VoetbalRijnmond Cup

Abel. Cup (JO9, 7v7)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
2501 Olympia Vrij
2502 Berkel BVCB  3-6
2503 Leonidas sv Ommoord  3-1
2504 Jodan Boys DONK  4-0
2505 Blijdorp De Betrokken Spartaan  4-10
2506 Nieuwerkerk SVS  6-7
2507 Zwaluwen VOC  5-9
2508- CVC Reeuwijk ONA  3-8
2509 Soccer Boys TOGB  1-3
2510 HermesDVS HWD  3-7
2511 Gouda HOV/DJSCR  0-5
2512 Maense Zestienhoven  3-8
2513 Bergambacht Dilettant  1-4
2514 CVV Zwervers Spirit  3-1
2515 Excelsior’20 Alexandria’66  2-2, E. wns
2516 Capelle Schoonhoven  4-3
2517 Excelsior Maassluis XerxesDZB  7-5
2518 PPSC SVV  4-5
2519 CKC VVOR  0-12
2520 GHVV’13 Hellevoetsluis  0-5
2521 IJvv de Zwervers Pernis  12-0
2522 Oude Maas SCO’63  8-0
2523 NSVV SHO  10-6
2524 Overmaas Rhoon  2-6
2525 * Hekelingen Poortugaal
2526 Rockanje Rijnmond HS  5-3
2527 Nieuwenhoorn Barendrecht  1-14
2528 OVV Zuidland  1-6
2529 Pelikaan Slikkerveer  0-4
2530 Groote Lindt FC IJsselmonde  2-2. IJ.
2531 Drechtstreek s Gravendeel  11-1
2532 FC Vlotbrug De Jonge Spartaan  6-2
2533 LMO SC Feyenoord  6-3
2534 Smitshoek DRL  8-0
2535 Spartaan’20 FC Binnenmaas  2-0
2536 BZC/Zuiderpark (za) Bolnes  0-3
2537 Brielle Botlek  5-1
2538 Victoria’04 vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2539 21-feb, 18:30 Victoria’04 Excelsior’20
2540 21-feb, 18:30 Excelsior M. HWD
2541 21-feb, 18:30 SVS Dilettant
2542 21-feb, 18:30 Olympia VVOR
2543 21-feb, 18:30 Slikkerveer Drechtstreek
2544 21-feb, 18:30 Oude Maas FC Ijsselmonde
Tweede Ronde
2545 21-mrt, 19:00
2546 21-mrt, 19:00
2547 21-mrt, 19:00
2548 21-mrt, 19:00
2549 21-mrt, 19:00
2550 21-mrt, 19:00
2551 21-mrt, 19:00
2552 21-mrt, 19:00
2553 21-mrt, 19:00
2554 21-mrt, 19:00
2555 21-mrt, 19:00
2556 21-mrt, 19:00
2557 21-mrt, 19:00
2558 21-mrt, 19:00
2559 21-mrt, 19:00
2560 21-mrt, 19:00
2561 21-mrt, 19:00
Achtste finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2562 18-apr, 19:00
2563 18-apr, 19:00
2564 18-apr, 19:00
2565 18-apr, 19:00
2566 18-apr, 19:00
2567 18-apr, 19:00
2568 18-apr, 19:00
2569 18-apr, 19:00
Kwartfinale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2570 9-mei, 19:00
2571 9-mei, 19:00
2572 9-mei, 19:00
2573 9-mei, 19:00
Halve Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2574 30-mei, 19:30
2575 30-mei, 19:30
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
2576 16-jun, 00:00