Abel. Cup (JO13)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis   Uit Uitslag
2401 Bergambacht Alexandria’66  0-9
2402 AGE-GGK Berkel  1-4
2403 DCV Gouda  4-1
2404 Victoria’04 ASW  4-1
2405 FC Oudewater Olympia  0-3
2406 CVC Reeuwijk ONA  1-7
2407 CWO Blijdorp  0-4
2408 Dilettant Nieuwerkerk  3-1
2409 Leonidas BVCB  0-3
2410 VVOR Zestienhoven  3-4
2411 CKC Spirit  0-3
2412 Haastrecht Capelle  0-5
2413 Neptunus-Schiebroek TOGB  1-3
2414 Excelsior Maassluis Betrokken Spartaan  2-2, B.
2415 CVV Zwervers XerxesDZB  3-1
2416 HermesDVS Jodan Boys  0-8
2417 HOV/DJSCR SVV  3-1
2418 sv Ommoord DONK  2-0
2419 HWD DVO’32  4-5
2420 Schoonhoven SVS  2-0
2421 PPSC Excelsior’20  4-0
2422 VOC Zwaluwen  4-1
2423 Maasdijk Maense  0-3
2424 NSVV FC Binnenmaas  4-0
2425 Overmaas Rijnmond HS  4-0
2426 Pernis GHVV’13  2-0
2427 Rhoon OVV  1-2
2428 Poortugaal Smitshoek  2-2, P.
2429 Slikkerveer Oranje Wit  1-1, O. wns
2430 RVVH BZC/Zuiderpark (za)  17-0
2431 Rockanje Hellevoetsluis  1-1, R.
2432 SHO SC Feyenoord  0-6
2433 Drechtstreek Rijsoord  3-0
2434 Pelikaan LMO  0-1
2435 Spartaan’20 s Gravendeel  3-0
2436 Nieuwenhoorn De Jonge Spartaan  4-1
2437 SCO’63 FC IJsselmonde  1-8
2438 Zuidland IJvv de Zwervers  0-8
2439 DFC Dubbeldam  1-3
2440 FC Vlotbrug WFB  0-6
2441 Groote Lindt VVGZ  2-1
2442 DRL Spijkenisse  1-7
2443 Bolnes Charlois  3-7
2444 ASWH Barendrecht  0-0, A.
2445 Rozenburg Botlek  9-1
2446 Brielle Vrij
Tussenronde
2445 DVO’32 Maense  0-7
2446 Victoria’04 Blijdorp  2-1
2447 Overmaas PPSC  0-8
2448 CVV Zwervers Capelle  1-1, Ca.
2449 ONA Olympia  5-1
2450 TOGB BVCB  1-2
2451 Dilettant Jodan Boys  0-9
2452 Drechtstreek IJvv de Zwervers  3-3, D.
2453 RVVH Oranje Wit  3-0
2454 Groote Lindt Dubbeldam  3-0
2455 Spijkenisse Spartaan’20  2-5
2456 Rozenburg Brielle  2-0
2457 WFB Nieuwenhoorn  1-6
2458 NSVV FC IJsselmonde  5-1
Tweede Ronde
2463  Victoria’04  Drechtstreek  3-3, V.
2464  VOC  Nieuwenhoorn  4-2
2465  ONA  SV Charlois  0-3
2466  Zestienhoven  Rozenburg  1-4
2467  Betrokken Sp.  SV Ommoord  6-0
2468  Schoonhoven  OVV  5-0
2469  Groote Lindt  Spirit  1-2
2470  Rockanje  Pernis  3-0
2471  BVCB  Spartaan’20  0-8
2472  SC Feyenoord  DCV  21-0
2473  LMO  Capelle  3-5
2474  Alexandria’66  Maense  3-1
2475  Jodan Boys  Berkel  3-0
2476  HOV/DJSCR  RVVH  2-5
2477  PPSC  ASWH  2-2, A.
2478  NSVV  Poortugaal  3-3, P.
Achtste Finale
2479 VOC Victoria’04  3-2
2480 Rozenburg sv Charlois  4-0
2481 Schoonhoven Betrokken Sp.  3-0
2482 Rockanje Spirit  1-4
2483 SC Feyenoord Spartaan’20  0-4
2484 Alexandria’66 Capelle  5-0
2485 RVVH Jodan Boys  3-0
2486 Poortugaal ASWH  5-0
Kwartfinale
2487 VOC Poortugaal 5-1
2488 Schoonhoven Alexandria’66 1-8
2489 Spartaan’20 Spirit 8-0
2490 RVVH Rozenburg 2-3
Halve finale
2491 VOC Spartaan’20 0-2
2492 Alexandria’66 Rozenburg 5-0
Finale
2495 16-jun, 00:00 Spartaan’20 Alexandria’66