VoetbalRijnmond Cup

Abel. Cup (JO15)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
2201 Schoonhoven sv Ommoord  3-1
2202 Capelle Blijdorp  2-0
2203 ASW Berkel  1-2
2204 Bergambacht DCV  2-0
2205 Neptunus-Schiebroek Alexandria’66  1-2
2206 31-jan, 19:00 HermesDVS Zestienhoven
2207 AGE-GGK BVCB  2-3
2208 Maasdijk VVOR  0-4
2209 = Nieuwerkerk XerxesDZB  1-2
2210 NOCKralingen HOV/DJSCR  3-5
2211 Dilettant CKC  0-1
2212 CWO Vrij
2213 FC Oudewater Jodan Boys  1-4
2214 CVC Reeuwijk Excelsior Maassluis  0-3
2215 PPSC ONA  2-5
2216 Excelsior’20 Rotterdam United  1-1, E.
2217 Leonidas Zwaluwen  0-3
2218 Gouda Haastrecht  1-2
2219 Olympia Spirit  1-1, O. wns
2220 Maense HBSS  0-3
2221 SVS Vrij
2222 DONK CVV Zwervers  1-3
2223- SVV TOGB  1-6
2224 Victoria’04 VOC  0-3
2225 AFG. Groote Lindt FC IJsselmonde
2226 Rijsoord RVVH  0-3
2227 Rijnmond HS Oude Maas  1-0
2228 Overmaas SC Feyenoord  0-10
2229 GHVV’13 Rockanje  4-2
2230 SHO De Jonge Spartaan  1-3
2231 s Gravendeel Dubbeldam  2-4
2232 Oranje Wit LMO  1-3
2233 Pernis IJvv de Zwervers  1-1, IJvv.
2234 SCO’63 Rhoon  1-8
2235 OVV Botlek  3-4
2236 Pelikaan Smitshoek  0-7
2237 Poortugaal Spartaan’20  1-3
2238 VVGZ Strijen  3-1
2239 FC Vlotbrug WFB  7-1
2240 Spijkenisse Hellevoetsluis  9-0
2241 Zuidland Nieuwenhoorn  1-4
2242 Slikkerveer FC Binnenmaas  1-1, S.
2243 DRL Bolnes  4-2
2244 Barendrecht Brielle  3-1
2245 DFC NSVV  0-3
2246 BZC/Zuiderpark Drechtstreek  2-11
2247 Rozenburg Vrij
Tussenronde
2248 21-feb, 19:30 Schoonhoven XerxesDZB
2249 14-feb, 19:30 Jodan Boys CVV Zwervers
2250 14-feb, 19:30 Berkel BVCB
2251 14-feb, 19:30 CKC HOV/DJSCR
2252 14-feb, 19:45 Zwaluwen Excelsior M.
2253 7-mrt, 19:00 CWO HBSS
2254 AFG. SVS VVOR
2255 De Jonge Spartaan FC Vlotbrug  4-1
2256 15-feb, 19:00 Rhoon Ijvv de Zwervers
2257 14-feb, 19:30 DRL Slikkerveer
2258 Barendrecht VVGZ  0-0, V.
2259 19-feb, 19:30 Smitshoek Dubbeldam
2260 NSVV RVVH  1-0
2261 Rozenburg Botlek  1-1, R.
2262 21-feb, 19:30 Drechtstreek LMO
Tweede Ronde
2263 28-mrt, 19:30
2264 28-mrt, 19:30
2265 28-mrt, 19:30
2266 28-mrt, 19:30
2267 28-mrt, 19:30
2268 28-mrt, 19:30
2269 28-mrt, 19:30
2270 28-mrt, 19:30
2271 28-mrt, 19:30
2272 28-mrt, 19:30
2273 28-mrt, 19:30
2274 28-mrt, 19:30
2275 28-mrt, 19:30
2276 28-mrt, 19:30
2277 28-mrt, 19:30
2278 28-mrt, 19:30
Achtste Finale
2279 18-april, 19:30 Winnaar 2264 Winnaar 2263
2280 18-april, 19:30 Winnaar 2266 Winnaar 2265
2281 18-april, 19:30 Winnaar 2268 Winnaar 2267
2282 18-april, 19:30 Winnaar 2270 Winnaar 2269
2283 18-april, 19:30 Winnaar 2272 Winnaar 2271
2284 18-april, 19:30 Winnaar 2274 Winnaar 2273
2285 18-april, 19:30 Winnaar 2276 Winnaar 2275
2286 18-april, 19:30 Winnaar 2278 Winnaar 2277
Kwartfinale
2289 2-mei, 19:30 Winnaar 2279 Winnaar 2286
2290 2-mei, 19:30 Winnaar 2281 Winnaar 2284
2291 2-mei, 19:30 Winnaar 2283 Winnaar 2282
2292 2-mei, 19:30 Winnaar 2285 Winnaar 2280
Halve finale
2293 23-mei, 19:30 Winnaar 2289 Winnaar 2291
2294 23-mei, 19:30 Winnaar 2290 Winnaar 2292
Finale
2295 xx-jun, 00:00 Winnaar 2293 Winnaar 2294