Drukzo Talent Cup (18/19)

De loting voor de Drukzo Talent Cup is verricht. In de regio wordt in poules van 4 gespeeld en zullen de beste twee ploegen zich kwalificeren voor de volgende ronde.

Poule 1
NR. Team
1 Bergambacht
2 Spirit
3 Perkouw
4 Jodan Boys
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Bergambacht Spirit 2-6
Perkouw Jodan Boys 1-5
11-dec, 20:00 Jodan Boys Bergambacht
11-dec, 20:00 Spirit Perkouw
22-jan, 20:00 Bergambacht Perkouw
22-jan, 20:00 Jodan Boys Spirit
Poule 2
NR. Team
1 Schoonhoven
2 Dilettant
3 Haastrecht
4 DCV
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Schoonhoven Dilettant R. Kooij
Haastrecht DCV 2-0
11-dec, 20:00 DCV Schoonhoven R. van der Hul
11-dec, 20:00 Dilettant Haastrecht A. Jansen
22-jan, 20:00 Schoonhoven Haastrecht
22-jan, 20:00 DCV Dilettant
Poule 3
NR. Team
1 Spijkenisse
2 Brielle
3 Zuidland
4 Hellevoetsluis
5 Nieuwenhoorn
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Spijkenisse Brielle 0-3
Nieuwenhoorn Hellevoetsluis 1-0
11-dec, 20:00 Nieuwenhoorn Brielle C. Gerritsen
26-jan, 14:30 Hellevoetsluis Zuidland K. Snoeij
15-jan, 20:00 Spijkenisse Nieuwenhoorn
15-jan, 20:00 Zuidland Brielle
29-jan, 20:00 Spijkenisse Hellevoetsluis
29-jan, 20:00 Zuidland Nieuwenhoorn
12-feb, 20:00 Spijkenisse Zuidland
12-feb, 20:00 Brielle Hellevoetsluis
Poule 4
NR. Team
1 Overmaas
2 Smitshoek
3 SHO
4 s Gravendeel
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Overmaas Smitshoek 0-3
SHO s Gravendeel 3-0
s Gravendeel Overmaas
22-jan, 20:00 Smitshoek SHO J. Achterberg
Overmaas SHO 0-3
s Gravendeel Smitshoek 0-3
Poule 5
NR. Team
1 Heinenoord
2 Rijnmond HS
3 Pernis
4 Spartaan’20
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Heinenoord Rijnmond HS 8-0
UITG. Pernis Spartaan’20
UITG. Spartaan’20 Heinenoord
Rijnmond HS Pernis 0-3
22-jan, 20:00 Heinenoord Pernis
22-jan, 20:00 Spartaan’20 Rijnmond HS
Poule 6
NR. Team
1 Victoria’04
2 VFC
3 GLZ/Delfshaven
4 Zwaluwen
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
13-nov, 20:00 Victoria’04 VFC 1-1
13-nov, 20:00 GLZ/Delfshaven Zwaluwen 3-2
11-dec, 20:00 Zwaluwen Victoria’04 P. Korsius
11-dec, 20:00 VFC GLZ/Delfshaven R. Warring
29-jan, 20:00 Victoria’04 GLZ/Delfshaven
29-jan, 20:00 Zwaluwen VFC
Poule 7
NR. Team
1 SC Feyenoord
2 Olympia
3 TOGB
4 Soccer Boys Teruggetrokken
5 Sparta (AV)
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Olympia Sparta (AV) 1-6
TOGB Soccer Boys 3-0
Soccer Boys Olympia 0-3
11-dec, 20:00 Sparta (AV) SC Feyenoord B. Snelderwaard
SC Feyenoord Soccer Boys 3-0
15-jan, 20:00 Olympia TOGB
29-jan, 20:00 TOGB SC Feyenoord
Soccer Boys Sparta (AV) 0-3
12-feb, 20:00 SC Feyenoord Olympia
12-feb, 20:00 Sparta (AV) TOGB
Poule 8
NR. Team
1 XerxesDZB
2 Leonidas
3 Slikkerveer
4 Pelikaan
5 RVVH
Programma
NR. Datum Thuis Uit Scheids
Leonidas RVVH 1-1
13-nov, 20:00 Slikkerveer Pelikaan J. Louwerens
11-dec, 20:00 Pelikaan Leonidas H. van Meerkerk
11-dec, 20:00 RVVH XerxesDZB J. Louwerens
15-jan, 20:00 XerxesDZB Pelikaan
15-jan, 20:00 Leonidas Slikkerveer
29-jan, 20:00 Slikkerveer XerxesDZB
29-jan, 20:00 Pelikaan RVVH
12-feb, 20:00 XerxesDZB Leonidas
12-feb, 20:00 RVVH Slikkerveer