Abel. Cup (JO19)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
A1 Haastrecht Schoonhoven  3-2
A2 Perkouw CVV Zwervers  1-5
A3 NOCKralingen Leonidas  2-9
A4 sv Ommoord Alexandria’66  1-4
A5 HermesDVS Gouda  1-3
A6 Capelle CKC  7-0
A7 AGE-GGK DVO’32  3-1
A8 DCV DONK  4-8
A9 VOC Nieuwerkerk  5-2
A10 Bergambacht vrij
A11 Excelsior’20 Maasdijk  5-1
A12 CVC Reeuwijk FC Oudewater  3-0
A13 Berkel ONA  2-3
A14 Excelsior Maassluis Olympia  3-1
A15 Jodan Boys Victoria’04  5-3
A16 PPSC Blijdorp  1-6
A17 BVCB XerxesDZB  4-3
A18 Spirit SVS  2-1
A19 VVOR Zwaluwen  2-5
A20 Zestienhoven vrij
A21 SCO’63 Smitshoek  0-3
A22 Pelikaan VVGZ  2-4
A23 Spartaan’20 SHO  6-1
A24 Spijkenisse Zuidland  3-1
A25 IJvv de Zwervers Barendrecht  0-3
A26 Botlek FC Binnenmaas  2-0
A27 Drechtstreek DRL  4-3
A28 OVV WFB  5-1
A29 Hellevoetsluis GHVV’13  4-1
A30 Rijnmond HS Rockanje  6-4
A31 Groote Lindt SC Emma  3-0
A32 De Jonge Spartaan Brielle  3-0
A33 NSVV s Gravendeel  3-1
A34 Nieuwenhoorn Hekelingen  3-1
A35 Rozenburg Overmaas  5-2
A36 Rhoon RVVH  0-12
A37 Rijsoord vrij
A38 Pernis Poortugaal  0-9
A39 SC Feyenoord Slikkerveer  7-1
A40 GSC/ODS vrij
Tussenronde
A41 Excelsior M. Haastrecht  2-1
A42 VOC Blijdorp  1-1, B.
A43 Zestienhoven CVV Zwervers  3-0
A44 Zwaluwen Excelsior’20  4-1
A45 VVGZ GSC/ODS  3-3, V.
A46 Botlek NSVV  4-0
A47 RVVH Barendrecht  3-4
A48 OVV De Jonge Spartaan  1-3
 –
Tweede Ronde  
A51  SC Feyenoord  Nieuwenhoorn  9-0
A52  DONK  Poortugaal  2-3
A53  Excelsior M.  De Jonge Spartaan  3-0
A54  Spijkenisse  CVC Reeuwijk  3-0
A55  Capelle  Rijnmond HS  8-0
A56  Leonidas  Blijdorp  2-0
A57  Botlek  Rijsoord  5-2
A58  ONA  VVGZ  5-2
A59  Smitshoek  Spartaan’20  4-4, S.
A60  Spirit  Zestienhoven  4-4, Z.
A61  Alexandria’66  Rozenburg  6-1
A62  Hellevoetsluis  AGE-GGK  10-3
A63  Drechtstreek  Bergambacht  3-3, D.
A64  Gouda  Zwaluwen  3-4
A65  Barendrecht  BVCB  2-1
A66  Jodan Boys  Groote Lindt  11-0
 –  –
Achtste Finale
A80 SC Feyenoord Poortugaal  4-1
A81 Excelsior M. Spijkenisse  1-4
A82 Capelle Leonidas  2-2, C.
A83 Botlek ONA  1-3
A84 Smitshoek Jodan Boys  1-1, J.
A85 Alexandria’66 Zestienhoven  8-0
A86 Drechtstreek Hellevoetsluis  2-1
A87 Barendrecht Zwaluwen  3-1
 – Kwartfinale
A91 SC Feyenoord Barendrecht  3-1
A92 Capelle Alexandria’66  2-3
A93 Jodan Boys ONA  13-0
A94 Drechtstreek Spijkenisse  3-0
 –
Halve finale
A95 SC Feyenoord Alexandria’66 1-0
A96 Jodan Boys Drechtstreek 3-0
 –
Finale
A97 16-jun, 00:00 Jodan Boys  SC Feyenoord