Abel. Cup (JO17)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheids
B1 CKC Bergambacht  1-1, Ckc wns.
B2 Schoonhoven CVV Zwervers  2-3
B3 ASW CVC Reeuwijk  1-4
B4 Capelle Betrokken Spartaan  3-0
B5 Maense SVS  1-8
B6 Berkel DONK  3-1
B7 Neptunus-Schiebroek HOV/DJSCR  0-3
B8 Gouda Maasdijk  3-2
B9 CWO Blijdorp  2-1
B10 HermesDVS PPSC  3-3, H. wns.
B11 Excelsior’20 Leonidas  2-4
B12 NOCKralingen ONA  4-2
B13 Zestienhoven HBSS  2-0
B14 Haastrecht Spirit  2-1
B15 sv Ommoord FC Oudewater  0-3
B16 SVV Excelsior Maassluis  3-1
B17 Dilettant DCV  0-5
B18 Nieuwerkerk XerxesDZB  0-2
B19 Olympia Jodan Boys  0-3
B20 BVCB VOC  1-2
B21 Victoria’04 VVOR  3-2
B22 Zwaluwen Alexandria’66  1-3
B23 Oude Maas Charlois  4-1
B24 Poortugaal Pernis  5-1
B25 BZC/Zuiderpark (za) FC Binnenmaas  1-3
B26 Drechtstreek DFC  6-0
B27 GHVV’13 FC Vlotbrug  7-1
B28 FC IJsselmonde Barendrecht  0-8
B29 DRL NSVV  0-3
B30 Brielle Botlek  6-1
B31 Hellevoetsluis Nieuwenhoorn  1-2
B32 De Jonge Spartaan Rockanje  3-2
B33 Oranje Wit Pelikaan  1-3
B34 IJvv de Zwervers LMO  6-0
B35 IFC RVVH  4-3
B36 OVV WFB  9-0
B37 Groote Lindt Overmaas  4-1
B38 s Gravendeel Smitshoek  0-4
B39 Rijnmond HS SC Feyenoord  0-8
B40 Zuidland SCO’63  5-1
B41 Spijkenisse Slikkerveer  5-1
B42 VVGZ Spartaan’20  1-2
B43 SHO Rhoon  0-1
B44 Dubbeldam Vrij
Tussenronde
B45 Jodan Boys XerxesDZB  3-0
0B46 NOCKralingen Capelle  1-3
B47 HOV/DJSCR Zestienhoven  0-3
B48 Berkel CKC  3-5
B49 CVC Reeuwijk SVV  8-0
B50 CWO Leonidas  1-4
B51 Drechtstreek Barendrecht  1-7
B52 Spartaan’20 Poortugaal  5-2
B53 Smitshoek Nieuwenhoorn  3-2
B54 Pelikaan GHVV’13  2-0
B55 Zuidland Spijkenisse  0-3
B56 NSVV Ijvv de Zwervers  1-2
Tweede Ronde
B61  SC Feyenoord  Victoria’04  3-4
B62  CVV Zwervers  SVS  5-1
B63  Rhoon  VOC  1-3
B64  Brielle  Groote Lindt  3-1
B65  Haastrecht  Dubbeldam  5-0
B66  Barendrecht  Gouda  9-0
B67  HermesDVS  Capelle  0-5
B68  De Jonge Spartaan  FC Binnenmaas  3-0
B69  Pelikaan  CKC  4-5
B70  Jodan Boys  Leonidas  2-1
B71  IFC  Spartaan’20  2-8
B72  OVV  IJvv de Zwervers  1-4
B73  FC Oudewater  CVC Reeuwijk  5-3
B74  DCV  Zestienhoven  2-2, Z.
B75  Smitshoek  Alexandria’66  2-1
B76  Oude Maas  Spijkenisse  0-1
Achtste Finale
A80 Victoria’04 CVV Zwervers  6-3
A81 VOC Brielle  1-2
A82 Haastrecht Barendrecht  3-2
A83 Capelle De Jonge Spartaan  6-0
A84 CKC Jodan Boys  1-2
A85 Spartaan’20 IJvv de Zwervers  4-2
A86 FC Oudewater Zestienhoven  5-4
A87 Smitshoek Spijkenisse  2-3
Kwartfinale
A91 Victoria’04 Spijkenisse 3-7
A92 Haastrecht Spartaan’20 1-3
A93 Jodan Boys Capelle 0-2
A94 FC Oudewater Brielle 2-3
Halve finale
A95 Spijkenisse Spartaan’20 5-3
A96 11-jun, 19:30 Capelle Brielle
Finale
A97 16-jun, 00:00 Spijkenisse Winnaar A96