Eerste Ronde Palace Casino Cup

De loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup, heeft op 1 oktober bij RTV Rijnmond plaatsgevonden.

Wijzigingen kunt u uiterlijk een week van te voren doorsturen naar info@voetbalrijnmondcup.nl

Regio 1
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
1 Bergambacht HBSS 3-0
2 Zwaluwen NOCKralingen (zo) 13-0
3 DVO’32 GLZ/Delfshaven (zo) 2-3
4 XerxesDZB (zo) HOV/DJSCR 2-1
5 Haastrecht Perkouw 6-1
6 HermesDVS VVOR 2-4
7 6-nov, 20:00 MSV’71 Olympia T. Groenendijk
8 Excelsior Maassluis Sparta (AV) 3-0
9 Excelsior’20 Nieuwerkerk 3-3, Ex.
10 Rotterdam United Moerkapelle 2-4
11 23-okt, 20:00 FC Oudewater VFC (zo) E.Toonen
12 Steeds Hooger CVV Zwervers 0-3
13 30-okt, 20:00 SVV (za) Hillegersberg (zo) H.van Meerkerk
14 CKC XerxesDZB (za) 0-4
15 Jodan Boys PPSC 8-1
16 Spirit CVC Reeuwijk 5-4
17 Lekkerkerk HWD (zo) 2-3
18 Soccer Boys Leonidas (zo) 4-4, S.
19 UITG. CWO SVV (zo)
20 Victoria’04 (za) Blijdorp 3-0
21 23-okt, 20:00 VFC (za) Hillegersberg (za) C. Gerritsen
22 DCV Maasdijk 5-1
23 UITG. GLZ/Delfshaven (za) SDV A. Kremer
24 Zestienhoven TOGB (zo) 1-1, T.
25 Leonidas (za) NOCKralingen (za) 2-0
26 DONK ONA 2-2, O.
27 VOC Kethel Spaland (za) 5-2
28 Alexandria’66 Antibarbari 1-3
29 VDL Victoria’04 (zo) 3-0
30 17-okt, 20:00 Kethel Spaland (zo) Maense J.Jung
31 30-okt, 20:00 Zwarte Pijl HWD (za) L. van Zanten
32 23-okt, 20:00 Swift Boys SVS A. Kremer
33 23-okt, 20:00 Capelle BVCB T. Groenendijk
34 23-okt, 20:00 CION Berkel
35 23-okt, 20:00 TOGB (za) Dilettant
36 23-okt, 20:00 VOB Deltasport
37 23-okt, 20:00 Neptunus-Schiebr. SC Excelsior A. Syed
Regio 2
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
38 23-okt, 20:00 Rozenburg Herkingen’55 J. Jung
39 23-okt, 20:00 GSC/ODS (zo) Meeuwenplaat E. Egberts
40 23-okt, 20:00 SCO’63 SHO J. Schooneveld
41 23-okt, 20:00 RVVH Goudswaardse Boys P. Slieker
42 30-okt, 20:00 IFC (zo) Pretoria B. van Rooden
43 23-okt, 20:00 IJvv de Zwervers Rijsoord M. de Lange
44 23-okt, 20:00 NSVV ZBVH R. van der Hul
45 23-okt, 20:00 IFC (za) Spartaan’20 (za) H. van Meerkerk
46 23-okt, 20:00 SC Feyenoord ZBC’97 R. Karremans
47 30-okt, 20:00 Oud-Beijerland Zuidland
48 30-okt, 20:00 OVV SSS
49 30-okt, 20:00 Smitshoek GHVV’13 P. Slieker
50 30-okt, 20:00 s Gravendeel Overmaas
51 10-nov, 18:00 Spartaan’20 (zo) sv Charlois (za)
52 30-okt, 20:00 sv Charlois (zo) Stellendam
53 30-okt, 20:00 Oranje Wit Rockanje B. van Rooden
54 30-okt, 20:00 FC Ijsselmonde (za) Slikkerveer J. Louwerens
55 30-okt, 20:00 FC Dordrecht (AV) Abbenbroek H. van Meerkerk
56 30-okt, 20:00 Botlek Besiktas
57 30-okt, 20:00 Brielle LMO
58 31-okt, 20:00 GOZ Egelantier Boys
59 6-nov, 20:00 Rijnmond HS ASWH
60 6-nov, 20:00 Hellevoetsluis De Zwerver
61 Heinenoord FIOS 3-0
62 30-okt, 20:00 Vierpolders COAL D. van Aalst
63 30-okt, 20:00 FC Vlotbrug Zinkwegse Boys
64 30-okt, 20:00 Groote Lindt DRL (zo) J. de Vos
65 6-nov, 20:00 DRL (za) Poortugaal D. van Aalst
66 10-nov, 14:30 DJS Heerjansdam
67 6-nov, 20:00 Pelikaan Nieuwenhoorn
68 6-nov, 20:00 WCR (zo) Spijkenisse
69 6-nov, 20:00 Wieldrecht Barendrecht R. Karremans
70 6-nov, 20:00 BZC/Zuiderpark Rhoon
71 6-nov, 20:00 FC IJsselmonde (zo) FC Binnenmaas
72 6-nov, 20:00 Pernis OHVV
73 6-nov, 20:00 Piershil WFB J. de Vos
74 6-nov, 20:00 FC Blankenburg NBSVV
75 6-nov, 20:00 Papendrecht WCR (za)
6-nov, 20:00 Bolnes vrij