VoetbalRijnmond Cup

Abel. Cup (JO19)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
A1 Haastrecht Schoonhoven  3-2
A2 Perkouw CVV Zwervers  1-5
A3 NOCKralingen Leonidas  2-9
A4 sv Ommoord Alexandria’66  1-4
A5 HermesDVS Gouda  1-3
A6 Capelle CKC  7-0
A7 AGE-GGK DVO’32  3-1
A8 DCV DONK  4-8
A9 VOC Nieuwerkerk  5-2
A10 Bergambacht vrij
A11 Excelsior’20 Maasdijk  5-1
A12 20-nov, 19:30 CVC Reeuwijk FC Oudewater
A13 Berkel ONA  2-3
A14 Excelsior Maassluis Olympia  3-1
A15 Jodan Boys Victoria’04  5-3
A16 PPSC Blijdorp  1-6
A17 BVCB XerxesDZB  4-3
A18 Spirit SVS  2-1
A19 VVOR Zwaluwen  2-5
A20 Zestienhoven vrij
A21 SCO’63 Smitshoek  0-3
A22 Pelikaan VVGZ  2-4
A23 Spartaan’20 SHO  6-1
A24 Spijkenisse Zuidland  3-1
A25 IJvv de Zwervers Barendrecht  0-3
A26 Botlek FC Binnenmaas  2-0
A27 Drechtstreek DRL  4-3
A28 OVV WFB  5-1
A29 Hellevoetsluis GHVV’13  4-1
A30 Rijnmond HS Rockanje  6-4
A31 Groote Lindt SC Emma  3-0
A32 De Jonge Spartaan Brielle  3-0
A33 4-dec, 19:30 NSVV s Gravendeel
A34 Nieuwenhoorn Hekelingen  3-1
A35 Rozenburg Overmaas  5-2
A36 Rhoon RVVH  0-12
A37 Rijsoord vrij
A38 Pernis Poortugaal  0-9
A39 SC Feyenoord Slikkerveer  7-1
A40 GSC/ODS vrij
Tussenronde
A41 Excelsior M. Haastrecht  2-1
A42 14-feb, 19:30 VOC Blijdorp
A43 20-feb, 19:30 Zestienhoven CVV Zwervers
A44 14-feb, 20:00 Zwaluwen Excelsior’20
A45 VVGZ GSC/ODS  3-3, V.
A46 14-feb, 19:30 Botlek Winnaar A33
A47 14-feb, 20:00 RVVH Barendrecht
A48 19-feb, 19:30 OVV De Jonge Spartaan
 –
Tweede Ronde  Loting 16 januari
A51 21-mrt, 19:30
A52 21-mrt, 19:30
A53 21-mrt, 19:30
A54 21-mrt, 19:30
A55 21-mrt, 19:30
A56 21-mrt, 19:30
A57 21-mrt, 19:30
A58 21-mrt, 19:30
A59 21-mrt, 19:30
A60 21-mrt, 19:30
A61 21-mrt, 19:30
A62 21-mrt, 19:30
A63 21-mrt, 19:30
A64 21-mrt, 19:30
A65 21-mrt, 19:30
A66 21-mrt, 19:30
 –
Achtste Finale
A80 11-april, 19:30 Winnaar 51 Winnaar 52
A81 11-april, 19:30 Winnaar 53 Winnaar 54
A82 11-april, 19:30 Winnaar 55 Winnaar 56
A83 11-april, 19:30 Winnaar 57 Winnaar 58
A84 11-april, 19:30 Winnaar 59 Winnaar 59
A85 11-april, 19:30 Winnaar 61 Winnaar 60
A86 11-april, 19:30 Winnaar 63 Winnaar 62
A87 11-april, 19:30 Winnaar 65 Winnaar 64
 – Kwartfinale
A91 2-mei, 19:30 Winnaar 80 Winnaar 87
A92 2-mei, 19:30 Winnaar 82 Winnaar 85
A93 2-mei, 19:30 Winnaar 84 Winnaar 83
A94 2-mei, 19:30 Winnaar 86 Winnaar 81
 –
Halve finale
A95 23-mei, 19:30 Winnaar 91 Winnaar 92
A96 23-mei, 19:30 Winnaar 93 Winnaar 94
 –
Finale
A97 16-jun, 00:00