Abel. Cup (JO15)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
2201 Schoonhoven sv Ommoord  3-1
2202 Capelle Blijdorp  2-0
2203 ASW Berkel  1-2
2204 Bergambacht DCV  2-0
2205 Neptunus-Schiebroek Alexandria’66  1-2
2206 HermesDVS Zestienhoven  3-0
2207 AGE-GGK BVCB  2-3
2208 Maasdijk VVOR  0-4
2209 = Nieuwerkerk XerxesDZB  1-2
2210 NOCKralingen HOV/DJSCR  3-5
2211 Dilettant CKC  0-1
2212 CWO Vrij
2213 FC Oudewater Jodan Boys  1-4
2214 CVC Reeuwijk Excelsior Maassluis  0-3
2215 PPSC ONA  2-5
2216 Excelsior’20 Rotterdam United  1-1, E.
2217 Leonidas Zwaluwen  0-3
2218 Gouda Haastrecht  1-2
2219 Olympia Spirit  1-1, O. wns
2220 Maense HBSS  0-3
2221 SVS Vrij
2222 DONK CVV Zwervers  1-3
2223- SVV TOGB  1-6
2224 Victoria’04 VOC  0-3
2225 Groote Lindt FC IJsselmonde  1-7
2226 Rijsoord RVVH  0-3
2227 Rijnmond HS Oude Maas  1-0
2228 Overmaas SC Feyenoord  0-10
2229 GHVV’13 Rockanje  4-2
2230 SHO De Jonge Spartaan  1-3
2231 s Gravendeel Dubbeldam  2-4
2232 Oranje Wit LMO  1-3
2233 Pernis IJvv de Zwervers  1-1, IJvv.
2234 SCO’63 Rhoon  1-8
2235 OVV Botlek  3-4
2236 Pelikaan Smitshoek  0-7
2237 Poortugaal Spartaan’20  1-3
2238 VVGZ Strijen  3-1
2239 FC Vlotbrug WFB  7-1
2240 Spijkenisse Hellevoetsluis  9-0
2241 Zuidland Nieuwenhoorn  1-4
2242 Slikkerveer FC Binnenmaas  1-1, S.
2243 DRL Bolnes  4-2
2244 Barendrecht Brielle  3-1
2245 DFC NSVV  0-3
2246 BZC/Zuiderpark Drechtstreek  2-11
2247 Rozenburg Vrij
Tussenronde
2248 Schoonhoven XerxesDZB  1-4
2249 Jodan Boys CVV Zwervers  2-1
2250 Berkel BVCB  2-2, Be.
2251 CKC HOV/DJSCR  1-1, C.
2252 Zwaluwen Excelsior M.  2-3
2253 CWO HBSS  3-2
2254 SVS VVOR  3-4
2255 De Jonge Spartaan FC Vlotbrug  4-1
2256 Rhoon Ijvv de Zwervers  1-4
2257 DRL Slikkerveer  0-1
2258 Barendrecht VVGZ  0-0, V.
2259 Smitshoek Dubbeldam  3-1
2260 NSVV RVVH  1-0
2261 Rozenburg Botlek  1-1, R.
2262 Drechtstreek LMO  1-0
Tweede Ronde
2263  Alexandria’66  Drechtstreek  3-2
2264  Capelle  Rijnmond HS  8-0
2265  Spijkenisse  ONA  11-2
2266  HermesDVS  Nieuwenhoorn  1-3
2267  XerxesDZB  Excelsior’20  9-0
2268  De Jonge Spartaan  SC Feyenoord  1-4
2269  Haastrecht  Spartaan’20  1-1, H.
2270  GHVV’13  VVGZ  1-4
2271  Bergambacht  Olympia  1-3
2272  VOC  Excelsior M.  0-2
2273  IJvv de Zwervers  TOGB  2-3
2274  FC IJsselmonde  CWO  7-3
2275  Jodan Boys  Smitshoek  2-1
2276  VVOR  CKC  1-3
2277  Slikkerveer  NSVV  1-3
2278  Rozenburg  Berkel  1-1, R.
Achtste Finale
2279 Capelle Alexandria’66  0-4
2280 Nieuwenhoorn Spijkenisse  0-1
2281 SC Feyenoord XerxesDZB  1-1, X.
2282 VVGZ Haastrecht  2-1
2283 Excelsior M. Olympia  4-0
2284 FC IJsselmonde TOGB  3-5
2285 CKC Jodan Boys  1-3
2286 Rozenburg NSVV  1-4
Kwartfinale
2289 Alexandria’66 NSVV 3-0
2290 30-mei, 19:30 XerxesDZB TOGB
2291 Excelsior M. VVGZ 8-0
2292 Jodan Boys Spijkenisse 1-2
Halve finale
2293 30-mei, 19:30 Alexandria’66 Excelsior M.
2294 6-jun, 19:30 Winnaar 2290 Spijkenisse
Finale
2295 16-jun, 00:00 Winnaar 2293 Winnaar 2294