Sir Winston Fun & Games Cup (JO13)

Eerste Ronde
NR Datum Thuis Uit
1 VVOR Zestienhoven 0-4
2 sv Charlois AGE-GGK 13-0
3 Bergambacht ONA 2-0
4 Rijsoord Poortugaal 5-0
5 CWO Gouda 1-2
6 Rockanje Brielle 0-3
7 Drechtstreek Spirit 0-9
8 TOGB Alexandria ’66 2-2, A.
9 Maasdijk Hillegersberg 4-3
10 OVV Spartaan ’20 0-13
11 Hermes DVS Binnenmaas 2-6
12 VOC Jodan Boys 1-0
13 Jonge Spartaan WFB 2-1
14 Maense Feyenoord AV 0-11
15 GLZ Delfshaven Victoria ’04 2-3
16 Rhoon RVVH 1-9
17 FC IJsselmonde Pelikaan 0-4
18 BVCB De Betrokken Spartaan 1-3
19 LMO IFC 3-1
20 Blijdorp Berkel 1-13
21 CKC Dilettant 4-0
22 Soccer boys Schoonhoven 2-2, Sch.
23 Smitshoek NSVV 6-1
24 HBSS Excelsior Maassluis 0-3
25 Barendrecht Vrij
26 Nieuwenhoorn SHO 0-4
27 Hellevoetsluis Spijkenisse 0-15
28 Rozenburg Botlek 0-3
29 DCV Kethel Spaland 0-3
30 SVS Zwaluwen 1-5
31 Excelsior’20 Vrij
32 Haastrecht Vrij
Tussenronde
NR Datum Thuis Uit
33 Alexandria ’66  Betrokken Spartaan 6-2
34 Brielle Spartaan ’20 0-7
35 Haastrecht LMO 2-3
36 Bergambacht Gouda 0-1
37 Feyenoord AV Victoria ’04 6-0
38 Maasdijk VOC 2-0
39 CKC Schoonhoven 1-8
40 Zestienhoven Spirit 3-2
41 Excelsior Maassluis Barendrecht 3-5
42 Jonge Spartaan Smitshoek 0-3
43 Kethel Spaland Berkel 6-4
44 Binnenmaas RVVH 2-2, B.
45 Zwaluwen Spijkenisse 1-3
46 SHO Botlek 8-0
47 Excelsior’20 Pelikaan 5-1
48 sv Charlois Rijsoord 4-2
Achtste Finale
NR Datum Thuis Uit Scheidsen
111 sv Charlois Excelsior’20 5-2
112 SHO FC Binnenmaas 1-1, FC B.
113 Spijkenisse Gouda 8-1
114 Smitshoek SC Feyenoord 1-1, Sm.
115 Alexandria’66 Barendrecht 5-0
116 Kethel Spaland Zestienhoven 1-1, Z.
117 LMO Schoonhoven 2-6
118 Maasdijk Spartaan’20 0-2
KWARTFINALE
NR Datum Thuis Uit Scheidsen
127 Spijkenisse FC Binnenmaas 3-1
128 Smitshoek Alexandria’66 0-0, SH.
129 sv Charlois Zestienhoven 4-5
130 Schoonhoven Spartaan’20 2-6
HALVE FINALE
NR Datum Thuis Uit Scheidsen
131 24-mei, 18:30 Zestienhoven Spijkenisse
132 25-mei, 19:00 Smithoek Spartaan’20
FINALE
NR Datum Thuis Uit Scheidsen
133 6-jun, 08:30