Programma 1ste ronde VoetbalRijnmond Cup

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de eerste ronde van de VoetbalRijnmond Cup. De speeldatum is 15 oktober, tenzij anders aangegeven. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl. De speeldatum van deze ronde is 15 oktober. Alle wedstrijden vangen om 20:00 aan, tenzij anders aangegeven.

Voor de eerste ronde zijn Moordrecht (Regio 1) en Slikkerveer (Regio 2) vrijgeloot.

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders via:  06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

Regio 1:
NR. Datum: Thuis Uit Scheidsrechter:
1 Swift Boys Maense  2 – 2, Swift wns.
2 V PPSC Excelsior’20  1 – 3
3 V HOV/DJSCR HBSS  3 – 3, HOV wns.
4 V Gouda (za) Hargasport (za)  1 – 2
5 V TOGB sc Excelsior R.  0 – 0, Exc. wns.
6
CION (bij Alexandria’66) Alexandria’66  1 – 3
7 V Hargasport (zo) Kethel-Spaland (zo)  5 – 1
8 V Hermes DVS (zo) Antibarbari  1 – 2
9 Steeds Hooger Lekkerkerk  1 – 3
10 V Zwaluwen VFC  4 – 2
11 V AGE JHR  2 – 1
12 V XerxesDZB (zo) Victoria’04 (za)  3 – 0
13 V Gouda (zo) VOB  3 – 0
14 V NOCKralingen (za) Hermandad  2 – 2, Hermandad wns.
15 V Deltasport BVCB  0 – 3
16 V Perkouw Nieuwerkerk  0 – 8
17 V Jodan Boys CVC Reeuwijk  3 – 0
18 V SDV XerxesDZB (za)  0 – 18
19 V NOCKralingen (zo) CKC  2 – 4
20 V Zestienhoven HWD  5 – 2
21 V Dilettant VOC  2 – 6
22 V sv Ommoord Schoonhoven  2 – 2, S’hoven wns
23 V
Zwarte Pijl (Bij SB) Soccer Boys  0 – 7
24 V Excelsior M. Victoria’04 (zo)  5 – 1
25 V Voorwaarts CWO (za)  2 – 1
26 V GLZ/Delfshaven HermesDVS (za)  1 – 1, GLZ wns.
27 V Real Parbo SVV  2 – 2, SVV wns.
28 V VVOR DVO’32  6 – 5
29 V Capelle DONK  5 – 1
30 V Olympia Kethel-Spaland (za)  3 – 0
Regio 2:
NR. Datum: Thuis Uit Scheidsrechter:
31 V Maasstad Tediro TransvaliaZW (za)  4 – 2
32 V
Rhoon IFC  1 – 3
33 V
Stellendam Meeuwenplaat  0 – 3
34 V Bernisse COAL  1 – 1, Bernisse wns.
35 V Lombardijen Overmaas  3 – 0
36
OHVV (bij Sliedrecht) Sliedrecht  0 – 4
37 V
Abbenbroek Spartaan’20  1 – 3
38 V TransvaliaZW (zo) Nieuwenhoorn (zo)  1 – 3
39 V WCR (za) Melissant  6 – 3
40 V Brielle ASWH  0 – 0, Brielle wns.
41 WFB (bij OVV) Heerjansdam  0 – 4
42 V BZC’95 Zuiderpark  3 – 1
43 V
Rijnmond HS Pelikaan  1 – 7
44 V SSS Groote Lindt  1 – 4
45 V Oud-Beijerland Rozenburg  1 – 2
46 V PFC De Zwerver  7 – 3
47 V GOZ SCO’63 (za)  1 – 2
48 V SCO’63 (zo) Piershil  0 – 5
49 V Kocatepe Nieuwenhoorn (za)  0 – 1
50 V LMO (zo) Egelantier Boys  3 – 0
51 V NSVV Poortugaal (zo)  1 – 1, P’gaal wns.
52 V DHZ Strijen  1 – 5
53 V LMO (za) DEHMusschen  1 – 1, LMO wns.
54 V Poortugaal (za) OVV  1 – 4
55 V Hellevoetsluis DRL (za)  8 – 0
56 V IJvv de Zwervers Heinenoord  1 – 3
57 V WCR (zo) Zinkwegse Boys  6 – 0
58 V Rockanje CVV-Mercurius  7 – 1
59 V FC Vlotbrug Zuidland  3 – 4
60 V Pernis Besiktas  10 – 1
61
DVV’09 Botlek  2 – 4
62 V DRL (zo) Barendrecht  0 – 3
63 V OFB Spijkenisse  0 – 17
64 V
DBGC RVVH  1 – 2
65 V SHO Smitshoek  1 – 1, SHO wns.
66 V
Rijsoord s Gravendeel  10 – 0

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan:

Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.