VoetbalRijnmond Cup

Eerste Ronde Palace Casino Cup (17/18)

Onderstaand de loting voor de eerste ronde van de Palace Casino Cup. Wilt u verplaatsen neemt u dan contact op met uw tegenstander en de organisatie. Het verplaatsen van wedstrijden dient binnen tien dagen na de loting te geschieden en kan alleen in onderling overleg. Meer informatie via info@voetbalrijnmondcup.nl

De uiterste speeldatum van deze ronde is 9 november 2017. De loting zal op dinsdag 7 november of donderdag 9 november plaatsvinden. De wedstrijden van de tweede ronde staan gepland op dinsdagen 21 en 28 november en 5 december 2017.

NR. Datum Thuis   Uit Scheidsr.
1 VOB Sparta (AV)  2-8
2 Maense Bergambacht  1-3
3 GLZ/Delfshaven (zo) Zwaluwen  0-4
4 Olympia Be Fair  1-2
5 Ommoord DVO’32  1-5
6 * Floreant HBSS  0-3
7 Deltasport Antibarbari  2-1
8 VVOR GLZ/Delfhaven (za)  4-0
9 Hillegersberg (zo) Excelsior’20  2-1
10   Victoria’04 (zo) SVV (zo)  2-7
11 RVC’33 CVC Reeuwijk  1-1, CVC wns.
12 TOGB Perkouw  0-1
13 * PKC’85 Capelle  0-3
14 Leonidas (za) Nieuwerkerk (za)  3-2
15 XerxesDZB (zo) SDV  4-1
16 Hillegersberg (za) Zwarte Pijl  6-1
17 Neptunus-Schiebroek Soccer Boys  6-1
18 Blijdorp CWO  1-4
19 Zestienhoven SVS  2-2, Z. wns
20 HWD (zo) AGE-GGK (zo)  2-4
21 * CION Schoonhoven  3-0
22 Excelsior R. BVCB  0-4
23 VFC (zo) AGE-GGK (za)  2-1
24 NOCKralingen XerxesDZB (za)  0-3
25 Rotterdam United FC Oudewater  1-3
26 Berkel HWD (za)  3-1
27 * Excelsior M. Maasdijk  3-0
28 CKC Kethel Spaland (zo)  0-1
29 HOV/DJSCR Spirit  2-3
30 * DCV HermesDVS  3-0
31 CVV Zwervers Gouda  7-0
32 Jodan Boys Dilettant  7-0
33 * Leonidas (zo) ASW  3-0
34 VOC Moerkapelle  6-0
35 Kethel Spaland (za) ONA  1-3
36 DONK Victoria’04 (za)  4-3
37 VFC (za) Haastrecht  2-3
38 Steeds Hooger Nieuwerkerk (zo)  0-10
39 SVV (za) Hermandad  1-2
40 * PPSC Lekkerkerk  3-0
41 * Alexandria’66 Swift Boys  3-0
Regio 2
42 * Botlek VVGZ  0-3
43 Brielle Smitshoek  2-2, S. wns
44 RVVH Barendrecht  4-3
45 Flakkee Abbenbroek  1-3
46 Besiktas FC Vlotbrug  2-3
47 * Oude Maas Melissant  3-0
48 Spijkenisse WCR (zo)  9-1
49 FC Binnenmaas DBGC  4-3
50 Zuidland SC Feyenoord  0-5
51 NBSVV SHO  0-1
52 Rijnmond HS Meeuwenplaat  1-6
53 Vierpolders Charlois (za)  4-3
54 * Poortugaal (zo) NTVV  3-0
55 BZC/Zuiderpark (za) GHVV’13  0-9
56 * Rockanje Wieldrecht  4-1
57 FC Blankenburg FC IJsselmonde (za)  0-8
58 Pretoria OFB  4-2
59 OHVV Poortugaal (za)  5-2
60 * De Zwerver DVV’09  3-0
61 NSVV Egelantier Boys  3-0
62 IFC (za) ZBVH  4-0
63 COAL RDM  5-3
64 ZBC’97 Goudswaardse Boys  N.G.
65 Spartaan’20 (za) Groote Lindt  2-5
66 Slikkerveer LMO  5-3
67 IJvv de Zwervers Oranje Wit  1-8
68 Oud-Beijerland Rozenburg  3-1
69 GSC/ODS (za) SCO’63  1-2
70 Hellevoetsluis Hekelingen  9-0
71 Pernis Spartaan’20 (zo)  0-1
72 IFC (zo) Nieuwenhoorn  6-1
73 s Gravendeel FC IJsselmonde (zo)  0-2
74 * Papendrecht WCR (za)  3-0
75 DRL ASWH  0-1
76 Rhoon OVV  7-4
77 * FIOS TransvaliaZW  3-0
78 De Jonge Spartaan Heinenoord  1-5
79 BZC/Zuiderpark (zo) GSC/ODS (zo)  1-2
80 WFB Charlois (zo)  0-2
81 Heerjansdam Piershil  1-2
82 SSS Pelikaan  0-5
83 Overmaas Zinkwegse Boys  2-2, Ov. wns.
84 GOZ Rijsoord  2-4
85 * Bolnes Herkingen’55  3-0