaar 87 Winnaar 82
Halve finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
97 12-mei, 18:30 Winnaar 94 Winnaar 95
98 12-mei, 18:30 Winnaar 96 Winnaar 93
Finale
NR. Datum Thuis Uit
99 X-jun, 00:00 Winnaar 97 Winnaar 98