Abel. Cup (JO9, 7v7)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
2501 Olympia Vrij
2502 Berkel BVCB  3-6
2503 Leonidas sv Ommoord  3-1
2504 Jodan Boys DONK  4-0
2505 Blijdorp De Betrokken Spartaan  4-10
2506 Nieuwerkerk SVS  6-7
2507 Zwaluwen VOC  5-9
2508- CVC Reeuwijk ONA  3-8
2509 Soccer Boys TOGB  1-3
2510 HermesDVS HWD  3-7
2511 Gouda HOV/DJSCR  0-5
2512 Maense Zestienhoven  3-8
2513 Bergambacht Dilettant  1-4
2514 CVV Zwervers Spirit  3-1
2515 Excelsior’20 Alexandria’66  2-2, E. wns
2516 Capelle Schoonhoven  4-3
2517 Excelsior Maassluis XerxesDZB  7-5
2518 PPSC SVV  4-5
2519 CKC VVOR  0-12
2520 GHVV’13 Hellevoetsluis  0-5
2521 IJvv de Zwervers Pernis  12-0
2522 Oude Maas SCO’63  8-0
2523 NSVV SHO  10-6
2524 Overmaas Rhoon  2-6
2525 * Hekelingen Poortugaal  3-0
2526 Rockanje Rijnmond HS  5-3
2527 Nieuwenhoorn Barendrecht  1-14
2528 OVV Zuidland  1-6
2529 Pelikaan Slikkerveer  0-4
2530 Groote Lindt FC IJsselmonde  2-2. IJ.
2531 Drechtstreek s Gravendeel  11-1
2532 FC Vlotbrug De Jonge Spartaan  6-2
2533 LMO SC Feyenoord  3-6
2534 Smitshoek DRL  8-0
2535 Spartaan’20 FC Binnenmaas  2-0
2536 BZC/Zuiderpark (za) Bolnes  0-3
2537 Brielle Botlek  5-1
2538 Victoria’04 vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2539 Victoria’04 Excelsior’20  0-5
2540 Excelsior M. HWD  13-1
2541 SVS Dilettant  4-3
2542 Olympia VVOR  2-2, O.
2543 Slikkerveer Drechtstreek  0-3
2544 Oude Maas FC Ijsselmonde  3-0
Tweede Ronde
2545  Zuidland  FC Vlotbrug  3-5
2546  ONA  Jodan Boys  0-12
2547  HOV/DJSCR  SC Feyenoord  2-4
2548  Excelsior’20  Smitshoek  5-1
2549  Oude Maas  SVV  3-1
2550  Brielle  CVV Zwervers  0-3
2551  Drechtstreek  TOGB  2-1
2552  Bolnes  Spartaan’20  0-3
2553  IJvv de Zwervers  Olympia  1-0
2554  Zestienhoven  Barendrecht  2-4
2555  BVCB  Hekelingen  12-0
2556  SVS  De Betrokken Spartaan  1-6
2557  VOC  Hellevoetsluis  5-1
2558  Rockanje  NSVV  1-10
2559  Capelle  Rhoon  5-3
2560  Excelsior M.  Leonidas  3-0
 –
  Achtste finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsr.
2562  FC Vlotbrug  Jodan Boys  3-1
2563  SC Feyenoord  Excelsior’20  1-4
2564  Oude Maas  CVV Zwervers  2-5
2565  Drechtstreek  Spartaan’20  1-4
2566  IJvv de Zwervers  Barendrecht  0-4
2567  BVCB  Betrokken Spartaan  3-1
2568  VOC  NSVV  4-1
2569  Capelle  Excelsior M.  4-4, E.
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsr.
2570  Excelsior M.  VOC  2-6
2571  Spartaan’20  Barendrecht  0-1
2572  BVCB  CVV Zwervers  3-0
2573  Excelsior’20  FC Vlotbrug 12-1
Halve Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2574  VOC  BVCB 3-1
2575  Barendrecht  Excelsior’20 5-2
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2576 16-jun, 00:00  VOC  Barendrecht