Abel. Cup (JO11)

Hierbij een overzicht van de wedstrijden uit de VoetbalRijnmond Cup. Wilt u in overleg met de tegenstander de datum van de wedstrijd veranderen, mail dan naar info@voetbalrijnmondcup.nl of voer het contactformulier in. 

De wedstrijdformulieren (download hier) dienen gezonden te worden aan: Wedstrijdzaken VoetbalRijnmond Cup, Bakkerstraat 31b, 3082 HB Rotterdam.

Scheidsrechters die informatie omtrent een afgelasting en/of verhindering willen, kunnen contact opnemen met Egbert Hadders (scheidsrechters op Maat) via: 06-22656318. Ook afbellen van een scheidsrechter of een verhindering, dient rechtstreeks naar Egbert Hadders te worden gecommuniceerd.

NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
6001 Soccer Boys Zwaluwen  1-3
6002 SVS Victoria’04  9-2
6003 Capelle Blijdorp  2-1
6004 Berkel CVC Reeuwijk  11-1
6005 ASW Haastrecht  3-1
6006 CVV Zwervers VVOR  2-3
6007 DVO’32 HWD  3-2
6008 Olympia VOC  2-8
6009 FC Oudewater Gouda  1-4
6010 CWO PPSC  3-3, C. wns.
6011 Maense Excelsior Maassluis  2-12
6012 Dilettant CKC  2-3
6013 Excelsior’20 HOV/DJSCR  2-2, H.
6014 Leonidas ONA  0-3
6015 Alexandria’66 DONK  16-0
6016 sv Ommoord Spirit  1-3
6017 Nieuwerkerk BVCB  2-4
6018 Zestienhoven XerxesDZB  3-0
6019 Schoonhoven Bergambacht  10-1
6020 GHVV’13 Botlek  0-7
6021 De Jonge Spartaan Zuidland  3-4
6022 Slikkerveer Barendrecht  4-1
6023 LMO Spijkenisse  3-1
6024 Rockanje SCO’63  3-0
6025 s Gravendeel FC Binnenmaas  1-5
6026 Rijnmond HS Smitshoek  2-4
6027 Poortugaal Pernis  6-1
6028 Spartaan’20 Rhoon  4-2
6029 Overmaas FC IJsselmonde  2-2, O.
6030 WFB FC Vlotbrug  0-0, W.
6031 DRL BZC/Zuiderpark (za)  3-1
6032 Bolnes Oude Maas  0-3
6033 Hellevoetsluis Nieuwenhoorn  1-3
6034 NSVV Strijen  3-1
6035 OVV Brielle  6-2
6036 VVGZ Groote Lindt  1-4
6037 Pelikaan Vrij
Tussenronde
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
6038 CKC Spirit  8-0
6039 ONA BVCB  5-4
6040 Zuidland Overmaas  7-0
6041 Nieuwenhoorn WFB  14-0
6042 NSVV Smitshoek  0-11
Tweede Ronde
6043  SVS  LMO  5-5, S.
6044  FC Binnenmaas  Berkel  4-6
6045  VVOR  DRL  3-1
6046  Oude Maas  CWO  5-2
6047  ONA  Excelsior M.  4-1
6048  Smitshoek  OVV  7-4
6049  Gouda  Schoonhoven  3-7
6050  HOV/DJSCR  CKC  0-3
6051  VOC  Spartaan’20  1-5
6052  Capelle  Slikkerveer  2-1
6053  Groote Lindt  Alexandria’66  2-8
6054  Nieuwenhoorn  Pelikaan  2-4
6055  Zestienhoven  Botlek  3-0
6056  Rockanje  Zuidland  1-4
6057  ASW  Poortugaal  3-0
6058  Zwaluwen  DVO’32  6-0
Achtste finale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsr.
6060  Zwaluwen  SVS  5-4
6061  ASW  Berkel  5-2
6062  Zuidland  VVOR  4-2
6063  Zestienhoven  Oude Maas  5-1
6064  Pelikaan  ONA  0-5
6065  Alexandria’66  Smitshoek  2-4
6066  Capelle  Schoonhoven  3-3, S.
6067  Spartaan’20  CKC  9-1
Kwartfinale        
NR. Datum Thuis   Uit Scheidsr.
6069  Zwaluwen  ONA 11-2
6070  ASW  Smitshoek 3-3, A.
6071  Zuidland  Schoonhoven 2-4
6072  Zestienhoven  Spartaan’20 1-8
Halve Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
6073  ASW  Schoonhoven 2-2, S.
6074  Spartaan’20  Zwaluwen 4-0
Finale
NR. Datum Thuis Uit Scheidsr.
6075 16-jun, 00:00  Spartaan’20  Schoonhoven