Abel. Cup (JO-17/B1)

 logo-abel-paars1Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit Abel. Cup (JO-17410/B1). Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

NR Regio 1 Thuis   Uit Scheidsr.
1 Jodan Boys Berkel  1-3
2 Bergambacht SVS  6-1
3 HermesDVS Capelle  0-5
4 DCV Spirit  3-3, D. wns
5 BVCB CVC Reeuwijk  6-1
6 Zwaluwen VOC  4-0
7 Excelsior’20 VVOR  10-1
8 Schoonhoven sv Ommoord  6-2
9 Victoria’04 XerxesDZB  1-5
10 Dilettant Alexandria’66  1-2
11 DONK Olympia  2-4
12 SVV Blijdorp  5-1
13 Excelsior Maassluis ASW  5-0
14 Maense Maasdijk  2-4
15 CKC FC Oudewater  4-2
16 Gouda HOV/DJSCR  2-0
17 NOCKralingen Neptunus-Schiebroek  3-3, NO. wns
18  – Nieuwerkerk CVV Zwervers  0-1
19  – Zestienhoven Leonidas  1-5
19  – HBSS Vrij
  Regio 2  Thuis    Uit  
De Jonge Spartaan Botlek  1-0
21 DFC Drechtstreek  1-6
22 SHO VVGZ  0-2
23 s Gravendeel SC Feyenoord  0-14
24 Spijkenisse Slikkerveer  3-1
25 IJvv de Zwervers Kocatepe  3-2
26 RDM SCO’63  15-2
27 Hellevoetsluis OVV  1-0
28 WFB Zuidland  0-5
29 Barendrecht Overmaas  3-2
30 Smitshoek Nieuwenhoorn  3-0
31 LMO Rijnmond HS  0-10
32 DRL Hekelingen  2-2, H. wns
33 Rhoon Rockanje  1-3
34 Heerjansdam Charlois  5-1
35- Brielle Pernis  3-2
36 FC Binnenmaas NSVV  2-6
37 Poortugaal Pelikaan  3-1
38 GHVV’13 FC Vlotbrug  8-1
39 Oranje Wit Rijsoord  7-0
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
40 Schoonhoven Oranje Wit  3-4
41 Zwaluwen CKC  1-3
42 De Jonge Spartaan Spijkenisse  0-10
43 Smitshoek DCV  7-0
44
Olympia HBSS  2-2, HBSS wns.
45 NSVV SVV  8-0
46 Barendrecht Excelsior Maassluis  4-2
47 IJvv de Zwervers VVGZ  4-1
 –
Tweede Ronde        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
48 Hekelingen Excelsior’20  3-2
49 Brielle Berkel  3-0
50 NOCKralingen Oranje Wit  2-2, O. wns
51 Maasdijk SC Feyenoord  0-3
52 Poortugaal CKC  5-2
53 XerxesDZB Gouda  0-2
54 Drechtstreek Leonidas  0-3
55 IJvv de Zwervers CVV Zwervers  4-3
56 Hellevoetsluis Heerjansdam  3-0
57 RDM HBSS  3-1
58 Zuidland Barendrecht  0-9
59 Bergambacht Alexandria’66  0-4
60 Rijnmond HS Smitshoek  0-9
61 Rockanje NSVV  0-13
62 Capelle BVCB  3-1
63 GHVV’13 Spijkenisse  0-13
 –
Achtste Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
64 Barendrecht Spijkenisse  6-1
65 IJvv de Zwervers Hekelingen  2-0
66 Capelle Smitshoek  2-1
67 Poortugaal RDM  9-0
68 NSVV Brielle  3-3, N. wns.
69 Oranje Wit SC Feyenoord  3-4
70 Hellevoetsluis Leonidas  1-8
71 Alexandria’66 Gouda  6-1
 –
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
72 Barendrecht Poortugaal  1-2
73
Capelle SC Feyenoord  0-4
74 Alexandria’66 IJvv de Zwervers  1-2
75 Leonidas NSVV  1-1, L. wns
 –
Halve Finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsrechter
76 Poortugaal SC Feyenoord  3-8
77 IJvv de Zwervers Leonidas  3-3, L. wns
 –
  Finale        
NR. Datum Thuis Uit Scheidsrechter
78 5-jun, 10:30 SC Feyenoord Leonidas