Abel. Cup (JO-19/A1)

 logo-abel-paars1Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit Abel. Cup (Jo19). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

JO-19/A1

NR Regio 1 Thuis   Uit Scheidsr.
1 Alexandria’66 Zwaluwen  11-0
2 CVV Zwervers Bergambacht  1-1, B. wns
3 CVC Reeuwijk XerxesDZB  2-4
4 FC Oudewater DONK  3-2
5 Capelle Schoonhoven  4-1
6 Blijdorp Zestienhoven  5-0
7 ASW Nieuwerkerk  1-15
8 NOCKralingen sv Ommoord  1-0
9 CKC HermesDVS  4-2
10 VOC Excelsior Maassluis  0-1
11 BVCB VVOR  4-2
12 Jodan Boys  – SVS  7-1
13 DCV  – DVO’32  5-0
14 Berkel  – Gouda  3-7
15 Excelsior’20  – Olympia  4-2
16 Leonidas  – Maasdijk  3-1
Victoria’04 Vrij
Regio 2  Thuis  –  Uit  
17 Fc Binnenmaas Drechtstreek  0-3
18 SC Feyenoord Botlek  10-0
19 VVGZ SC Emma  3-1
20 GOZ IJvv de Zwervers  2-1
21 Spijkenisse Rijnmond HS  5-0
22 LMO Nieuwenhoorn  1-1, N. wns
23 Smitshoek NSVV  3-1
24 De Jonge Spartaan GHVV’13  3-1
25 Rijsoord Slikkerveer  9-0
26 Pelikaan Zuidland  2-2, P. wns.
27 Charlois Hellevoetsluis  1-2
28 Overmaas WFB  0-5
29 Hekelingen Poortugaal  2-5
30 Barendrecht SHO  5-4
31 OVV DRL  2-1
32 Brielle Pernis  3-0
33 Rhoon Heerjansdam  1-6
34 s Gravendeel Groote Lindt  9-0
35 Kocatepe SCO’63  0-3
Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
36 Leonidas Spijkenisse  0-1
37 Capelle Barendrecht  1-3
38 Alexandria’66 GOZ  10-0
39 SCO’63 DCV  0-0. S. wns
 –
Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
40 Excelsior’20 Drechtstreek  2-1
41 VVGZ Nieuwenhoorn  1-3
42 s Gravendeel Bergambacht  3-10
43 XerxesDZB Spijkenisse  3-0
44 CKC De Jonge Spartaan  1-0
45 Excelsior Maassluis Blijdorp  1-1, E. wns
46 SC Feyenoord Pelikaan  6-1
47 BVCB OVV  3-1
48 Brielle Nieuwerkerk  3-0
49 NOCKralingen Smitshoek  0-4
50 Heerjansdam Barendrecht  0-3
51 Rijsoord Jodan Boys  1-12
52 Poortugaal FC Oudewater  2-1
53 Hellevoetsluis SCO’63  2-4
54 WFB Alexandria’66  1-4
55 Gouda Victoria’04  1-2
 –
Achtste Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
56 Smitshoek CKC  4-2
57 Jodan Boys Victoria’04  7-0
58 SC Feyenoord Excelsior’20  1-2
59 Bergambacht Poortugaal  4-2
60 Barendrecht Alexandria’66  2-2, A. wns.
61 XerxesDZB Brielle  3-1
62 SCO’63 BVCB  1-6
63 Excelsior M. Nieuwenhoorn  3-0
 –
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
64 Smitshoek XerxesDZB  3-1
65 Alexandria’66 Excelsior’20  9-1
66 Excelsior Maassluis Jodan Boys  3-1
67 Bergambacht BVCB  5-0
  Halve Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
68 Bergambacht Excelsior M.  0-6
69 Smitshoek Alexandria’66  1-5
Finale        
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
70 5-jun, 10:15 Excelsior M. Alexandria’66