Abel. Cup (JO-15/C1)

logo-abel-paars1Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit Abel. Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis   Uit Scheidsr.
1 TOGB VVOR  3-1
2 CVC Reeuwijk Nieuwerkerk  2-6
3 Schoonhoven Maense  8-0
4 CKC Spirit  1-1, C. wns
5 ONA Capelle  3-2
6 Olympia SVV  5-2
7 Berkel PPSC  2-5
8 FC Oudewater ASW  4-1
9 sv Ommoord Zestienhoven  1-3
10 Dilettant DCV  3-6
11 Neptunus-Schiebroek XerxesDZB  0-5
12 HWD Jodan Boys  0-2
13 HermesDVS SVS  1-4
14 Maasdijk Alexandria’66  1-4
15 Excelsior Maassluis Leonidas  4-1
16 HOV/DJSCR CVV Zwervers  0-12
17 BVCB VOC  4-1
18 Blijdorp DVO’32  6-0
19 Gouda Zwaluwen  5-0
20 Excelsior’20 DONK  8-0
21 Bergambacht Vrij
22 HBSS Vrij
Regio 2 Thuis Uit  
23 Hekelingen Nieuwenhoorn  0-8
24 Heerjansdam IJvv de Zwervers  1-11
25 Pelikaan Slikkerveer  2-5
26 Drechtstreek Spartaan’20  1-11
27 Poortugaal Rhoon  1-0
28 Kocatepe Hellevoetsluis  3-4
29 FC Vlotbrug Pernis  5-1
30 LMO Groote Lindt  3-0
31 FC Binnenmaas Rijsoord  5-4
32 Overmaas DFC  4-2
33 Rijnmond HS Rockanje  1-2
34 Zuidland SCO’63  1-1, Z. wns.
35 DRL NSVV  6-1
36 OVV Smitshoek  1-9
37 SHO s Gravendeel  3-4
38 VVGZ RVVH  2-0
39 SC Feyenoord GHVV’13  23-0
40 Spijkenisse Botlek  10-0
41 WFB Barendrecht  0-10
42 Strijen Oranje Wit  0-5
43 De Jonge Spartaan Brielle  0-8
44 BZC/Zuiderpark Charlois  5-1
45 Bolnes Vrij
 –
Tussenronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
46 Spijkenisse Bolnes  3-0
47 Hellevoetsluis Nieuwerkerk  3-1
48 Alexandria’66 Excelsior Maassluis  2-1
49 Poortugaal BZC/Zuiderpark  6-0
50 Smitshoek SC Feyenoord  0-3
51 LMO ‘s Gravendeel  0-1
52 BVCB FC Oudewater  3-2
53 PPSC TOGB  1-8
54 XerxesDZB HBSS  1-0
55 SVS FC Binnenmaas  7-2
56 DRL Brielle  0-6
57 Bergambacht Oranje Wit  0-5
58 ONA Spartaan’20  3-1
 –
Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
59 Slikkerveer Spijkenisse  0-5
60 FC Vlotbrug Zestienhoven  1-10
61 Excelsior’20 DCV  1-2
62 CKC XerxesDZB  1-3
63 Nieuwenhoorn SC Feyenoord  0-2
64 Zuidland Overmaas  3-4
65 IJvv de Zwervers Alexandria’66  2-3
66 Rockanje Poortugaal  0-9
67
Barendrecht TOGB  1-2
68 CVV Zwervers SVS  2-2, S wns.
69 Gouda BVCB  2-1
70 Hellevoetsluis VVGZ  5-3
71 Brielle Blijdorp  6-0
72 ‘s Gravendeel Schoonhoven  1-5
73 Olympia Oranje Wit  1-2
74 ONA Jodan Boys  0-1
 –
Achtste Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
75 Zestienhoven SVS  0-6
76 Spijkenisse Hellevoetsluis  4-0
77 Schoonhoven Jodan Boys  2-1
78 Poortugaal Gouda  3-1
79 Brielle SC Feyenoord  0-4
80 DCV Oranje Wit  3-0
81 Alexandria’66 TOGB  5-0
82 Overmaas XerxesDZB  2-4
 –
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
83 Spijkenisse Schoonhoven  1-0
84 SC Feyenoord DCV  6-1
85 Alexandria’66 Poortugaal  2-0
86 XerxesDZB SVS  0-4
 –
Halve Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
87 Spijkenisse SC Feyenoord  1-5
88 SVS Alexandria’66  0-4
 –
  Finale        
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
89 5-jun, 08:30 Alexandria’66 SC Feyenoord